Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie masz kalendarz eu?

Mieliśmy go spalić na zlocie :evil:

Mam, co tydzień jedną stroną z kalendarza rozpalam grylla na Torwarze :decayed:

Jak ktoś ma ochotę popatrzeć to zapraszam, każdy wtorek godzina 19.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak z zupelnie z innej bajki. Chce sie shamowac. Gdzie powiniene pojechac? Do rogala? Jakie są dla nas ceny?

schamić to sie możesz tu na forum , nie musisz do Rogala jechać :decayed:

Opublikowano

A tak z zupelnie z innej bajki. Chce sie shamowac. Gdzie powiniene pojechac? Do rogala? Jakie są dla nas ceny?

schamić to sie możesz tu na forum , nie musisz do Rogala jechać :decayed:

Wyprzedziłeś mnie :good:

Opublikowano

A tak z zupelnie z innej bajki. Chce sie shamowac. Gdzie powiniene pojechac? Do rogala? Jakie są dla nas ceny?

schamić to sie możesz tu na forum , nie musisz do Rogala jechać :decayed:

Wyprzedziłeś mnie :good:

wiesz , L4 mam , nudze sie :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

:bry:

widze już od rana się dzieje sie.. jakieś sflaczałe pytongi, sterczące pały, schamianie się, grille, to, śmo i owo... a w nocy taki był spokój...

Opublikowano

Dzień bez podlizywania, to dzień stracony :decayed:

Masz szefową nad sobą ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To chyba był komplement? czy mi się zdaję? :mysli

może chciał mu zaimponić :decayed:

Opublikowano

I wp***u mostu północnego nie będzie :polew: :polew:

Kur**, nawet tak nie mów.. To musi być zrobione. Do kur**, dziś od eksperesowej do kominów gdzie normalnie 2-3 min jechalem 25 :/

Bry :hi: Jak zrobią druga linie metra, to dam na tace z wrażania :decayed:

Hahahah.. Chyba w 2024r ;p bo na 2012 to stawiam flache ze sie nie wyrobią..

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 10:14_________________________________________________

A tak z zupelnie z innej bajki. Chce sie shamowac. Gdzie powiniene pojechac? Do rogala? Jakie są dla nas ceny?

schamić to sie możesz tu na forum , nie musisz do Rogala jechać :decayed:

Schamić się - bezcenne, za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard :polew:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 10:15_________________________________________________A tak wogole to yrB :hi:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 10:16_________________________________________________i.Kali.i tak wogole to gdzie Cie tam na ten ursus czy cos wywiało?? [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 10:16_________________________________________________Specu, umyłes juz fure tymi specyfikami zza oceanu?? Jaki efekt?

Opublikowano

Specu, umyłes juz fure tymi specyfikami zza oceanu?? Jaki efekt?

Zszedł mu lakier :naughty::decayed:

Opublikowano

teraz ma metalik :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Specu, umyłes juz fure tymi specyfikami zza oceanu?? Jaki efekt?

Zszedł mu lakier :naughty::decayed:

A podklad zostal czy też zszedl :naughty:

Opublikowano

to sie dowiedzialem :)

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kali tak wogole to gdzie Cie tam na ten ursus czy cos wywiało??

musze poznawać nowe rejony bo u nas znam już kazdy krawężnik, każdy kawałek chodnika i każdą ławeczke. Po za tym pozbyłem się systemu zawracania d*py, marudzenia i umoralniania jakim sa rodzice. Mam nadzieje tylko, że z tego mieszkania mnie nie wyrzucą po pół roku tak jak to było w poprzednim :P

Opublikowano

pozbyłem się systemu zawracania d*py, marudzenia i umoralniania jakim sa rodzice

I ile za to dostałeś? Kiedy wychodzisz?

Opublikowano

Filipowski Piastów

terminy na pół roku zajęte :tongue4:

Opublikowano

biorąc pod uwagę fakt, iż Redziemu zaciśnie się obroża nie czuję się zagrożony :naughty: :naughty: :naughty:

Niestety przyjacielu..nie mam efektu wirującego łańcucha :decayed::kox:

Swoją drogą szkoda, że nie przyjechaliście na Raggi kawalerski...a teraz wszyscy chcą fotki :gwizdanie:

No właśnie k**wa :kwasny:..nie ma fotek!!! Nikomu nie chciało się d*py ruszyć to przykro mnie.... :evil:

Poźmisz..nie wrzucaj tych fot!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.