Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

leszczyk ;)

Boberek czujesz ? :decayed: ...coś śmierdzi ...

..kropkiem chyba śmierdzi :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boberek , gdzie żeś ty był, jak wczoraj do Ciebie dzwoniłem, miałem dla ciebie cod4 w reku.

Opublikowano

Boberek , gdzie żeś ty był, jak wczoraj do Ciebie dzwoniłem, miałem dla ciebie cod4 w reku.

zarobiony po uszy sorry ;P

COD 4 se juz kupie :P

leszczyk ;)

Boberek czujesz ? :decayed: ...coś śmierdzi ...

..kropkiem chyba śmierdzi :polew: :polew:

a niby za co ;P

Opublikowano

Boberek , gdzie żeś ty był, jak wczoraj do Ciebie dzwoniłem, miałem dla ciebie cod4 w reku.

Także poproszę :song::wink4:

Opublikowano

COD 4 se juz kupie :P

Na półkach po 100, więc lepiej na allegro zamówić

Opublikowano

pumba jest :kox:

ale ta wersja też

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 12:06_________________________________________________a Ragga jak dobre liczby się was trzymają to warto zagrać dziś do wyjęcia 25dużych baniek :kox:
Opublikowano

Ragga jak dobre liczby się was trzymają to warto zagrać dziś do wyjęcia 25dużych baniek :kox:

O widzisz Przyjacielu..dobrze , że mi przypomniałeś ...pojde pokreśle kupona :lol1:

Jak wygram te 25 bandżoli ...to chlejemy w Bierhalle dopóki Prymas nie padnie .. a Lukasz Ry nie naślini ucha Maji ...czyli do upadłego :kox: :kox:

Opublikowano

Jak wygram te 25 bandżoli ...to chlejemy w Bierhalle dopóki Prymas nie padnie .. a Lukasz Ry nie naślini ucha Maji ...czyli do upadłego :kox: :kox:

Jak wygrasz to nie licz, że się wymigasz jakimś wyjściem do Bierhalle :polew:

Opublikowano

Jak wygram te 25 bandżoli ...to chlejemy w Bierhalle dopóki Prymas nie padnie .. a Lukasz Ry nie naślini ucha Maji ...czyli do upadłego :kox: :kox:

Jak wygrasz to nie licz, że się wymigasz jakimś wyjściem do Bierhalle :polew:

Sofia ... i masaż sutkami gałek ocznych :polew::naughty:

..ale sie koleś wy.jebał o ten mój podest... :blink::shocked: ....aż sie przydygałem ...wyłożył sie na twarz :disgust:

Może jako kartkę wezmę bo mi sie klienty pozabijają :decayed:

Opublikowano

może być i bierhalle ale każdy podjeżdża beemka Mfri w ładnym stroju :polew:

Opublikowano

może być i bierhalle ale każdy podjeżdża beemka Mfri w ładnym stroju :polew:

Kupetę masz na myśli ? :polew:

Opublikowano

Jak wygram te 25 bandżoli ...to chlejemy w Bierhalle dopóki Prymas nie padnie .. a Lukasz Ry nie naślini ucha Maji ...czyli do upadłego :kox: :kox:

Jak wygrasz to nie licz, że się wymigasz jakimś wyjściem do Bierhalle :polew:

Sofia ... i masaż sutkami gałek ocznych :polew::naughty:

..ale sie koleś wy.jebał o ten mój podest... :blink::shocked: ....aż sie przydygałem ...wyłożył sie na twarz :disgust:

Może jako kartkę wezmę bo mi sie klienty pozabijają :decayed:

zeby Cie klienci obchodzili :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sofia ... i masaż sutkami gałek ocznych :polew::naughty:

Ty nie kombinuj - mam przypomnieć listę, którą kiedyś sporządziłeś ??? :kox:

Opublikowano

Ty nie kombinuj - mam przypomnieć listę, którą kiedyś sporządziłeś ??? :kox:

Myślę, że Raguś w szwagrze nie zapomni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Sofia ... i masaż sutkami gałek ocznych :polew::naughty:

Ty nie kombinuj - mam przypomnieć listę, którą kiedyś sporządziłeś ??? :kox:

Pamiętam .. to ta lista jakieś 50 stron temu :decayed:

Ty nie kombinuj - mam przypomnieć listę, którą kiedyś sporządziłeś ??? :kox:

Myślę, że Raguś w szwagrze nie zapomni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie :decayed: ...pod warunkiem , że dajesz mi green light na pierwszej randce z M. :naughty::kox:

Dziś obczaiłem dokładniej blodnynkę z Sushi .... ciałko ma mocne... widać , że duży twardy cyc z brązowym sutem... ale..no właśnie ..to nie kraina mlekiem i miodem płynąca ..zauważyłem delikatne boczki ..ale nic ..myśle , że to jest kwestia wytrenowania , ubicia klapsami :kox: ..

Wygląda na taką co lubi dominować :decayed::naughty::kox: :kox: :kox:

:polew:

Opublikowano

Nie :decayed: ...pod warunkiem , że dajesz mi green light na pierwszej randce z M. :naughty::kox:

Jak o mnie nie zapomnisz to ja Tobie daje green light, nawet do mojej K. :polew:

Opublikowano

Nie :decayed: ...pod warunkiem , że dajesz mi green light na pierwszej randce z M. :naughty::kox:

Jak o mnie nie zapomnisz to ja Tobie daje green light, nawet do mojej K. :polew:

Stary ..ja juz Ci mówiłem coś na temat Twojej K. .. w Bierhalle :decayed:

Sorki wodzu...ale nie dałbym rady :polew:

Tasak Ci i tak kupie ..co byś swojej hydrze łeb uje.bał :D

Opublikowano

Nie :decayed: ...pod warunkiem , że dajesz mi green light na pierwszej randce z M. :naughty::kox:

Jak o mnie nie zapomnisz to ja Tobie daje green light, nawet do mojej K. :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: o maj gad ;)

Opublikowano

Stary ..ja juz Ci mówiłem coś na temat Twojej K. .. w Bierhalle :decayed:

W sumie i racja ... szkoda by było - dobry z Ciebie chłopak, a po co masz się pakować na minę :kox::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.