Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jest :)

Wkońcu jaki pierwszy takie wszystkie późniejsze :D postarajmy się wiec :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok też chciałbym być ale jade 27,02 w służbową do Bydgodszczy.

Nie wrócę do 19.00 .

Podajcie gdzie was szukać jak się z torwaru przeniesiecie.

[ Dodano: 2006-02-24, 22:47 ]

A wracam oczywiscie 28 wieczorem i do 19 nie dam rady

Opublikowano
Ok też chciałbym być ale jade 27,02 w służbową do Bydgodszczy.

Nie wrócę do 19.00 .

Podajcie gdzie was szukać jak się z torwaru przeniesiecie.

[ Dodano: 2006-02-24, 22:47 ]

A wracam oczywiscie 28 wieczorem i do 19 nie dam rady

Tak jak pisalem Ci na priva mozesz smialo dzwonic to zostaniesz poinformowany gdzie znajduje sie akutalnie PIERWSZY W POLSCE SPOT A4eczek :D (chyba nie przesadzilem w tym stwierdzeniu :P)

Opublikowano

Dzięki , mam nadzieję że nie wrócę o 23.00

Opublikowano

Zycze powodzenia jak nie dasz rady to zdazysz na drugi spot :wink: ale pamietaj ten jest inauguracyjny :D

Opublikowano

Panowie, przykro mi, ale ja nie dam rady.. Od 18 jestem zajety.

Opublikowano

:? chetnie bym poznał sie z nowymi kolegami ale we wtorek bede wracal o tej porze ze stalowej woli :-/

Opublikowano

a ja z kolei inforuje, że będe na bank!! :D :D

Opublikowano

No to miodzik 5 aut jest juz pewnych zawsze to jakis poczatek :D

Zapraszam tych co sie jeszcze nie zdecydowali :wink:

Opublikowano

lukas23 a czy jest obowiązek przyjechać czystym autkiem?? :lol:

Opublikowano

Hehe nie takiego obowiazku NIE MA moj tez byl kiedys granatowy ale go sol obsiadla :wink:

Opublikowano

no to i ja wpadam :]

Opublikowano

PrzeMM moze lepiej przyjedz wiesz jak to jest z tym wpadaniem pozniej bedzie na mnie i bede musial robic za chrzesnego :D

6 aut na liscie obecnosci :shock: jak bedzie tyle to przerosnie to moje oczekiwania :D

Opublikowano

robi sie coraz ciekawie..liczbą chętnych zwiększa sie :!:

tak trzymac Panowie :)

moje A4 nie powiem od ilu było niemyte :oops: ....ale na spota, za całym szacunkiem dla Was Panowie, niestety nie bedę go picował :P

Opublikowano

Moze byc malutki problem :? jako ze nie chcemy wchodzic w konflikt z AKP wieszkosc osob wie ze maja spoty we srody o 19 na torwarze tylko ze w tym tygodniu z racji ostatkow cos mysla nad wtorkiem NASZYM wtorkiem mysle ze sprawa sie jutro wyklaruje i bedzie wszystko jasne. Nasz spot nic sie nie zmienia oprocz ewentualnie miejsca.Jesli jednak by niestety AKP wybralo wtorek to postaram sie poinformować wszsytkich o innym miejscu np. przy ulicy idzikowskiego zaraz przy stegnach jest ladny duzy oswietlony plac i chetni moga sie poslizgać oczywiscie samochodem :D.

Na dzien dzisiejszy :

:arrow: termin 28.02.2006r

:arrow: miejsce : Torwar

:arrow: godzina : 19:00

Czyli NIC sie nie zmienia

Opublikowano

mam nadzieję, ze tak zostanie tzm pierwotne ustalenia :wink:

Lukas23 dzięki za namiary tzn nr tel, bo w pracy nie mam dostpu do netu i jakby coś się zmienio np we wtorek rano to nie wiedziałbym o tym :!:

Opublikowano

Przepraszam z gory za te drobne zmiany ale sami rozumiecie i mam nadzieje ze AKP ustawi sie na środe a nam zostawia wtorek :D jakby cos to kazdy chetny dostał PW z telem do mnie to smialo dzwonic :wink: ale mysle ze sie nic nie zmieni :roll:

Opublikowano

parking na torwarze jest duzy wiec mysle ze nik nikomu nie bedzie kolidowal hehe

Mi idealnie pasuje torwar....

Opublikowano

Chłopaki nie przesadzajcie z tym , że AKP będzie miało coś przeciwko.Myśle , że się nawet ucieszą jak zobaczą tak liczną ekipę z Klubu A4 :wink:

Opublikowano

Jak ostatnio bylem na AKP w środe to była tylko jedna A4 moja to jak zobacza tyle to faktycznie sie zdziwia co jest grane :D .

Nic nie zmieniamy zostaje tak jak jest moze ktoś zabierze aparacik zeby to uwiecznić :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.