Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie wróciłem..zaraz postaram się foty wkleić :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko te w poślizgu wybierz :biggrin: :lol: :smile: :twisted:

Opublikowano

wstawiam tylko jedno bo komp u starych to taka rakieta że zdjęcie się otwiera 19min :) reszta fotek jak dorwe lapka..

Obraz045.jpg

Opublikowano

osz kurde nie ogoliłem się :rotfl::lol:

Opublikowano
osz kurde nie ogoliłem się :rotfl::lol:
Ale zapyźiały Poźźźź :rotfl:
Opublikowano

Witam warszawiakow. Chlopaki chcialbym was zaprosic na spocik radomski ktory organizuje 11 marca o godz 13 na parkingu przy Zajezdzie Jagiellonskim zaraz za obwodnica białobrzeska po lewej stronie jadąc od warszawy. Mam nadzieje że przylecicie bo co to jest 70 km. A mysle że byloby gites spotkac sie razem i pogadac no i oczywiscie obejrzec swoje brynie. POZDRAWIAM I ZAPRASZAM AREK :a4fan:

Opublikowano

wpadaj do nas do wawy..nas jest więcej ;) a co do dla Was 70km..i zobaczycie wszystkie fury..

Opublikowano
i zobaczycie wszystkie fury

...i jeszcze wszystkie Mazdy co się spotykają w tym samym czasie w Fort Wola :wink:

Opublikowano

moze czasem jakis matiz przeleci :)

chociaz oni maja w BC we czwartki :P

Opublikowano

a i balona z reklamą można przestawiać - Luki przestawiał swoje cudo bo lądowanie balonu na jego masce było bardzo prawdopodobne

Opublikowano

masz ktoś może z Was zniżke w intercarsie ?

Opublikowano
masz ktoś może z Was zniżke w intercarsie ?

Ja mam :biggrin: coś koło 10% na firmę w której pracuje.

Opublikowano

postaraj się mieć z 40% i będzie git :cool::a4fan:

Opublikowano

Pany, jest tam kto?

Cisza jak w kosciole... :eek:

Opublikowano
Pany, jest tam kto?

Cisza jak w kosciole... :eek:

jestem i czuwam .... :twisted:

Opublikowano

Kto zna jakas fajna miejscowke do porobienia fotek samochodu? Chcialbym wrzucic moj automat do forum moja A4, ale musze porobic jakies dobre ujecia, zeby nie wyszla jak pazdzioch :wink: Teraz, kiedy pol warszawskiego klubu przyjezdza takimi wypasami, to chociaz zdjecia trzeba miec ladne :rolleyes:

Opublikowano

Pod mostem siekierkowskim..na moście skierkierkowskim..prymasa tysiąclecia w tunelu..itd :a4fan: jak coś to pisz to się z Tobą przejade i popstrykam foty..wezme aparata :biggrin:

jeszcze fajne foty można zrobić na parkingach podziemnych.. :eek:

Opublikowano
jak coś to pisz to się z Toboą przejade

No to jutro. Masz czas?

Opublikowano

Spoko..tylko po robocie :) myślę że o 1 w nocy będę free..lub w niedziele mam pół dnia wolnego...

myślę że jeszcze poź pojedzie i może Oniak..

Opublikowano

Hurra, dałem radę wszystko ustawić

psy - sąsiadka

praca - wolny dzionek

fundusze - wypłata

córka - jedzie z tatą pilnować taty przed paniami lub odwrotnie :biggrin:

poniedziałek - wymiana oleju i filtrów

JADę DO WISŁY, Hugo został poinformowany

ps.ale nie dam rady pojechać na wtorkowy spocik :cry:

Dzięki Panowie za odpowiednie zmotywowanie :bicz:

[ Dodano: 24-02-2007, 20:28 ]

postaraj się mieć z 40% i będzie git

sprawdzę po niedzieli ile mam dokładnie, może być więcej niż 10 a co potrzebujesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.