Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Tosz to szok :polew:

Nie smiejcie sie bo chlopak sie zamknie jak w CUBE :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosz to szok :polew:

Nie smiejcie sie bo chlopak sie zamknie jak w CUBE :gwizdanie:

:naughty:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 22:18_________________________________________________Oskar wywieziony na zadupie.. Takie gdzie jadąc 20km/h można urwać zawieszenie.. Jak będzie rano wracał nawalony to mam tylko nadzieje ze nie złamie nogi.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym sie nie zdziwil jakby zadzwonil najebany zebys po niego przyjechal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym sie nie zdziwil jakby zadzwonil najebany zebys po niego przyjechal :gwizdanie:

Jak mnie dobudzi.. to po niego przyjade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym sie nie zdziwil jakby zadzwonil najebany zebys po niego przyjechal :gwizdanie:

Jak mnie dobudzi.. to po niego przyjade..

Czego My Nowi nie zrobimy dla Klubowicza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma focha więc wpadam na forum, a tu gołe d*py i od razu się człowiekowi humor poprawia :evil:

attachment.php?attachmentid=1086291

attachment.php?attachmentid=1086355

Przy okazji

http://moto.onet.pl/1572374,1,audi-zmienia-swoje-logo,artykul.html?node=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupki jak zwykle .. fajne - bez zarzutu :good: ( foch to foch nie martw się będzie lepiej :polew: )

nowe logo mnie się nie podoba - ale to kwestia gustu ....... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym sie nie zdziwil jakby zadzwonil najebany zebys po niego przyjechal :gwizdanie:

Jak mnie dobudzi.. to po niego przyjade..

Czego My Nowi nie zrobimy dla Klubowicza :evil:

PIXI nie przesadzaj.. To bylo powiedziane/napisane z ironią.. Mnie obudzić się nie da.. :decayed: Mi granat mógłby "wybuchnąć" pod uchem i nic by to nie dalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoorPH .. wyluzuj to żarty a Ty od razu " na gołe klaty " :polew: ....

Też bym pojechał jak by Oskaro do mnie zadzwonił ( jak bym był w domu ) :good:

Ja też dla Klubowicza zrobił bym prawie wszystko :) i to takiego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoorPH .. wyluzuj to żarty a Ty od razu " na gołe klaty " :polew: ....

Też bym pojechał jak by Oskaro do mnie zadzwonił ( jak bym był w domu ) :good:

Ja też dla Klubowicza zrobił bym prawie wszystko :) i to takiego :wink4:

Ja po prostu chce by nie bylo żadnych niedomówień.. [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 00:21_________________________________________________PIXI a że tak zapytam o jakie logo Ci chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ja też jestem nowy ..... wiesz o co chodzi ( nie za bardzo chcą ze mną gadać )

A jeśli pytasz o logo to chodzi mi o nowe logo Audi ( Wenihal pod koniec zdjęć zapodał linka )

P.S z mojej strony żadnych niedomówień nie ma to czyste żarty - My chyba możemy sobie pofolgować :) a po za tym moja cegiełka w " walce " z Poznaniem może będzie zauważona :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ja też jestem nowy ..... wiesz o co chodzi ( nie za bardzo chcą ze mną gadać )

A jeśli pytasz o logo to chodzi mi o nowe logo Audi ( Wenihal pod koniec zdjęć zapodał linka )

P.S z mojej strony żadnych niedomówień nie ma to czyste żarty - My chyba możemy sobie pofolgować :) a po za tym moja cegiełka w " walce " z Poznaniem może będzie zauważona :polew:

Spoko.. Wiesz ze na spocie zawsze z nami mozesz pogadać.. Ja Kali Oskar napewno z tobą pogada.. Jawosz'a też ostatnio widzialem jak był wsród Nas.. Zresztą jak bylo to napisane kilka stron wcześniej.. Jesteśmy Elita.. :D Jedna "rodziną"..

A co do zartów - to ja jestem zawsze otwarty - lubie zartować.. [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 00:38_________________________________________________PIXI co do logo to juz widzę.. Nie zauważylem.. Wiesz.. te cycki :tongue4:

A co do logo.. to popieram.. niezbyt fajne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff ... myślałem że przegiąłem i będzie :vava::bicz: ale widzę że też ściemniałeś :) kamień mi spadł z serca :)

a pro pos ... nie chodziło mi o spoty tylko o forum ( ale dzięki za dobre słowo :rolleyes: )

Wale się na cyce bo jutro o 7.30 z wyra treba wstać ( ktoś musi pracować żeby ktoś mógł spać )

Pzdr PIXI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja ....SIATEX THE BEST :good::) ( chyba nie zasnę - dziadkowi podniosłeś ciśnienie ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 06:19_________________________________________________

Paweł ja też jestem nowy ..... wiesz o co chodzi ( nie za bardzo chcą ze mną gadać )

Spoko.. Wiesz ze na spocie zawsze z nami mozesz pogadać.. Ja Kali Oskar napewno z tobą pogada.. Jawosz'a też ostatnio widzialem jak był wsród Nas..

poważnie nie chcą z wami gadać ????? Ze mną też nie chcieli i przestałem przyjeżdżać na spoty. proste :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...