Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozmawiają dwie blondynki:

- Wiesz, kupiłam sobie skunksa.

- I co?

- za***iście robi minetkę.

- No tak, ale co ze smrodem?

- Dwa dni rzygał, ale później się przyzwyczaił.

:polew: :polew: :polew:

:shocked::blink: :blink: :blink::evil::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale hardcore :shocked::blink:

Opublikowano

Nic nie piszecie .. to ja ide na lancz :gwizdanie:

Opublikowano

Panie ..czytałem juz rano ..z tego tematu miałem nr. tel :wink4:

Interesuje mnie czy ktoś jeszcze miał z nimi stycznośc..lub jakieś plotki ect.[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 02:07:38 _________________________________________________Nie dobijemy dziś do 1800 :(

Szust ..zmarnowałeś marzenia biegnego chłopca z murzyńskiej wsi ... :decayed::punish:

Opublikowano

Jedź, rób - nie pitol.. A jak będziesz w Piastowie to zadzwoń, wypijemy piwo.. :)

Opublikowano

Jedź, rób - nie pitol.. A jak będziesz w Piastowie to zadzwoń, wypijemy piwo.. :)

Spoko ...zadzwonie akurat jestem umówiony na 7:15 wiec bede tak 6:30 wiec przedyndam :kox:

:polew:

..a później po piwie pojade do pracy ...a co :decayed:

A tak całkiem serio to można by sie w końcu na jakieś konkretne piwo ustawić ..bo Wy to jak z facetem w kryzysie wieku średniego ..dużo gadamy a jak co do czego ..to emocje opadają :hahaha::nose:

Opublikowano

lub jakieś plotki ect.

nie wierz plotkom :naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 14:58_________________________________________________

Umówiłem sie w Piastowie na Reymonta na wymianę turbiny ..cene powiedzieli dobrą bo 150 zł ..

Macie jakieś ciekawe doświadczenia z nimi ? :)

Na przasnyskiej 400 zł :shocked: Za taką kase to ja bym tą turbine zębami wytargał :no:

mi powiedzieli 350 :shocked: kuźwa ... widze że tzreba w grafik promocji trafić :polew:

Opublikowano

mi powiedzieli 350 :shocked: kuźwa ... widze że tzreba w grafik promocji trafić :polew:

ty masz B6...stać cie :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mi powiedzieli 350 :shocked: kuźwa ... widze że tzreba w grafik promocji trafić :polew:

ty masz B6...stać cie :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Za B7 byłoby pińcet :evil:

Sorry, miałem nie pisać dzisiaj ale nie mogłem się powstrzymać :naughty:

P.S. Może czar osobisty Redżiego podziałał na pana mechanika, nogi panu zmiękły i spuścił z ceny :decayed:

Opublikowano

AndyN

i spuścił

może nie tylko z ceny :polew:

Opublikowano

AndyN

i spuścił

może nie tylko z ceny :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mi powiedzieli 350 :shocked: kuźwa ... widze że tzreba w grafik promocji trafić :polew:

A żeby ich świnia polizała .. za 350 to bym sie rzucił na to turbo jak gruby dzieciak na kawałek tortu :decayed:

P.S. Może czar osobisty Redżiego podziałał na pana mechanika, nogi panu zmiękły i spuścił z ceny :decayed:

O nie Paniee..ja tego używam tylko i wyłącznie na kobiety :kox:

Sie wie jak zdobywać karnety na salse :toon::guma:

Opublikowano

Sie wie jak zdobywać karnety na salse :toon::guma:

Wczoraj poszliśmy z Poźkowatym , Łukaszowatym i Spankejowatym do Carefoura i pokazaliśmy przy kasie te karnety i w zamian dostaliśmy to co na fotce poniżej :polew:

masterfoods_chunky_salsa_dip__medium_300_g_jar.jpg

Opublikowano

Czyli Poziowy pokręci tyłkiem ..ale nie w Enklawie....tylko w ramach dechy klozetowej :D

Takie słoiki to czyszczą lepiej niz Ajax :cool1:

Opublikowano

mi powiedzieli 350 :shocked: kuźwa ... widze że tzreba w grafik promocji trafić :polew:

ty masz B6...stać cie :kox::naughty: :naughty: :naughty:

no właśnie a w B5 chcą 400 ..gdzie logika :polew:

Opublikowano

Nie lubia starych parchow :naughty:

Opublikowano

Nie lubia starych parchow :naughty:

śmierdzą leszczem i tyle - zero pojęcia o robocie ... :cool1:

Ragga wal do Rogala albo VTG - tam chcą 300 za podmiankę

Opublikowano

Juz sie umówiłem na wymiane :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.