Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartek no pisz opowiadaj ci się działo?? Słyszałem, że było sporo autek. Jak z psiarnią??

sprzegła szukam i dla siebie:) Jak twoja fidanza?? ja znalazłem za 320$ 240mm

może dadzą rabat na dwa:):)

Adamoo faktycznie to dobry pomysł, żeby ci to Lukas przewiózł. Wybieraj tylko który:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adamoo tylko nie kupuj Toshiby z dużymi prockami bo wentylatorki nie wyrabiają .

Opublikowano

Działo sie dużo :), pod s wyścig za wyścigiem. Jakis CRX przyjechał czarny i wszystkim wymiótł :|

Ja nie pobawiłem się za długo bo gdzieś po 4 starcie sprzęgło umarło :(

Psiarni zero od 21 do 1 byłem pod s i ani jednego radiowozu :)

Jeśli faktycznie ta FIdanza wychodzi w tej cenie to ja bym się chyba skusił bo jednak z mojego stadionowego :P źródła mam ciszę :(.

Z drugiej strony słyszałem że najlepszy patent to przełożenie sprzęgła wraz z kołem od s2, po paru małych modyfikacjach pasuje idealnie do mnie przynajmniej :).

Pogadamyt jeszcze na prv. Jakbyś namierzył jakieś sprzęgło konkretne 1.8T 97r AEB to daj znać i jęsli możesz to poszukaj mi jakiś zegarów tanich wmiare EGT i Boost to byś mi przesłał je może. Sorki że tak męczę Poziek :D

Opublikowano
Psiarni zero od 21 do 1 byłem pod s i ani jednego radiowozu

widocznie szykuja sie na uroczystosci piatkowe :wink:

Opublikowano

No fajana sprawa w takim razie... a z moich szwagrowskich zrodel wiem, ze bedzie jeszcze lepiej i wiecej wyscigow :) fajnie fajnie:)

Bart nie ma sprawy jak tylko bede mial wolny dzien to ide do sklepu ktory zwie sie: "Big Boy's Toys" nazwa mowi wszystko prawda :) jak bedzie cosik ciekawego to od razu daje ci znac.

Opublikowano

OK dzieki wielkie, a daj mi namiar na calibre i alfe :D bo jakos nie moge w kom namierzyc :) moze na prv.

Opublikowano

A co tu taki spokoj panowie ktos umarl czy jak :?:

Opublikowano

Wszyscy sie modlą :) A ja nawet krówki nie moge kupić.

Opublikowano
Wszyscy sie modlą :) A ja nawet krówki nie moge kupić.

trza bylo wczoraj zapas zrobic a jak dzis chcesz kupic o śmigaj do sejmu tam kupisz :mrgreen:

Opublikowano

hehe cos sie załawi może jeszcze meliny istnieją w tym kraju :P

Opublikowano

no ten kto nie zrobil zapasu to musi szukac melin a do kiedy ma byc ten zakaz w wawie :?:

Opublikowano

Do jutra chyba

Opublikowano

to dobrze bo musze kupic se % na podroz :mrgreen:

Opublikowano
to dobrze bo musze kupic se % na podroz :mrgreen:

po co??szkoda kasy!!!kupisz w samolocie w bezclówce :wink: :mrgreen:

Opublikowano

w samolocie togratis daja :mrgreen: tylko gorzej bo sie okna nie otworzy wrazie czego :lol:

Opublikowano

na strefie wolnocłowej można śmiało kupić % :-) ten teren nie jest objęty prohibicją :grin:

Jak coś to proszę dać POCHWAŁę dla Lukas23 bo wczoraj było memory fajf..i Luk pomógł w 3 sekundy zmienić amory :-)

Dzięks Luk bez Ciebie nie dalibyśmy rady.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RISPEKT i thx za telefon :grin: masz browara :wink:

Opublikowano

adamooo wypijemy go u Ciebie w harszu w lipcu ale jakby co to memory 5 panowie od niedzieli jest nieczynne wiecie roaming dziala ale koszty ewentualnie smsa pisac lub maila w sprawach pilnych :!:

Opublikowano

Lukas tu u mnie % sa tansze niz w kraju :)

Opublikowano

no to chyba sie szykuje imprezka hamerykanska tylko ze Poziek moze u mnie bo cieplej drunk.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.