Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AndyN Sam masz VAGa. Pomóż koledze.

Mam. Pomógłbym. Ale dzisiaj mnie nie będzie na spocie. Tak jak i na co najmniej dwóch następnych.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

c**j..ja mu zvaginuje tego paździerza :decayed:

Faktura przyjdzie poczta :naughty:

Opublikowano

co tak dlugo zwlekales z riposta ? ...

zaczalem sie martwic ze sie obraziles ... :polew: :polew: :polew:

Ja w odróżnieniu do Ciebie w pracy pracuję, a nie się opierd... :kox::naughty::evil:

Opublikowano

Coś się zmieniło przez ten czas. Nie jest to chyba zmiana na lepsze.

Ktoś napewno bedzie miał Vaga ,zawsze ktoś ma.

A jak nikt niema to jest jeszcze Boberek :decayed:

Opublikowano

Dobra pojawie sie na spocie to bede krzyczał by ktos mi zvagował tą b5 na WL[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 11:24_________________________________________________

AndyN Sam masz VAGa. Pomóż koledze.

Mam. Pomógłbym. Ale dzisiaj mnie nie będzie na spocie. Tak jak i na co najmniej dwóch następnych.

Mówi się trudno.. :confused4: Widocznie bede musiał jeszcze poczekać.

Spanky bedziesz dziś w promenadzie? Chciałbym sprawdzić autko..

odkąd sie zarejestrowałem na forum nie pamiętam żeby Spankej był na spocie :decayed:

Aaa... Rozumiem..

dziendybry :)

jak ranek przebiega? ja juz po 2 kawach i w końcu wracam do życia bo błogo przespanej nocce :)

acha i w końcu bedę na spocie ale niestety jeszcze nie swoim autem... grrr...

Kali trafisz ?? Bede pewnie w okolicy Lwo jakby co to mozemy sie razem gdzies zgadać..

ch*j..ja mu zvaginuje tego paździerza :decayed:

Faktura przyjdzie poczta :naughty:

Zobaczymy czy pojawisz się tą swoją Hondziną.. ;p Byłeś tydzień temu?

Pieniądze też przyjdą pocztą.. ;p

Opublikowano

Dobra pojawie sie na spocie to bede krzyczał by ktos mi zvagował tą b5 w WL

zamiast krzyczec pomachaj banknotem min. 100 zł ... wieksze prawdopodobienstwo ze ktos zauwazy ... :polew:

Opublikowano

Zobaczymy czy pojawisz się tą swoją Hondziną..

Ja jestem zawsze :doh1: :decayed:

Tylko muszę odebrać ją z Legionowa :wallbash:

Opublikowano

Zobaczymy czy pojawisz się tą swoją Hondziną..

Ja jestem zawsze :doh1: :decayed:

Tylko muszę odebrać ją z Legionowa :wallbash:

Ostatnio byłes? na LLS albo jakiś takich dziwnych tablicach?

A co ona w Lwo robi?

Opublikowano

Kali trafisz ?? Bede pewnie w okolicy Lwo jakby co to mozemy sie razem gdzies zgadać..

Spoko spoko, byłem juz na kilku spotach w Pro także trafie bez problemu :) Z reszta i tak bede jechał od strony Łomianek bo z pracy prosto przyjade. Bede wczesniej pewnie niz o 19 ale sobie jakos czas zorganizuje ;) Ale wrócić będziemy mogli razem jak coś :)

Raggaman co robisz i u kogo dokładnie w L-wo ? ;>

Opublikowano

Dobra pojawie sie na spocie to bede krzyczał by ktos mi zvagował tą b5 w WL

Ty masz WL ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

To masz przeje.bane

Opublikowano

Dobra pojawie sie na spocie to bede krzyczał by ktos mi zvagował tą b5 w WL

Ty masz WL ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

To masz przeje.bane

Why??[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 12:12_________________________________________________

Bede wczesniej pewnie niz o 19 ale sobie jakos czas zorganizuje ;) Ale wrócić będziemy mogli razem jak coś :)

Niewiem czy bede do końca, bo pewnie do Torunia pojade. :) Ostatnio po ok godz musialem sie zerwac. Telefony komórkowe to straszna rzecz.. ;p

Opublikowano

Ostatnio byłes? na LLS albo jakiś takich dziwnych tablicach?

LLB :naughty:

Raggaman co robisz i u kogo dokładnie w L-wo ?

na al. Legionów zakłada się sekwencja LPG :decayed:

Opublikowano

Aaa.. To widziałem.. Twoja karoce..

Opublikowano

Why?

poprostu :kox:

na al. Legionów zakłada się sekwencja LPG :decayed:

CO TY ROBISZ ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

na al. Legionów zakłada się sekwencja LPG :decayed:

CO TY ROBISZ ???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Żona, dziecko, wydatki, odpowiedzialność za utrzymanie rodziny ... :decayed::naughty:

Opublikowano

Dobra pojawie sie na spocie to bede krzyczał by ktos mi zvagował tą b5 w WL

Ty masz WL ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

To masz przeje.bane

Byś przyjechał w niedziele to sie zmierzymy..

Opublikowano

Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?

Ja bede z VAG'EM - opłaty pobieram w naturze - LACHENMACHEN i jestesmy kwita :kox:

Opublikowano

Żona, dziecko, wydatki, odpowiedzialność za utrzymanie rodziny ... :decayed::naughty:

ok , wszystko rozumiem ale tyle co on nawalił postów przeciwko elpidżi pałer i w końcu przejrzał na oczy ??????

Opublikowano

Żona, dziecko, wydatki, odpowiedzialność za utrzymanie rodziny ... :decayed::naughty:

ok , wszystko rozumiem ale tyle co on nawalił postów przeciwko elpidżi pałer i w końcu przejrzał na oczy ??????

Neofita? Hipokryta? Realista? :decayed::lol1:

Opublikowano

CO TY ROBISZ ????[/b] :shocked

Gazuje sku***syna :polew:

Żona, dziecko, wydatki, odpowiedzialność za utrzymanie rodziny ... :decayed::naughty:

Raczej tania jazda..instalacja nowej generacji więc przepaści w osiągach nie będzie :decayed:

ok , wszystko rozumiem ale tyle co on nawalił postów przeciwko elpidżi pałer i w końcu przejrzał na oczy ??????

100Km kosztuje mnie ok. 50 zł na PB.. na Gazie za 65 zł mam 300 km :kox:

Wiesz jaki to spust zalać do pełna i zapłacić 65 zł ? :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.