Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem...

ja też się nieśmiało wpraszam :radocha: będe miał porównanie z eSą Norbiego

Nie ma różnicy :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem...

ja też się nieśmiało wpraszam :radocha: będe miał porównanie z eSą Norbiego

Nie ma różnicy :good:

a ja moge ? .... :decayed:

Opublikowano

spanky

a ja moge ? .... decayed

umyć Siwka ? :polew:

Opublikowano

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem...

ja też się nieśmiało wpraszam :radocha: będe miał porównanie z eSą Norbiego

Nie ma różnicy :good:

znaczy się co - no fucking way for testdrive :decayed:? [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:18_________________________________________________

a ja moge ? ....

trzeba się czasem czymś na PRAWDZIWE paliwo przejechać - gnojowozy to same problemy :decayed: :decayed:

Opublikowano

Krzyniek ..ty to jesteś jak taki wielki parchaty skwar na pupie .. :decayed

:buahaha::sarcastic::lol1: :doh1: :D:polew:,

No kurna nie ma tu takiej emoty, żeby oddać to jak się usmiałem teraz !!! sk***iel no.. :polew: !

Opublikowano

spanky

a ja moge ? .... decayed

umyć Siwka ? :polew:

z gołym torsem ... :polew:

Opublikowano

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem...

ja też się nieśmiało wpraszam :radocha: będe miał porównanie z eSą Norbiego

Bedziesz robił za obciążenie :decayed:

Następnym razem jak idziecie na "kurczaczki " to mrugnijta okiem ..kopnij w kostke ..a nie tam " jeść idziemy" ...a później wychodzi , że kupili jednego Czisa na czterech i gapili sie na d*py :polew:

Ja puściłem cichego pierda juz na drugiej częśći ..i nie wyprasowałem koszuli do pracy bo przydygałem ,że zaatakuje mnie żelazko :laghing2:

Pany prosze o nr. tel do dobrych mechaników co mnie pomienia turbawkie i nie zedrą skóry !

Opublikowano
Ja puściłem cichego pierda juz na drugiej częśći ..i nie wyprasowałem koszuli do pracy bo przydygałem ,że zaatakuje mnie żelazko

skąd ty bierzesz te texty :) [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:24_________________________________________________ale d*py lecą na nie wyprasowane koszule ??

Opublikowano

spanky

a ja moge ? .... decayed

umyć Siwka ? :polew:

z gołym torsem ... :polew:

Ty możesz mi jedynie wypucować lampy...rumunie :kox::decayed:

Opublikowano

Poziek

Ty możesz mi jedynie wypucować lampy...rumunie kox decayed

GIPSY ?? :afro::kox::polew: :polew:

Opublikowano

Ty możesz mi jedynie wypucować lampy...rumunie :kox::decayed:

Poskładałem sie :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja puściłem cichego pierda juz na drugiej częśći ..i nie wyprasowałem koszuli do pracy bo przydygałem ,że zaatakuje mnie żelazko

skąd ty bierzesz te texty :) [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:24_________________________________________________ale d*py lecą na nie wyprasowane koszule ??

www.dobretekstynakażdydzień.pl :decayed:

Jak Ty to mówiłeś ...lachony :D

Opublikowano

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem...

ja też się nieśmiało wpraszam :radocha: będe miał porównanie z eSą Norbiego

Adam zrób listę i mnie dopisz :decayed:
Opublikowano

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem...

ja też się nieśmiało wpraszam :radocha: będe miał porównanie z eSą Norbiego

Adam zrób listę i mnie dopisz :decayed:

tia.. wpadnie Spankej i powie "pan tu nie stał.." :decayed:

Poziek oficjalnie mianuje się Twoim managerem ds.promocji - Ty masz wozidło a ja listę Klientów :decayed:

ps. w weekendy dzieci do lat 5 GRATIS :polew:

Opublikowano

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem...

ja też się nieśmiało wpraszam :radocha: będe miał porównanie z eSą Norbiego

Adam zrób listę i mnie dopisz :decayed:

tia.. wpadnie Spankej i powie "pan tu nie stał.." :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba było mówić od razu chłopie, przecież to żaden problem...

ja też się nieśmiało wpraszam :radocha: będe miał porównanie z eSą Norbiego

Adam zrób listę i mnie dopisz :decayed:

tia.. wpadnie Spankej i powie "pan tu nie stał.." :decayed:

ale tak nie można ;(
Opublikowano

ale tak nie można ;(

co nie mozna .... :baseball:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wypadało by dziś dobić tak do 1800 :evil2::decayed:

Opublikowano

Wypadało by dziś dobić tak do 1800 :evil2::decayed:

W takim tempie spamowania na 100% Wam się uda.

Opublikowano

Wypadało by dziś dobić tak do 1800 :evil2::decayed:

Nie będzie większego problemu :gwizdanie:

Opublikowano

ale tak nie można ;(

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.