Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jeśli sie będziemy wynosić, to na pożegnanie myślałem jeszcze o jednym numerze. Spot w MM, na dzień dobry zakup po 1-nej najtańszej CD i wtedy niech nawet Policję wzywają (zreszta ktoś już to proponował). Oczywiście skończy sie awanturą i banicja, ale niech se nie myslą :twisted: .

ja proponowałem ... ale płyty DVD ... :twisted:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeśli sie będziemy wynosić, to na pożegnanie myślałem jeszcze o jednym numerze. Spot w MM, na dzień dobry zakup po 1-nej najtańszej CD i wtedy niech nawet Policję wzywają (zreszta ktoś już to proponował). Oczywiście skończy sie awanturą i banicja, ale niech se nie myslą :twisted: .

ja proponowałem ... ale płyty DVD ... :twisted:

od razu widać, ze jesteś bardziej kasiaty :biggrin:

wit.s napisał/a:

No, po kłopotach z wycieraczkami nareszcie jakaś dobra wiadomość.

Okazało sie, ze mam ori suba.

ciekawe czy działa ... ...

majciochami podczas grania nie rusza jak to było np u oniaka (w końcu mój to jednak nie Bose), ale działa.

Od razu się fajniej w autku zrobiło :biggrin:

Opublikowano

tak Wit mam wycieraki i klocki takze zapraszam :wink:

Opublikowano
tak Wit mam wycieraki i klocki takze zapraszam

Bomba. No to podjadę wieczorkiem - zadzwonię wcześniej coby się ode drzwi nie odbić :-). Dzięki za zabranie staffu

Opublikowano

CHŁOPY MAM BIAŁEGO KRUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rormalnie nie wierze!!!!!!!!

Opublikowano
CHŁOPY MAM BIAŁEGO KRUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rormalnie nie wierze!!!!!!!!

Album o Atlantydzie se kupiłeś?

Opublikowano

Taaaaa a numer jego to 8E0 814 111A. Ciekawe kto rozszyfruje :lol: Oniak morda!!!! :bicz:

Opublikowano

To chyba było easy :twisted:

Ale poczekam, aż się inni pomęczą :twisted:

Jeśli to to, no to gratulacje :biggrin:

Opublikowano

Wit.s już rozszyfrowałeś :question: no no....

Opublikowano
To chyba było easy

co to? co to? :eek:

Opublikowano

hmmm... Spanky domyślasz się :question: a nie zapomniałem on tera pod Torwarem bawi :audi:

Opublikowano

pompa absu czy cos takiego ;)

Opublikowano

Już wiem! :wink: Wystarczyło pooglądać inne fora :confused:

Opublikowano

Tak pompa ABS yes yes :exclaim: :exclaim: :exclaim: Naprawde ciężki temat do zdobycia.

[ Dodano: 14-02-2007, 19:43 ]

Kunio tez na ten temat moze coś rzec, gdyby dzialala wtedy pompka chociaz przez przejscie przelecielibysmy na wprost, anie bokiem :twisted:

Opublikowano

Wit miales byc u mnie na herbacie i co :question:

Tak pompa ABS yes yes

no nareszcie ilez mozna bylo jezdzic z tym wykrzyknikiem :exclaim:

to co w nastepny wtorek znowu upalamy S4 jak juz ma hamulce :biggrin:

Opublikowano

Właśnie we wtorek, oczywiście niezniszczalny Andrzej bedzie mi robil tą pompe, a Tora komunikacje vaga z motorownia i mam nadzieje ze zdążą na 19-tą :a4fan:

Opublikowano

No ja mysle ze ruszycie swoje 4 litery we wtoreczek bo pewnych ludzikow to juz z miesiac nie widzialem :wink:

Opublikowano
Już wiem! Wystarczyło pooglądać inne fora

Albo wstukać numerek, który Norbi podał w Google :biggrin:

No ja mysle ze ruszycie swoje 4 litery we wtoreczek

Nooo... ale na stoku. W sobotę bladym świtem wyrywam na tydzień na nartki do Austryi. Może któremuś z Was Chłopczyki jakąś gumową Gretchen (czyt Grecien :twisted: ) przywieźć? :twisted:

Kunio. Luki dostarczył mi klocki. Wyglądaja za***iście. Sam ich widok nakręcił mnie do kupna tarcz- już niedługo będziemy znowu wspołpracować :biggrin: Czy ja mam czujniki zużycia klocków? Bo od tych Toich idą kabelki.

ono. Wielkie dzięki za wycieraczki. NIestety B6 to nie stare, poczciwe B5. Masz kosmiczne zaczepy-nie pasują :confused: . Oddam Ci je - będziesz miał awaryjnie.

Opublikowano
NIestety B6 to nie stare, poczciwe B5

chyba B7 ale jak pasuja do B6 to moze mi je oddasz przydadza sie za pol roku :lol:

Opublikowano
NIestety B6 to nie stare, poczciwe B5

chyba B7 ale jak pasuja do B6 to moze mi je oddasz przydadza sie za pol roku :lol:

Obraziłem oniakowi brykie? =:-O Nic to- sie bedziemy na zlocie przepraszać :-D

Lukas. Po pierwsze - znacznie szybciej :smile:

Po drugie, te oniakowe chyba jako zapas, bo nie mów, że kupisz wypas B6 ... bez wycieraczek :-D

A tak by the way. Ostatnio coś cichawo. ono to wiem - z mopem po chałupie lata i nie ma czasu na neta (więc usprawiedliwiony :-) a co z resztą? Chociaż Norbi się wczoraj uaktywnił :-) Norbi. Tylko mi Andrzeja za bardzo nie wytenteges. Ma zachować siły na mój rozrząd :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.