Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to za handel za moimi plecami :shocked::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co to za handel za moimi plecami :shocked::polew:

..Angela.. To zwykła wymiana ..jak juz pisałem ..nie oddamy Cię tak łatwo .. :decayed::naughty:

Tosik popadł by w depresje... nie było by juz komu żarówek wymieniać :tongue4:

Opublikowano

Pleban - WIT :naughty:

:drunk:

Prymas - Adaho :tongue4:

:drunk:

S.Z.W.A.G.I.E.R - Poziek :D

:cool1::drunk:

Opublikowano

..Decyzje podejmuje Szanowny Pleban... po krótkiej konsultacji z Prymasem ..i człowiekiem widmo zwanym jako S.Z.W.A.G.I.E.R :decayed: :tongue4

A ja to wszystko z nimi skonsultuję i podpiszę ostateczny wniosek ... oczywiście w tym przypadku obawiam się, że będzie odmowa :naughty::polew:

Opublikowano

..Angela.. To zwykła wymiana ..jak juz pisałem ..nie oddamy Cię tak łatwo .. :decayed::naughty:

Tosik popadł by w depresje... nie było by juz komu żarówek wymieniać :tongue4:

hehe......no ja mysle :decayed:

A Tosikowi trzeba bedzie jakies zastepstwo zorganizowac :tongue4::polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 11:49_________________________________________________

o z nimi skonsultuję i podpiszę ostateczny wniosek ... oczywiście w tym przypadku obawiam się, że będzie odmowa :naughty::polew:

Lukaszu ;):polew:

Opublikowano

Lukaszu ;):polew:

No co :polew:

Nie myśl, że to wszystko tak przejdzie bez przelewu krwi :kox::naughty::baseball:

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lukaszu ;):polew:

No co :polew:

Nie myśl, że to wszystko tak przejdzie bez przelewu krwi :kox::naughty::baseball:

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia :polew: :polew: :polew:

hahaha......taka ekipa przeciwko jednemu :polew:

Slawek bedziesz musial jakies wsparcie zorganizowac :naughty::polew:

Opublikowano

No co :polew:

Nie myśl, że to wszystko tak przejdzie bez przelewu krwi :kox::naughty::baseball:

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia :polew: :polew: :polew:

Łukaszu jak bys wiedział jakiego ja mam asa w rękawie... :naughty::kox::polew: nie macie szans :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łukaszu jak bys wiedział jakiego ja mam asa w rękawie... :naughty::kox::polew: nie macie szans :polew: :polew: :polew:

jeśli to AS na dwóch nogach płci żeńskiej to dawaj fote :kox:

Opublikowano

No co :polew:

Nie myśl, że to wszystko tak przejdzie bez przelewu krwi :kox::naughty::baseball:

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia :polew: :polew: :polew:

Łukasz przegiąłeś.. :polew: ... Sławek Ja na dodatek zaspamuję Ci skrzynkę mailową, w pracy, w domu i komórę też Ci zaspamuję, nawet telewizora nie włączysz.. :polew:

Łukaszu jak bys wiedział jakiego ja mam asa w rękawie... :naughty::kox: nie macie szans

fernando_sucre_1.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

Nosfer chyba pomyliłeś asy ten ze zdjęcia to inny ass.... :polew:

Opublikowano

Łukaszu jak bys wiedział jakiego ja mam asa w rękawie... :naughty::kox::polew: nie macie szans :polew: :polew: :polew:

Wątpię żeby ten AS przebił naszą Warsaw Power Dream Team :polew:

Opublikowano

Wątpię żeby ten AS przebił naszą Warsaw Power Dream Team :polew:

A ja widzialam tego asa :naughty: i powiem Ci Lukaszu ze nie macie szans :naughty::tongue4::polew:

Opublikowano

Wątpię żeby ten AS przebił naszą Warsaw Power Dream Team :polew:

A ja widzialam tego asa :naughty: i powiem Ci Lukaszu ze nie macie szans :naughty::tongue4::polew:

:blink::D

Opublikowano

A ja widzialam tego asa :naughty: i powiem Ci Lukaszu ze nie macie szans :naughty::tongue4::polew:

Nie takie rzeczy już tutaj przerabialiśmy i nie takie problemy rozwiązywaliśmy :naughty::nose::ok2:

Opublikowano

Korzen

Fpyte avatar ...lubisz panow z wąsem ? :polew:[br]Dopisany: Grudzień 07, 2008, 01:37:25 _________________________________________________

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Podsumowanie miesiąca :decayed:

Opublikowano

A ja widzialam tego asa :naughty: i powiem Ci Lukaszu ze nie macie szans :naughty::tongue4::polew:

Nie takie rzeczy już tutaj przerabialiśmy i nie takie problemy rozwiązywaliśmy :naughty::nose::ok2:

:przebiegly::naughty:

Opublikowano

Korzen

Fpyte avatar ...lubisz panow z wąsem ? :polew:

o kufa :shocked::polew: :polew:

Opublikowano

Korzen

Fpyte avatar ...lubisz panow z wąsem ? :polew:[br]

To bohater serialu IT Crowd - bardzo fajna komedia.

A teraz

Z cyklu Miałem nie malowane Audi. Prezent od św. Mikołaja 6 grudnia 2008.

Audi GT chciało nauczyć mnie jeździć. Zepchnął mnie na przystanek autobusowy i uciekł. Miał 0,2 promila - jego szczęście. Wyrwało mi reflektor łamiąc wszystkie uchwyty i rysując się po ziemi. Nadkole i błotnik jak widać.

Do którego serwisu Audi wstawić Niunie. Będę potrzebował Audi zastępcze. Całą naprawę chcę zrobić bezgotówkowo na częściach Audi.

d5f58bd9a3901de9med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.