Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja tez odpadam

No to niedobrze... Mam tylko nadzieję, że odległość nie jest powodem, bo byłoby co najmniej niefajnie :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja tez odpadam

No to niedobrze... Mam tylko nadzieję, że odległość nie jest powodem, bo byłoby co najmniej niefajnie :evil:

nie... to nie odległość ...

BTW nie takie odległości pokonywałem na spoty ..... :wink:

p.s nie widze Cie na liscie jadacych na zlot do Wisły .... :twisted:

Opublikowano
Wykombinujcie coś.

duzo bym dał, żebym nie musiał pisać, ze nie będę na zlocie w Wiśle ..nie mówie już o spocie :cry:

z lenistwa czy bo daleko na to ja nigdy spota nie opuszczałem :twisted:

Opublikowano
nie widze Cie na liscie jadacych na zlot do Wisły

a jadę? Jak jest jeszcze miejscówka to pewnie, że jade...

komu? ile? do której kieszeni? :twisted:

Przyznam szczerze, że nie wczytałem się w post o wyjeździe, ale chyba zacznę się interesowac...

Opublikowano
Wykombinujcie coś.

duzo bym dał, żebym nie musiał pisać, ze nie będę na zlocie w Wiśle ..nie mówie już o spocie :cry:

z lenistwa czy bo daleko na to ja nigdy spota nie opuszczałem :twisted:

moze cos jeszcze da sie wykombinowac ... do wyjazdy ponad tydzien .... :exclaim:

Opublikowano
moze cos jeszcze da sie wykombinowac ... do wyjazdy ponad tydzien ....

tak jak już pisałem...czekamy na CUD

żeby to był np; problem tylko z kasą, urlopem albo innymi takimi pierdołami to bym życie za to oddał :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Opublikowano

No zółw to mocno zle jak tak jak kogos trzeba :bicz: to gadaj a lookier to jak cos to mozesz poleciec za Zólwia

Opublikowano
nie widze Cie na liscie jadacych na zlot do Wisły

a jadę? Jak jest jeszcze miejscówka to pewnie, że jade...

komu? ile? do której kieszeni? :twisted:

Przyznam szczerze, że nie wczytałem się w post o wyjeździe, ale chyba zacznę się interesowac...

jest kilka wolnych miejsc (ludzie zaczynaja rezygnowac :rolleyes: )

zalatwiaj z Hugo .... :exclaim:

Opublikowano
to jak cos to mozesz poleciec za Zólwia

Najpierw poczekamy na Żółwia. Jak nie będzie cudu, to jadę.

Opublikowano

Żółwik co jest qr** grane ?

Opublikowano

Mysle lookier ze nawet jak bedzie cud to dasz rade bo zawsze sie kilka osob wylamie na dzien przed

Opublikowano
nawet jak bedzie cud to dasz rade

No to kto wie... może i polecę do Wisły :wink:

Opublikowano

A ja nie jade w ten weekend na narty, bo bączek jest w szpitalu. Mam nadzieje, ze szybko wyjdzie a wtedy może bym Was odwiedził alkohole :rotfl:

Opublikowano

odrazu alkohole ledwo kilka krowek ono juz od 2 weekendow trenuje :lol:

Opublikowano
alkohole

A propos - mam zaj..sty samogon :wink: Ma ze 60 volt, ale trzepie jak po absyncie - sie wygląda tak: :eek:

Opublikowano
to jak cos to mozesz poleciec za Zólwia

Najpierw poczekamy na Żółwia. Jak nie będzie cudu, to jadę.

bradpit nie jedzie .... takze sa 2 miejsca wolne .... :exclaim:

nie kombinuj tylko wpłacaj kaske ..... :twisted:

Opublikowano
wpłacaj kaske

Rozumiem, że to oferta last minute? :twisted:

Opublikowano
wpłacaj kaske

Rozumiem, że to oferta last minute? :twisted:

moze ktos Cie uprzedzi .... :wink:

ale do niczego nie namawiam .... :twisted:

Opublikowano

Na TVN TURBO A4 B6 :) w zakupie kontrolowanym

Opublikowano
Na TVN TURBO A4 B6 :) w zakupie kontrolowanym

jaki silnik :question: i zdawac mi tu relacje to moze kupie :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.