Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zbierzesz powyżej 10 osób, to jestem za tym żeby jechać :gwizdanie:

No to już pierwsza osoba jest... Kto następny? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja kobietka nawet sie nie tyka mojego pociska :decayed: Nawet nie chce :wink4:

przykro mi ;(

może kiedyś znajdziesz lepszą :decayed:

Opublikowano

SebMis Podziwiam cię, :notworthy: jak możesz czytać tyle wypowiedzi VIAGR-SPAMERA :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam już w sobie ze 2 promile więc daje radę :kox:

Opublikowano

No to już pierwsza osoba jest... Kto następny? :naughty:

:decayed::polew:

Moja kobietka nawet sie nie tyka mojego pociska :decayed: Nawet nie chce :wink4:

przykro mi ;(

może kiedyś znajdziesz lepszą :decayed:

Skubbany ...nastukany a jeszcze wychwycił :naughty::polew: :polew:

jak możesz czytać tyle wypowiedzi VIAGR-SPAMERA

Tosz to zwyczajowe prawdy ogólne :acute: :laghing2:

Sponsorem dzisiejszego wieczoru jest ...półwytrawny mózgojeb :kox:

Dziękuje za uwagę :decayed:

Opublikowano

Dobry zawodnik z Ciebie :good: Słyszałem jak było na zlocie następnego dnia rano :polew: Ja dopiero zaczynam :>

Opublikowano

mam już w sobie ze 2 promile więc daje radę :kox:

dwa .... :naughty: a na ilu się skończyło :gwizdanie:
Opublikowano

Tyle że ona ma za małe umiejętności żeby śmigac autem które ma ponad 200 koni i Quattro... :decayed:

To juz taka stadnina sie uzbierała ? :naughty::kox:

Nie w Opolu mój drogi :wallbash:

..ale hydraulików macie ? :wink4: Oni przeważnie mają giętarki do rur... u mnie w rodzinnym miasteczku ( mała wichura :P ) jest taki zakład metalowy ..gdzie dotaczają różne pierdoły, spawają ...i mają dobry sprzęt do gięcia rurek :kox: :kox:

Podobno gdzieś w obi swego czasu były rury na poręcze ..chromowe ..na metry można było kupić :wink4: ..ale zwiedziłem Warszawskie Obi i nic ... za to wyczaiłem gdzie kolesie mają stal do zrobienia wydechów 3 cale ..coś jakoś 30 zł / metr :kox:

Siemanko!

Co do stajni to właśnie sie jeszcze nie uzbierała i dlatego jeszcze może jezdzic ( na dodatek klapka od WG wypadła to wogóle to jest zółw jakich mało) :decayed:

A jeśli chodzi o rury to wogóle z kolankami z aluminium jest kicha bo dzwoniłem po paru firmach i nikt czegoś takiego nie ma, zostanie mi wyłożyć na re5pekta :wallbash: ale nikt nie mówił ze tuning to tania sprawa :gwizdanie:

Opublikowano

mam już w sobie ze 2 promile więc daje radę :kox:

dwa .... :naughty: a na ilu się skończyło :gwizdanie:

pewnie coś koło czterech, dzisiaj kontynuacja :evil:

Opublikowano

mam już w sobie ze 2 promile więc daje radę :kox:

dwa .... :naughty: a na ilu się skończyło :gwizdanie:

pewnie coś koło czterech, dzisiaj kontynuacja :evil:

Dobry zwierzak z Ciebie :decayed:

Ja chyba sie starzeje ..przechyliłem jednego browca do filmu ..i napęczniałem jak wściekły :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie chyba w najbliższym czasie bede musiał Wam zabrać jedną Klubowiczke z Warszawy :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Panowie chyba w najbliższym czasie bede musiał Wam zabrać jedną Klubowiczke z Warszawy :gwizdanie: :naughty:

...znaczy się...grubsze plany ? :cool1::naughty::hi:

:oklaski:

Opublikowano

Panowie chyba w najbliższym czasie bede musiał Wam zabrać jedną Klubowiczke z Warszawy :gwizdanie: :naughty:

...znaczy się...grubsze plany ? :cool1::naughty::hi:

:oklaski:

Nic wiecej nie powiem :tongue4::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panowie chyba w najbliższym czasie bede musiał Wam zabrać jedną Klubowiczke z Warszawy :gwizdanie: :naughty:

...znaczy się...grubsze plany ? :cool1::naughty::hi:

:oklaski:

Nic wiecej nie powiem :tongue4::naughty: :naughty: :naughty:

łooooooooooooooooooooooooj Wy Łobuzy :kox:

NIe myśl, że będzie tak łatwo :naughty::decayed:

Opublikowano

Panowie chyba w najbliższym czasie bede musiał Wam zabrać jedną Klubowiczke z Warszawy :gwizdanie: :naughty:

:bicz3: :bicz3: :stop:

:wink4:

Opublikowano

Nic wiecej nie powiem :tongue4::naughty: :naughty: :naughty:

Sławku ..nie wiem czy wiesz ...ale my możemy Ci ją co najwyżej wyporzyczyć :decayed::tongue4:

Jeśli chcesz ukraść na stałe ..to prosimy podanie na piśmie 14 dni wcześniej :polew:

My Angeli ...tanio nie oddamy :cool1::naughty:

Opublikowano

Panowie chyba w najbliższym czasie bede musiał Wam zabrać jedną Klubowiczke z Warszawy :gwizdanie: :naughty:

...znaczy się...grubsze plany ? :cool1::naughty::hi:

:oklaski:

Nic wiecej nie powiem :tongue4::naughty: :naughty: :naughty:

łooooooooooooooooooooooooj Wy Łobuzy :kox:

NIe myśl, że będzie tak łatwo :naughty::decayed:

Własnie nie mysle, że bedzie łatwo dlatego wczesniej uprzedzam :naughty:

Nic wiecej nie powiem :tongue4::naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz ukraść na stałe ..to prosimy podanie na piśmie 14 dni wcześniej :polew:

My Angeli ...tanio nie oddamy :cool1::naughty:

Ragga Ty tu ostatnio brylujesz w wątku to mam rozumiec, że pisemko na Twoje rece :decayed::polew:

Opublikowano

Własnie nie mysle, że bedzie łatwo dlatego wczesniej uprzedzam :naughty:

Tu nie ma co uprzedzać ...Tu trza wymiane zrobić :cool1::kox:

Ragga Ty tu ostatnio brylujesz w wątku to mam rozumiec, że pisemko na Twoje rece :decayed:

O nie nie ...Wszystkie tego typu pisma proszę wysyłać do siedziby głównej Warszawskich Dzików :polew:

..Decyzje podejmuje Szanowny Pleban... po krótkiej konsultacji z Prymasem ..i człowiekiem widmo zwanym jako S.Z.W.A.G.I.E.R :decayed::tongue4:

Opublikowano

O nie nie ...Wszystkie tego typu pisma proszę wysyłać do siedziby głównej Warszawskich Dzików :polew:

..Decyzje podejmuje Szanowny Pleban... po krótkiej konsultacji z Prymasem ..i człowiekiem widmo zwanym jako S.Z.W.A.G.I.E.R :decayed::tongue4:

O kufa a co to za ksywki :shocked: Poprosze o rozszyfrowanie kto to "Pleban", "Prymas" i "Szwagier" :naughty:

Opublikowano

Pleban - WIT :naughty:

Prymas - Adaho :tongue4:

S.Z.W.A.G.I.E.R - Poziek :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.