Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te podjudzacz :decayed: Będzie szczęśliwa ..niech Cię juz o to parówka nie boli :polew:

Lepiej żeby była, bo najpierw ja będę Ciebie trzymał, a poziek będzie tłukł, a potem się zamienię z nim rolami :polew:

raggaman zrobimy test :naughty:

Ja widzę świecącą lampę :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raggaman zrobimy test :naughty:

aV2j6O_0.jpg

Widzę ..księżyc ..kieliszek szmpana i palmy w prawym dolnym rogu .. :tongue4:

Latarnie widze.. lub lampkę nocną :naughty:

Widze dwa cycki styknięte ze sobą "czołowo" :lol1:

Widzę rozkraczoną panienkę :kox:

[br]Dopisany: Grudzień 04, 2008, 02:26:22 _________________________________________________

Lepiej żeby była, bo najpierw ja będę Ciebie trzymał, a poziek będzie tłukł, a potem się zamienię z nim rolami :polew:

Tak myślałem , że poleci hasło ..." jak stukniesz moją siostrę to my stukniemy Ciebie " :polew: :polew:

Ma. bedzie szczęsliwa , zadowolona i zaspokojona....znaczy spokojna emocjonalnie :decayed::kox::polew:

Opublikowano

no to jeszcze nie jest z wami tak źle :tongue4:

Opublikowano

Jak widzicie jest wierna marce :kox::naughty:

Opublikowano

no to jeszcze nie jest z wami tak źle :tongue4:

..a coś Ty myślał ..że kazdy powie , że widzi soczystą d*pę obciągnięta czarnymi majtkami wchodzącymi w brzoskwinkę ?? :decayed::polew:

Jak widzicie jest wierna marce :kox::naughty:

Renault ? :tongue4:

Widać , że ładna figura ...bioderka ect.. :kox:

Opublikowano

Widać , że ładna figura ...bioderka ect.. :kox:

no spróbowałbyś powiedzieć inaczej :gwizdanie: :kox:

a te koleznaki fajne kurde :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:) trzeba je zabarać z nami na piwo ;P
Opublikowano

no spróbowałbyś powiedzieć inaczej :gwizdanie: :kox:

Moje wprawione oko dojrzało te wcięcia :naughty::kox:

a te koleznaki fajne kurde :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No ta...blondynka w środeczku troche do mojej byłej podobna :kox: ...reszta też konkret :gwizdanie:

Poziek ... musisz zrobić mega grilla wiosennego ..z tymi wszystkimi cukiereczkami :kox: :kox:

Tylko traw w taki czas ..co by Lukaszowi palce spuchły ...żeby nie mógł pozbyć sie pierścienia :polew: :polew:

Opublikowano

Widać , że ładna figura ...bioderka ect.. :kox:

Szczerze mowiac w porownaniu do wiekszosci fotek tu wklejanych to ona jedynie jest "w moim typie".

Na prawde ragga trafilo ci sie szczesliwie :)

Opublikowano

Na prawde ragga trafilo ci sie szczesliwie

Towar macany należy do macanta ... :decayed::naughty:

Opublikowano

Na prawde ragga trafilo ci sie szczesliwie

Towar macany należy do macanta ... :decayed::naughty:

hu ferst den beter :)

Opublikowano

Nie no przeciez ja nie startuje :)

Jestem neutralnym obserwartorem :kox:

Opublikowano

Nie no przeciez ja nie startuje :)

Jestem neutralnym obserwartorem :kox:

to tak jak ja :P ale dlaczego obaj stoimy w pierwszej lini do startu :P

Opublikowano

Nie no przeciez ja nie startuje :)

Jestem neutralnym obserwartorem :kox:

to tak jak ja :P ale dlaczego obaj stoimy w pierwszej lini do startu :P

Za długo w stałym związku :D

Opublikowano

Za długo w stałym związku :D

Masz na mysli mnie i boberka mojej zony czy mnie i boberka? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Za długo w stałym związku :D

Masz na mysli mnie i boberka mojej zony czy mnie i boberka? :polew: :polew: :polew: :polew:

Boberka i Twojej żony :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

U was to jest START,

nazywa się FALSTART :cool1:

Opublikowano

Boberka i Twojej żony :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

YEAH!! Busted :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

U was to jest START,

nazywa się FALSTART :cool1:

Mówisz ...chłopaki wymiękają z parówkami na starcie :decayed::polew::cool1:

Opublikowano

Boberka i Twojej żony :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:bicz: :bicz3: :bicz2::baseball::vava:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.