Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A z BMW DX będzie tam działąć ? Bo moge przegrać 2007 rok.

ono nie mam pojecia czy to podejdzie :rolleyes: obstawiam ze nie

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopiero teraz mogłem dokładnie zapoznać sie z logami od ono i ... ale i tak jestem zadowolony, moim zdaniem nie jest źle, uznaję wynik 7,191 za satysfakcjonujący a wykres daje dużo do myślenia, mam nadzieję że odpowiednia zmiana biegów poprawi wynik. Powiedzcie mi jaki jest czas dla serii 1,8 T AEB?

Dziękuję również za wczorajsze pomiary.

A pozatym moja córka już pyta o kolejny wyjazd na spota, pyta czy będzie Daria :biggrin: i chłopaki w swoich :a4fan:

Opublikowano
Powiedzcie mi jaki jest czas dla serii 1,8 T AEB?

dla serii jest 8,3 do setki i tyle udalo mi sie wykrecic a dokladnie 8,24 wiec niewiem czemu tobie tak wyszlo 7,191

[ Dodano: 21-02-2007, 23:37 ]

a tak na marginesie to zgadnijcie od jakiego samochodziku Kunio ma turbinke w swoim

Opublikowano

mam chipa od soboty - od gościa z ustrzyk

Opublikowano
a tak na marginesie to zgadnijcie od jakiego samochodziku Kunio ma turbinke w swoim

Od fiata pandy 4X4 hyhyhy

A pozatym moja córka już pyta o kolejny wyjazd na spota, pyta czy będzie Daria :biggrin:

Oj nie wiem ale może :)

skubidubi 7.1 to dobry czas , swoją drogą czy z Poziem dobrze tego Gtecha ustawiliśmy to uj wie , jeszcze sie pobawimy na spokojnie :) I czy te wyniki niby hamowni wykresów itd traktować poważnie hmm nie wiem.

Opublikowano

ono,

pomóż mi rozszyfrować ten wykres :confused: i czy jest możliwie miarodajny ?

677c9a73ec3fe54cm.jpg

Opublikowano

Ja poupalam swojego bo mam 3 wykresy hamowni z VTG , V techu i Mastersa więc będe miał dobre przykłady.

No poczaje na to ale ja też tą zabawke mam od tygodnia i średnio kumam :P

Opublikowano
skubidubi 7.1 to dobry czas , swoją drogą czy z Poziem dobrze tego Gtecha ustawiliśmy to uj wie , jeszcze sie pobawimy na spokojnie :) I czy te wyniki niby hamowni wykresów itd traktować poważnie hmm nie wiem.

mnie i tak satysfakcjonuje ten wynik, przesiadłem się z fiat brava 1,4 12v i w firmie jeżdżę 124 300D więc moje :a4fan: i każde inne jest wiele lepsze :biggrin:

Opublikowano

a mnie sie wyniki nie podobają, jakaś lipa :P:bicz:

Opublikowano

a ja to chce sie shamowac i bedzie wsio jasne :wink:

Opublikowano
platiniumm napisał/a:

a tak na marginesie to zgadnijcie od jakiego samochodziku Kunio ma turbinke w swoim

Od fiata pandy 4X4 hyhyhy

od porsche 400 konnego

Opublikowano

:eek: a ze niby wpadl w szau czy jak :eek:

Opublikowano

ej chopy! coś sniegu napadalo... moze by tak cos??

Opublikowano

to dzwon do Pozia bo on ma juz plan na dzisiaj :wink:

Opublikowano

No byłem na Br.... za***ista jazda :exclaim: Kręcąc bąki dokopałem się do kostki Bauma i spaliłem gumy :twisted:

Opublikowano
Kręcąc bąki dokopałem się do kostki Bauma i spaliłem gumy :twisted:

cały czas masz letnie .... :question: ... :twisted:

Opublikowano

No byłem na Br.... za***ista jazda Kręcąc bąki dokopałem się do kostki Bauma i spaliłem gumy

Hehehe dokladnie to samo z tym, ze ja spalilem... dwie :frown:

Szkoda, ze sie nikt z A4Q nie pojawil przed 22 :frown: ja musialem juz leciec. Ale zabawa przednia.

Cwiczylem altonena ale jakos A4ka nie potrafie :frown: robie jakies 240st :rolleyes: nie wiem co robie zle...

Opublikowano

Jak jutro będzie jeszcze tam snieg to możemy sie ustawić :) polatamy.

Opublikowano
Kręcąc bąki dokopałem się do kostki Bauma i spaliłem gumy :twisted:

cały czas masz letnie .... :question: ... :twisted:

Nie nie... już zimóweczki szefie :biggrin:
Opublikowano

jutro nie polatamy bo akurat około 24 wpadły odśnieżarki :P

fajnie się latało :audi::quattro:

na zimówkach w końcu jest kontrola nad autem :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.