Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie martw się ja jadę z mężem i też się go chętnie pozbędę, on ma praktykę w wychowywaniu dzieci i dobre podejście do dzieci to może robić za ,, przedszkolankę"

Hurraa, ratunek przyszedł z Radomia :biggrin:

Dogadamy szczegóły na miejscu, moja córka jest taka, że rano mogę być :bicz:

[ Dodano: 26-02-2007, 19:46 ]

Mam absoluta 1l oraz fajną rekalamową flaszkę czystej ze scania polska 0,7 na początek wystarczy :biggrin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
scania polska

nie no jak SCANIA to i ja sie chyba napije :biggrin:

Opublikowano

Lukas trzymamy za słowo !! :bicz::bicz::bicz:

Opublikowano
No i co chłopaki powiedzieli z Lublina? Zatwierdzili zakup?? :)

Bał się zadzwonić że jest w Lublinie :lol: A zakup zatwierdze w Wiśle potężnym liściem :rotfl:

Opublikowano
scania polska

nie no jak SCANIA to i ja sie chyba napije :biggrin:

Normalnie w kolorze wydrukowałem :biggrin:

Luki. Takich deklaracji nie rzuca się na wiatr - teraz to wszyscy dopilnują :twisted:

Opublikowano
Bał się zadzwonić że jest w Lublinie

prezes wykonalem 2 telefony do ciebie po 21 i uslyszalem ze abonent spity lezy w lozku :rotfl:

Panowie dzisiaj spot w realu bedzie ktos :question:

Opublikowano

No, dawno Was nie widziałem dziewczynki, to się steskniłem :twisted: i przyjadę.

Poza tym liczę, że się furką pojawisz i nie mogę się doczekać, żeby oblookać.

Opublikowano

Bede stuprocentnie, Oniakowy też sie pucował,że bedzie. :biggrin:

Opublikowano

no to trochu nas ludzi bedzie Lookier tez sie pojawi :wink:

Opublikowano

Lukas dostaniesz moje fanty od Kicholka :) strzeż je dobrze a coś może ci się odleje :)

Opublikowano

i ja mam nadzieje dam radę, ale pewnie ok 20 dopiero

Opublikowano
i ja mam nadzieje dam radę, ale pewnie ok 20 dopiero
No wreszcie :exclaim: :a4fan:
Opublikowano
Lukas dostaniesz moje fanty od Kicholka :) strzeż je dobrze a coś może ci się odleje :)

no ja zawsze mam jakies prezenty szkoda ze nie moje :rolleyes:

panowie tylko dzisiaj w realu nie w media :exclaim:

Opublikowano

cze,

czy spoty są nadal na ostrobramskiej, bo dzisiaj tam będe to bym wpadł.

Pozdrawiam

Janek

Opublikowano

Popatrz na podpis Lukasa23 - Real Połczyńska.

Z MM nas wywalili, więc niech się walą na ryje :biggrin:

Opublikowano

heh , dzieki Wit.s

to teraz mam blisko z bemowa, akurat dzisiaj musze jechać na ostrobramską do conforamy bo sprzedali mi niekompletne łóżko :evil:

--

Pzdr.

Janek

Opublikowano

hyhyhy Janek miałem ostatnio to samo , nie było środka wyra a sie okazało że to nie jest w serii hahaha przejebane.

Opublikowano

no janku info o spocie jest w moim podpisie tak jak mowia lub na pierwszej stronie tego watku

[ Dodano: 27-02-2007, 18:55 ]

ale kurna co ja tu robie lece na spota :a4fan:

Opublikowano

Oniak zobaczył ducha :eek:

oniak.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.