Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ŁukaszRy ma doświadczenia niech się podzieli ;)

Tak, a skąd Ty wiesz takie rzeczy ?

Sam mówiłeś :good:

To było parę stron wcześniej, Ty to wszystko czytasz?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy belki do relingów są takie same w B5 i B6 i B7 ??

Potrzebuje belki do relingów bo nie mam jak zamocować boxa.... Ktokolwiek ma ??? :embarrassed: :embarrassed: ;(

Opublikowano

Czy belki do relingów są takie same w B5 i B6 i B7 ??

Potrzebuje belki do relingów bo nie mam jak zamocować boxa.... Ktokolwiek ma ??? :embarrassed: :embarrassed: ;(

Do siwka?? :naughty:

Poziu.. przeglądałeś się kiedyś swojemu paździochowi z góry.. nie masz relingów

Opublikowano

[Do siwka?? :naughty:

Poziu.. przeglądałeś się kiedyś swojemu paździochowi z góry.. nie masz relingów

To Ty Specu nie wiesz :przebiegly:

że Poziu mienił siwka :rolleyes: na "kombiaka" w 90 - kucym dyzlu :kox:

A przynajmniej miał zamiar :tongue4:

Jak widać - skutecznie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 00:29_________________________________________________Na poważnie

Poziu - ja niestety nie mam belek :no: , ale relingi, przynajmniej w B6 (bo tym się miałem okazję przyjrzeć) wydają się takie same :mysli:

Opublikowano

Potrzebuje belki do relingów bo nie mam jak zamocować boxa.... Ktokolwiek ma ??? :embarrassed: :embarrassed: ;(

A nie mogłeś mi wczoraj o tym powiedzieć jak byłeś ?

Mam takie trochę uniwersalne belki (w poprzednim aucie używałem), ale na pewno da się je zamocować na relingi w Audi.

Opublikowano

Potrzebuje belki do relingów bo nie mam jak zamocować boxa.... Ktokolwiek ma ??? :embarrassed: :embarrassed: ;(

A nie mogłeś mi wczoraj o tym powiedzieć jak byłeś ?

Mam takie trochę uniwersalne belki (w poprzednim aucie używałem), ale na pewno da się je zamocować na relingi w Audi.

w TICO ??? to będzie pasowało ??

Opublikowano

w TICO ??? to będzie pasowało ??

TICO miałem na początku studiów i nie szydź z tego sierściuchu, bo było to za***iste żelazko do miasta :polew::kox::naughty:

Opublikowano

w TICO ??? to będzie pasowało ??

TICO miałem na początku studiów i nie szydź z tego sierściuchu, bo było to za***iste żelazko do miasta :polew::kox::naughty:

robiłeś program u Rogala w Tikaczu ? :polew: :polew:

Opublikowano

w TICO ??? to będzie pasowało ??

TICO miałem na początku studiów i nie szydź z tego sierściuchu, bo było to za***iste żelazko do miasta :polew::kox::naughty:

przepraszam :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w TICO ??? to będzie pasowało ??

TICO miałem na początku studiów i nie szydź z tego sierściuchu, bo było to za***iste żelazko do miasta :polew::kox::naughty:

robiłeś program u Rogala w Tikaczu ? :polew: :polew:

pewnie tak, i zrobili taki moment że jeździł tylko na wstecznym :wink4:

Opublikowano

Potrzebuje belki do relingów bo nie mam jak zamocować boxa.... Ktokolwiek ma ??? :embarrassed: :embarrassed: ;(

A nie mogłeś mi wczoraj o tym powiedzieć jak byłeś ?

Mam takie trochę uniwersalne belki (w poprzednim aucie używałem), ale na pewno da się je zamocować na relingi w Audi.

w TICO ??? to będzie pasowało ??

TICO z trumną na dachu. Ale to musi wyglądać ;)

Opublikowano

robiłeś program u Rogala w Tikaczu ? :polew: :polew:

Nie zdążyłem, bo poszło do sprzedania, ale powiem Wam, że w pewnym momencie po wymianie hamulców u znajomego w ASO (płaciłem tylko za części) było tak, że najpierw hamował tył a potem przód :polew: :polew: :polew:

TICO z trumną na dachu. Ale to musi wyglądać ;)

Belki były używane w Oplu Omedze szydercy :acute::baseball:

Opublikowano

no to na rondach driftowałeś :P ??

Opublikowano

Co się śmiejecie. Mój poprzedni samochód (a raczej pojazd) to był Fiat Uno 1.0 fire. :naughty:

To były czasy, które już niestety nie wrócą... :kox:

Opublikowano

no moje golf 1.6 D mk II ;)

Opublikowano

A mój zupełnie pierwszy była pomarańczowy 126p :polew:

Opublikowano

oooo to ja nigdy ni emiałem malucha :P

ale miałem okazje dachowac :P siedząc za kierownicą :P

Opublikowano

OKej kolejne pytanie...czy ktoś ma łańcuchy na 16 felę ?? Już mnie c**j strzela...

Opublikowano

ja mam w domu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.