Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedz im, że ma ciągnąć od 2500rpm :lol::lol::lol::lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ONO nie doszly te zdjęcia dawaj jeszcze raz :wink:

Opublikowano

No co Ty serio jednak VTG poprawilo robote po tomsonie :wink:

Gratuluje Bartek szkoda ze tego wczoraj nie zrobili to bys sie jeszcze pokazal nam :razz:

Opublikowano

No ja nie wiem kto co dokłądnie poproawił bo nie chciali powiedzieć, ale chodzi równo i mocnijesza mapa 1.1 bara już robi wrażonko :), będzie 1.3 ale najpierw muszę w wskaźniki zainwestować :).

Opublikowano

No w sumie niewazne kto ważne ze można juz wykorzystać ta moc tylko uwazaj bo dzisiaj slisko troche :wink:

Opublikowano

No tylko chętni bym właśnie teraz z kims zweryfikował czy jest lepiej :)

Opublikowano

wiesz jak staniesz z moimi 90 kuniczkami to efekt bedzie powalajacy :mrgreen:

Opublikowano

Nooo Bart mam nadzieje ze bedzie git wkońcu , ale jak mówisz ze zaczyna to latać to ja już nie staje na _____ hehe

Opublikowano

Nie no Ono ja nawet się nie porównuje do niczego co ma napęd na 4 łapy :) chyba że byś ruszał na zaciągniętym ręcznym :P

Opublikowano

Jak wszystko zrobisz i bedzie ladnie latać to na 3 już mnie dojdziesz 10000000%

Ps. Co do rezanka ( hehe ) progów jak myślicie jaki napis byłby git ?Ja myślałem że czerwone Audi Quattro .

Opublikowano

cholera wczoraj nie miałem wieczorem u siebie na wsi internetu :evil::evil:

znalazłem na allegro nawet fajne i można sobie walnąć własny napis

ja sobie pierdzielnę T-żółw :twisted:

zostało 500 na krowe
to już chyba buchaj :mrgreen:
ale jak mówisz ze zaczyna to latać to ja już nie staje na _____

zostałeś jako jedyny reprezentan duzej ilości KM :wink: sorry jeszcze adamooo jest :razz:

Opublikowano

bartte, to ile masz tam kucy wreszcie bo ja nie w temacie :) btw wlasnie byłem na mieście, zebym wiedział to byśmy się gdzies ustawili bo kręciłem się jak smród po gaciach :)

Opublikowano

dodałem troszkę CIEMNYCH :twisted: fotek do albumu...niech tomboy też sobie poogląda i szybko wraca do nas :smile:

Opublikowano

Kunio na 0.8 bara było 266, teraz jest 1.0 czyli granice 300 , w piątek go zhamuje :). W czerwcu kupię zegary i do 1.2 go podkręce i wtedy zobaczymy ile wyjdzie. MOże jutro wieczorem się ustawimy jakoś? :) chętnie bym zobaczył Twoją A4, a poźka nie będzie już to nie mam z kim jeździć w czwartki :(, chyba że są jacyś chętni :) ?

Opublikowano

Bartek jak sie udało furkę podszykowac to gratuluję :!: :cool:

szkoda, że nie mogłeś wpaść wczoraj :sad:

Opublikowano

No ja też strasznie żałuję :(

Ale zobaczymy sie za 6 dni jak rozumiem :)

Opublikowano
MOże jutro wieczorem się ustawimy jakoś?

Jutro nie za bardzo bo wyjeżdzam. Najwcześniej w pon. będę mogł. Ale moze w nast. tyg. się złapiemy - chętnie bym się przejechał 300-konną A4 :D

Opublikowano

ja tu wszystko widze:) monitoruje forum:) stary jak tylko będziesz miał wykres z hamowni to dawaj, zobaczymy co tam wyszło:)

Jak jest dobrze zestrojone to spokojnie możesz się z Ono brać ale pamiętaj, że diagnoza ekspertów z W to SPRZęGŁO !!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.