Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie bede miał jutro ;)

Lepiej żebyś miał i to w podwójnym wydaniu :polew:

gorzisz mi ;P :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gorzisz mi ;P :polew: :polew: :polew:

Tak :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja mam [chodzi o NFS Undercover] przywioze obraz na lapku - zajmuje ponad 6 gigulców. Zgracie sobie to jakoś... Ja się nie znam :evil::tongue4:

Opublikowano

to i ja poprosze jedna plytke ;p

To jest jeden obraz??

Czy podzielony??

Opublikowano

Ja mam przywioze obraz na lapku - zajmuje ponad 6 gigulców. Zgracie sobie to jakoś... Ja się nie znam :evil::tongue4:

Na maila wyślij :polew::decayed:

Dużo trochę :wink4: ... nie ma ktoś miniejszych obrazków ? :naughty:

Opublikowano

jeden obraz - coś tam ponad 6 gigsów. Podzielę go w domku na dwie części najwyżej i się będzie na 2xDVD zgrywać.

Ja dostałem od kumpla - nie marudziłem mu :P

Opublikowano

Ja mam [chodzi o NFS Undercover] przywioze obraz na lapku - zajmuje ponad 6 gigulców. Zgracie sobie to jakoś... Ja się nie znam :evil::tongue4:

jestem za :) pen drajwa juz szykuje :P

Opublikowano

Ty Piotruś mi tu o kluczach nie zapomnij do reflektorków :P:hi:

Opublikowano

moze byc problem bo nie wracam dziś dodomu :P

ale moze ktos będzie miał :)

Opublikowano
NFS Porsche unleashed to ostatni dobry NFS

Noo... pamietam. Fajne opcje gry, cala baza prosiakow :)

Oprocz tego jak na tamte czasy gralo sie jeszcze bardzo fajnie w NFS3: Hot pursuit, no i oczywiscie jedynka to klasyk.

Opublikowano

kolego ...jak podzielisz ..to można by na płytkę wypalić ? :notworthy::wink4:

Panowie ...będzie ktoś przejeżdżał koło ASO ? Potrzebuje uszczelniacze do głowicy ..od tych "kominków" do płynu chłodniczego ...są dwa jeden z boku , drugi z tyłu ..cena to 5 zł / sztunia :naughty:

Tylko ciekawe czy to wystarczy do uszczelnienia ..co by mi sie nie lało z głowicy :gwizdanie:

LukaszRy .. ostatnio jak mi zamawiałeś duperele to zostawiłeś w torebce jakieś śrubeczki :naughty: ..cały czas leżą u mnie w wagenie..jutro Ci podrzucę na spot :wink4:

Opublikowano

ragga juz viagra jezdzisz??

Cały czas przecie jeżdżę ...tylko nie widzę sensu jechania do pracy autem ...stać 40 minut w korku ... postawić na parkingu centrum handlowego auta na 11 godzin , żeby grube baby drzwiami wgnioty uskuteczniały.. :wink4:

Co prawda zbieram graty bo trzeba co nie co wymienić .. :disgust:

Opublikowano

moze byc problem bo nie wracam dziś dodomu :P

ale moze ktos będzie miał :)

W związku z powyższym... Ktoś kluczyka zabierze na spot?? Ja niestety nie posiadam ... jeszcze... :)

Opublikowano

tosik będzie miął pewnie :P

Opublikowano

Panowie ...będzie ktoś przejeżdżał koło ASO ? Potrzebuje uszczelniacze do głowicy ..od tych "kominków" do płynu chłodniczego ...są dwa jeden z boku , drugi z tyłu ..cena to 5 zł / sztunia :naughty:

Żebym jeszcze wiedział o co chodzi to może zobaczyłbym w Inter Carsie, a tak to nawet nie wiem co to ma być tak to pięknie opisałeś :wink4:

LukaszRy .. ostatnio jak mi zamawiałeś duperele to zostawiłeś w torebce jakieś śrubeczki :naughty: ..cały czas leżą u mnie w wagenie..jutro Ci podrzucę na spot :wink4:

Ragga, ale to nie moje - to co dostałeś to są rzeczy, które dla Ciebie odebrałem :wink4:

Opublikowano

Żebym jeszcze wiedział o co chodzi to może zobaczyłbym w Inter Carsie, a tak to nawet nie wiem co to ma być tak to pięknie opisałeś :wink4:

Yhhm..no wiec ..od głowicy odchodzą dwa wyjścia/wejścia do grubych węży ( którymi leci płyn chłodniczy)..jedno wejście jest na prawym boku silnika ..drugie natomiast z tyłu .. i z tych " kominków" cieknie płyn chłodniczy ..i szukam zestawu naprawczego ..jakieś króćce ..uszczelki ? :embarrassed:

Ragga, ale to nie moje - to co dostałeś to są rzeczy, które dla Ciebie odebrałem :wink4:

Siur...tylko na co mnie takie małe śrubeczki ? :naughty: Dojdziem po numerze części o opakowania :tongue4:

Opublikowano

Yhhm..no wiec ..od głowicy odchodzą dwa wyjścia/wejścia do grubych węży ( którymi leci płyn chłodniczy)..jedno wejście jest na prawym boku silnika ..drugie natomiast z tyłu .. i z tych " kominków" cieknie płyn chłodniczy ..i szukam zestawu naprawczego ..jakieś króćce ..uszczelki ? :embarrassed:

Widzisz to gdzieś na tym rysunku:

0598db2b61281794m.jpg

Opublikowano

Widzisz to gdzieś na tym rysunku:

0598db2b61281794m.jpg

Ni chu chu.. :blink:

Zara..może uda mi sie to znaleźć na vagcat .. :embarrassed: ...albo peliuchem pokaże jutro na spocie :tongue4:

Nie nie ..czekaj ..to chyba 12,13 i 22 .. Bo te elementy idą bezpośrednio do głowicy ..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.