Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TORWAR!!!!

Nigdzie nie było takiego klimatu. I jakoś więcej się jeździło, patzryło na bryczki. I wogóle.

A wy tylko lać i wpierdzielać :polew: :polew: :polew:

PROMKA !!!

Nigdzie nie było takiego klimatu. I jakoś więcej się jeździło, patrzyło na bryczki. I w ogóle.

A my tylko lać i żreć :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A wy tylko lać i wpierdzielać :polew: :polew: :polew:

Ktoś dostał w pysk na spocie?

Opublikowano

Ktoś dostał w pysk na spocie?

Wiciu miał na myśli spożywanie pokarmu :polew:, ale jak przyjeżdżał Adaś lub Nosfer to zawsze były burdy :kox::naughty::polew:

Opublikowano
:kox::polew: :polew:
Opublikowano

Torwar :good:

Opublikowano

Mi tam jak zwykle rybka, ale torwar jest spoko.

Opublikowano

torwar llalalalalala... :gwizdanie: :notworthy:

Opublikowano

Torwar :good:

torwar llalalalalala... :gwizdanie: :notworthy:

Następni torwarowicze :patrzy:

Opublikowano

Adaś myśl co piszesz a nie 16 razy posta edytujesz, hyhyhyhy

Opublikowano

Adaś myśl co piszesz a nie 16 razy posta edytujesz, hyhyhyhy

Myślisz, że tak łatwo jest skonstruować taką wypowiedź co walnął Adaś i przekazać odpowiedni sens ? :polew:

Opublikowano

Starszyzna wyraziła swoją wole "T"

Malikus nie rób już siary :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Towar jest spoko, ale ja widze jeden problem.

We wtorek u jednych bedzie padac [gdzie w tym momencie na torwarze moze byc sloneczko] i beda glowkowac - gdzie tu jechac? Beda problemy.

Kiedys jak na spoty wpadalo pare osob to mozna bylo sie szukac i zdzwaniac, a teraz...

Opublikowano

Witam Warszawskie grono,

wlasnie sie uzyskalem odpowiedz na swoj watek, ktory przed 1h wstawilem. Dzieki :) W odpowiedzi padly stwierdzenia ze powinnienem cytuje: zapiac VAG'a, posprawdzac bledy i zrobic logi. Nie znam sie na tych sformulowaniach. Spotykam sie z tym problemem pierwszy raz. Ile to kosztuje? Gdzie mozna to w Warszawie (najlepiej poludniowa czesc) zalatwic?

ps. Jutro regeneruje pompe wspomagania przy Marsa

Pozdro

Opublikowano

Starszyzna wyraziła swoją wole "T"

Malikus nie rób już siary :decayed:

Tylko kiedyś było dużo mniej osób, a teraz będzie mieszanka, bo jedni będą chcieli przyjechać, ale u nich będzie deszcz padał więc dadzą sobie na luz, inni przyjadą, a tu wszyscy gdzie indziej, nowy przyjedzie to zupełnie zgłupieje.

Ostatnie 2 lata była Promka i było ok tylko teraz uparliście się na te wdychanie smrodu spalin i hałas ... staruchy :tongue4:

Opublikowano

Starszyzna wyraziła swoją wole "T"

Malikus nie rób już siary :decayed:

Tylko kiedyś było dużo mniej osób, a teraz będzie mieszanka, bo jedni będą chcieli przyjechać, ale u nich będzie deszcz padał więc dadzą sobie na luz, inni przyjadą, a tu wszyscy gdzie indziej, nowy przyjedzie to zupełnie zgłupieje.

Ostatnie 2 lata była Promka i było ok tylko teraz uparliście się na te wdychanie smrodu spalin i hałas ... staruchy :tongue4:

sam jesteś smród :tongue4:
Opublikowano

Myślę że jak tyle razy dawaliśmy rade na Torwarze to i teraz jakoś damy tylko trzeba obserwować dzień wcześniej prognozę pogody oraz informator rozrywkowy czy nie będzie żadnej imprezy bo nam parkingu zabraknie :hi:

Torwar :good: tam się wszystko zaczęło :good:

Info o spotach bedzie umieszczone w poniedzialek i we wtorek nie bedziemy tego zmieniac także chyba każdy trafi.

Opublikowano

sam jesteś smród :tongue4:

Nie większy od Ciebie staruchu :tongue4:

Ile to kosztuje?

Kilka osób od nas się tym zajmuje i kosztuje to 199 EURO netto + 22% VAT, ale z tego co wiem możesz skorzystać z promocji, którą w kwietniu zrobił boberek - koszt to 99 EURO + 22% VAT - wlicza się w to logi + opinia specjalisty :wink4:

Opublikowano

Zapomniales o posilku w nordfiszu :cool1:

Opublikowano
ps. Jutro regeneruje pompe wspomagania przy Marsa

Zobacz może u nich www.kreatormocy.pl będziesz miał blisko

Opublikowano

Czy jak przyjade na spot to ktos bedzie w stani z Szanownego grona to zalatwic mi od reki tzn. zapiac Vaga, posprawdzac bledy i zrobi logi?

W tym tygodniu Torwar czy Arkadia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.