Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem , czy teraz warto sie na spocie pojawiać, bo innego tematu nawet nie ma szans zarzucic tylko Wisełka i Wisełka :bicz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj warto warto widziales co dzialo sie na mazurach w wiselce tez jest nagrany ciekawy film jak harry mial przybyc normalnie miami beach zrobili w pokoju u mnie :rotfl:

Opublikowano
Pozytywnie

YES!

Aż mi delira na chwilę przeszła :biggrin:

No Witcie'eesssss chyba można pogratulować kondycji AKN-ika. Cieknie tylko jak to AKN-ik ale Andrew wszystko uszczelni, w takim razie pewnie tylko rozrządzik i dalej do przodu upalać V6-kę. Juto bede na vagowaniu( nie mylić z waginowaniem, to przed spotem :twisted: ) to wszystko obejrze i popytam. No panowie w moim afcie już kolejna znaczy sie druga pompa ABS-u siedzi i tym razem dziala bez zarzutu, ale zebym nie byl za szczesliwy to umarł mi FIS. Wyswietla tylko OK i już, ale jak OK to OK jebać wszystko i do przodu :quattro:
Opublikowano
"myśl logicznie" by Klaudyna

oj widze ze nie miales szkolenia Poziu z imion Klaudyna to jest calkiem inne imie ja o maly wlos nie dostalem po glowie ale jak mi sie pomylilo i powiedzialem Karolina (wiecie jaka :wink: ) to wtedy rozpetala sie wojna :rotfl:

Opublikowano

Odsypiacie to pijaństwo jeszcze czy co :exclaim: :question:

Opublikowano

Dzisiaj jest specjalne spotkanie o 20 grupa AA :rotfl:

[ Dodano: 05-03-2007, 22:02 ]

ja tez bylem bo po tym mon cherri cos nie halo :rotfl:

Opublikowano
ale zebym nie byl za szczesliwy to umarł mi FIS

Oj norbi, jak nie urok to sraczka ;) Tak to jest jak sie kupi zbyt tanio auto ;)

Opublikowano
ale zebym nie byl za szczesliwy to umarł mi FIS

Oj norbi, jak nie urok to sraczka ;) Tak to jest jak sie kupi zbyt tanio auto ;)

Ja Cię chyba siekne!!! To moje tanie auto temu Twojemu drogiemu dupe łoi jak chce :twisted:
Opublikowano

dziewczynki spokoj mi tu ale raz dwa bo bedziecie musieli robic spota u siebie w lokalu z krowkami na zgode :biggrin:

Opublikowano

na rozładowanie emocji :P

fota z prezesem :cool:

DSCN1366.jpg

tutaj wymiękam...

DSCN1369.jpg

DSCN1357.jpg

a to będe od dzisiaj wklejał jak ktoś mnie wpieni:

DSCN1345.jpg

Opublikowano
Ja Cię chyba siekne!!! To moje tanie auto temu Twojemu drogiemu dupe łoi jak chce
nie porownuj 2.7BiTurbo do 1,8T ;) Jakby nie łoił to całkiem bym cie wybrechtał :D Mi tu chodzi o to ze zaoszczedziles na S4 i teraz dokladasz ciagle :rolleyes: widzisz sens ?
Opublikowano

Zdjecia miodzio a to byl dopiero pierwszy dzien :rotfl:

Dzisiaj spot ktos bedzie :question:

Opublikowano

Dawaj Brynia ja juz wiem jakie :rotfl:

Opublikowano
Mi tu chodzi o to ze zaoszczedziles na S4 i teraz dokladasz ciagle :rolleyes: widzisz sens ?
Co ty mu piłujesz ciągle beret qr** , kupił super sprzęta w za***istym stanie za normalną kase , a to że coś sie może zesrać to norma bo i u mnie sie wali a ja qr** nie oszczędzałem , hamuj bajere cycu bo ci zrobie kręcenie suta :D
a ja się tak cały czas zastanawiam czy nie dorzucić tutaj takich 2 fotek.....

musze to przemyśleć

Brynia tylko spokojnie spokojnie :P hyhyhy

Opublikowano

oj ono ostatnio juz sie pojawilo jedno fajne zdjecie i powiem ze brzuch to ty masz :rotfl:

Opublikowano
kupił super sprzęta w za***istym stanie

nie takim znowu za***istym ;)

a co ty taki nie mily co? :evil: krecenie suta to mozesz A. robic... :twisted:

Opublikowano

akurat nie tylko A. robił kręcenie suta :wink: :twisted: :bicz:

Opublikowano

oj biedny Poziek Qkrysia mu pozniej dwa dni robila oklady :lol:

Opublikowano

mam jeszcze siniaki :twisted:

panowie tak z innej beczki, jak mocno przyciemniać szybki?? robie przód też

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.