Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry :hi:

siema ranny ptaku :kox:

:decayed:

ładnie jej z oczu patrzy :wink4:

59fbfefa95a08cc6med.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry :hi:

siema ranny ptaku :kox:

:decayed:

ładnie jej z oczu patrzy :wink4:

59fbfefa95a08cc6med.jpg

ze stajenki też niebrzydko :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskal Ciiiiiicho

3c580179b7fa643emed.jpg

bo pobudzisz wszystkich :decayed:

Opublikowano

Moskal Ciiiiiicho

3c580179b7fa643emed.jpg

bo pobudzisz wszystkich :decayed:

To ta sama ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

POKAŻ CYCKI POKAŻ CYCKI

Opublikowano

To ta sama ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ta sama :naughty::cool1:
Opublikowano

POKAŻ CYCKI POKAŻ CYCKI

Opublikowano

:bry:

Moskal, jak długo byłeś na L4?

Pytam, bo wczoraj połamałem palce u nogi i dostałem od lekarza 30 dni wolnego! :kox:

Co ja będę robił w tym czasie... :mysli:

A może założymy nowy wątek pt. "Rekordy L4"?

Opublikowano

:bry:

Moskal, jak długo byłeś na L4?

Pytam, bo wczoraj połamałem palce u nogi i dostałem od lekarza 30 dni wolnego! :kox:

Co ja będę robił w tym czasie... :mysli:

A może założymy nowy wątek pt. "Rekordy L4"?

ja 21 dni , ale ty masz wieeeelkie możliwości , moj kumpel miał pękniętą jakąś kostke w stopie , miał 2 miechy L-4 , przyszedł do pracy , porobił tydzien , stwierdził ze go boli i sie dzi juz 3 tydzień w domu. złamanie to bajka dla lesera :kox::good:

Opublikowano

:bry:

Moskal, jak długo byłeś na L4?

Pytam, bo wczoraj połamałem palce u nogi i dostałem od lekarza 30 dni wolnego! :kox:

Co ja będę robił w tym czasie... :mysli:

A może założymy nowy wątek pt. "Rekordy L4"?

ja 21 dni , ale ty masz wieeeelkie możliwości , moj kumpel miał pękniętą jakąś kostke w stopie , miał 2 miechy L-4 , przyszedł do pracy , porobił tydzien , stwierdził ze go boli i sie dzi juz 3 tydzień w domu. złamanie to bajka dla lesera :kox::good:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dam sobie tydzień luzu, bo noga mnie boli gdy wciskam sprzęgło (...a mama mówiła: "Kup sobie sunku automat")

A później lece gdzieś w Polskę... :naughty:

Opublikowano

A później lece gdzieś w Polskę...

nie mów hop zanim nie podskoczysz :naughty: dzwoniłem do zusu i mają cię sprawdzić :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W ZUS'ie mam ciotkę i całe "sprawdzanie" zostało przekierowane na krzyńka :naughty:

A tak wogóle to wyczuwam nutkę zazdrości w twoich postach.... :polew:

Opublikowano

A tak w ogóle to wyczuwam nutkę zazdrości w twoich postach.... :polew:

nie przesadzaj :wink4: być połamanym to nic przyjemnego :no:
Opublikowano

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 06:19_________________________________________________

Paweł ja też jestem nowy ..... wiesz o co chodzi ( nie za bardzo chcą ze mną gadać )

Spoko.. Wiesz ze na spocie zawsze z nami mozesz pogadać.. Ja Kali Oskar napewno z tobą pogada.. Jawosz'a też ostatnio widzialem jak był wsród Nas..

poważnie nie chcą z wami gadać ????? Ze mną też nie chcieli i przestałem przyjeżdżać na spoty. proste :kox:

Ze mną gadają.. z PIXI'm zresztą (tak mi sie wydaje) też.. [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 10:29_________________________________________________Tak wogóle to Bry :hi:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 10:32_________________________________________________bfcc8cd07d.jpeg

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 10:37_________________________________________________Tak delikatnie z samego rana..

Opublikowano

Tak delikatnie z samego rana..

weż sie popraw , my jesteśmy hardkorami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

EJ CO JEST ?? GDZIE SA d*py NA SNIADANIE?? :rant:

Opublikowano

EJ CO JEST ?? GDZIE SA d*py NA SNIADANIE?? :rant:

dzis nie ma d*p jest pełna kultura :cool1:
Opublikowano

Faktycznie w adres strony mi sie zmienil na www.ministranci.com.pl :gwizdanie:

Opublikowano

Faktycznie w adres strony mi sie zmienil na www.ministranci.com.pl :gwizdanie:

ja też nie wiem co sie dzieje , zaraz wpadnie Raguś i zrobi porządek :kox::decayed:

Opublikowano

Faktycznie w adres strony mi sie zmienil na www.ministranci.com.pl :gwizdanie:

ja też nie wiem co sie dzieje , zaraz wpadnie Raguś i zrobi porządek :kox::decayed:

drugi raz to już chyba nie wpadnie :kox:
Opublikowano
:polew: kto wie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.