Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ja mam nowy avatar!!! Ale, ale!! Przyjzyjcie sie mu a potem odswiezcie strone (F5 ;) )

A teraz zazdroscic! :bicz:

Nie no piekny :lol: Czym zrobione, jak sie robi ?? Tez taki chce :bicz:

Brawo Adaś no i brawo dla fury żony Adasia (toż to o ile sie nie myle B6 :quattro: i to nieźle wyrezane) :exclaim: :exclaim: :exclaim:

[ Dodano: 03-03-2007, 12:02 ]

Odwiedzilibyście tą Adasiową A4 i pstrykneli kilka fotek :biggrin: to prośba do Lukasa bo tylko on biedaczysko nie trunkowy i aparat nie bedzie mu sie trząsł w łapkach :lol:

A nie rozwalila ja Iza ?? :rolleyes:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A ja mam nowy avatar!!! Ale, ale!! Przyjzyjcie sie mu a potem odswiezcie strone (F5 ;) )

brawo Jasiu :wink: fajny :a4fan:

Opublikowano

już wróciłem ..... :twisted:

zalujcie ze nie byliscie .....

Opublikowano

żałujemy. :evil: opowiedziałbyś coś :biggrin:

Opublikowano
żałujemy. :evil: opowiedziałbyś coś :biggrin:

nie pamietam wszystkiego ..... :rotfl:

Opublikowano

No ja po tym pawełku i czekoladkach tez malo trybie co sie dzialo :rotfl::rotfl:

Opublikowano

lukas Ty jeszcze masz stary nick?? Nie zmieiles na MON CHERRY?? :twisted:

przejazd wisla-pszczyna poprostu rewelacja :rotfl::rotfl::rotfl: bajera na CB 1 klasa :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Ja też jestem - lekko dogorywam. Wydobywa się ze mnie lekki opar alk.

Najwięcej opowieści na spocie będzie.

Było znacznie fajniej niż się spodziewałem.

Glurp. Jakoś wymiękam :twisted:

Opublikowano
No ja po tym pawełku i czekoladkach tez malo trybie co sie dzialo :rotfl::rotfl:

Ciebie to powaliła czekoladka mon cheri ... :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
Nie zmieiles na MON CHERRY

:rotfl: oj Dziki dziki usmialem sie z was dobrze ze ono ma wszystkie zeby bo jedynki dwa razy nie rosna :rotfl: a Poziek go tak sklepal :rotfl:

Opublikowano

Poż też miał uszczerbek na zdrowiu hyhyhyhy

Opublikowano

hehe no tak slynne krecenie suta :rotfl:

te ale co sie stało ze Skubim bo rano go widzialem a potem juz nie :question:

Opublikowano

Dzien dobry. Poproszę fotele. Trzy. za***iste. :rotfl:

Kurna... leżę i śmieję się do tej pory...

Opublikowano

Oj smiechu to bylo ubaw po pachy :rotfl:

akcja z inspekcja w saunie mnie rozwalila :rotfl:

Opublikowano
Dzien dobry. Poproszę fotele. Trzy. za***iste. :rotfl:

Kurna... leżę i śmieję się do tej pory...

i łóżko... jakie??? szerokie :twisted:

a i jeszcze oczy dojeżdzające do lodówki :)

Opublikowano

hahhaahha co sie uśmiałem to ja pitole , aż mnie flaki bolą :P hyhyhy

Opublikowano
jeszcze oczy dojeżdzające do lodówki

no kawał jest dobry ale bylo jeszcze wiele innych Lookier powinien je pisac w strefie smiechu

kazdy zlot to kupa smiechu i ta knajpa ambasada :rotfl:

Opublikowano

Taaaa...

Oniak, a Ty jak dotarłeś do chaty to łap się za mopa, bo "biały" podobno juz w drodze z wizytą leci do Ciebie :rotfl:

Opublikowano

Oniak, a Ty jak dotarłeś do chaty to łap się za mopa, bo "biały" podobno juz w drodze z wizytą leci do Ciebie

:rotfl: wit ty to jestes gosc

no ale mi tez mowil zebys trzymal ono zwieracze ciasno bo bedzie w okolicy :lol:

Opublikowano

hyhyhy tak to prawda było pare kolorowych postaci ...... śliski był cooll hyhyhy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.