Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moskalito, to co z tym HALO 3 ODST? Moze w weekend zalece w Twe okolice? :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dobry tu macie klimat :good: , laski też fajowe :decayed:

Opublikowano

z dzieckiem wszystko okej, zyje

ale masakra[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:28_________________________________________________

:hi:

Dobry tu macie klimat :good: , laski też fajowe :decayed:

Wiadomo. A stary jakie mamy spociki :kox: :kox: :kox: Na Torwarze jest zawsze mega wyczes :kox: :kox: :kox: :kox: :tongue4:

Opublikowano

moskalito, to co z tym HALO 3 ODST? Moze w weekend zalece w Twe okolice? :naughty::kox:

W weekend to możesz pobić do Grodziska bo bede w sobote wieczorem do poniedziałku , a od poniedziałku zapraszam na Wirażową :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:30_________________________________________________

dziecko przeżyło :good:

Jesteś ojcem ?????

Opublikowano

tak .... a ten na filmie to twój ??

Opublikowano

tak .... a ten na filmie to twój ??

nieee , wychodzi na To że Twój :kox:

Opublikowano

dziecko przeżyło :good:

". Zdaniem ratowników medycznych, malec przeżył tylko dlatego, że był przypięty do wózka szelkami. "
Opublikowano

tak .... a ten na filmie to twój ??

nieee , wychodzi na To że Twój :kox:

:ssij:

:>

Opublikowano

Wiadomo. A stary jakie mamy spociki :kox: :kox: :kox: Na Torwarze jest zawsze mega wyczes :kox: :kox: :kox: :kox: :tongue4:

To trza by kiedy do was gościnnie wpaść się pospotować :)

Opublikowano

Wiadomo. A stary jakie mamy spociki :kox: :kox: :kox: Na Torwarze jest zawsze mega wyczes :kox: :kox: :kox: :kox: :tongue4:

To trza by kiedy do was gościnnie wpaść się pospotować :)

ale tylko na Torwar , w Arkadii chu.jem trąca :thumbdown:

Opublikowano

To trza by kiedy do was gościnnie wpaść się pospotować :)

A zapraszam, wpadaj w każdy wtorek - możesz jechać w ciemno :good::kox:

Opublikowano

A jeśli zostanie przegłosowana Arkadia? :gwizdanie:

Opublikowano

A jeśli zostanie przegłosowana Arkadia? :gwizdanie:

to nieistotne , opozycja siedzi na Torwarze :kox:

Opublikowano

A jeśli zostanie przegłosowana Arkadia? :gwizdanie:

to nieistotne , opozycja siedzi na Torwarze :kox:

Chłopcy z blacu broni :>

Opublikowano

A jeśli zostanie przegłosowana Arkadia? :gwizdanie:

to nieistotne , opozycja siedzi na Torwarze :kox:

opozycja jak zwykle i tak nie ma nic do gadania.. :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

nie byłem nigdy na spocie jeszcze, ale moim skromnymn zdaniem tp Arkadia koło 19 we wtorek to słaby pomysł.Dojechać tam problem, parking zawalony. Ale cóż, ja się podstosuję do reszty.

Opublikowano

nie byłem nigdy na spocie jeszcze, ale moim skromnymn zdaniem tp Arkadia koło 19 we wtorek to słaby pomysł.Dojechać tam problem, parking zawalony. Ale cóż, ja się podstosuję do reszty.

Mamy miejsce na pargingu - rezerwacja klubowa :naughty: :naughty:

Ale dojazd Kupa :thumbdown:

Opublikowano

nie byłem nigdy na spocie jeszcze

NO TO DAVAJ!

Nie ma czasu do stracenia...

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.