Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9c4edf70f6267021.jpg
Opublikowano

zacząłem akcje wyborczą :kox: :kox:

gdzie ta akcja bo nic nie widac :decayed:

widać widać , pod moim avatarem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

:shocked:

Jak tak dalej pójdzie, to niedługo w ruch pójdą pięści noże i... nozyczki :wink4:

Opublikowano

głosuj na fort ARKADIA - czyli jedyny słuszny wybór. W przeciwnym razie będziesz miał przeciwko sobie 32 osoby, Penthouse Team i Chuck'a Norrisa :decayed:

i 69 Klub Member :polew:

Opublikowano

moskal.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widziałeś jak działam w Twojej sprawie ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moswarn.jpg

...a taki dobry chłopak był i mało pił...

:polew:

Chciał dobrze, a tu nagle... WARN!

Opublikowano

W nagrodę od Poziola dostaniesz buzi w czółko.. :hahaha:

Bo.. kropek to taki buziaczek od moderatora.. :polew: (tym razem od Cubra)

Opublikowano

W nagrodę od Poziola dostaniesz buzi w czółko.. :hahaha:

My prawdziwi mężczyźni dajemy sobie po pysku i wszyscy są szczęśliwi. Jak to się robi w Pruszkowie to ja nie wnikam :gwizdanie: :kox::tongue4::polew:

Opublikowano

AndyN dobry opis na gg.. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W nagrodę od Poziola dostaniesz buzi w czółko.. :hahaha:

dziekuje , nie skorzystam :kox: :kox: :kox: :kox:

Bo.. kropek to taki buziaczek od moderatora.. :polew:(tym razem od Cubra)

zawsze był od Cubra , uwziął się na mnie :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

najlepsze jest to , że zawsze dostane za niewinność :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 14:17_________________________________________________

moswarn.jpg

...a taki dobry chłopak był i mało pił...

:polew:

Chciał dobrze, a tu nagle... WARN!

nie pierwszy raz , nie ostatni :polew::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
TORWAR - młode dupeczki, wóda i taxi dla każdego do domu

Hahahah... :polew: Co to ma być?

Opublikowano

Poziek kupuje forda focusa :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=70300&st=20&start=20

:tongue4:

przedwczoraj takiego wyebałem na śliskim, mielił w miejscu kilka sekund w ciągu których byłem już na następnych światłach :quattro:. Pewnie jakbym jechał dalej a nie skręcał w lewo to by mnie wyprzedził ale za chwilę był mocny łuk w prawo gdzie albo bym go doszedł albo .....

Opublikowano

AndyN dobry opis na gg.. :polew: :polew: :polew:

A to już moja prywatna sprawa .... :naughty:

GG: 2323983 <- zapraszam :kox:

Opublikowano
TORWAR - młode dupeczki, wóda i taxi dla każdego do domu

Hahahah... :polew: Co to ma być?

normalka - prawdziwi spotowicze wiedzą :kox:

Opublikowano

zawsze był od Cubra , uwziął się na mnie :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

Widocznie jak broisz na forum to Ja zauwazam to jako pierwszy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Widocznie jak broisz na forum to Ja zauwazam to jako pierwszy :naughty: :naughty: :naughty:

ale ja nie broje :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Widocznie jak broisz na forum to Ja zauwazam to jako pierwszy :naughty: :naughty: :naughty:

Ja też mam takich swoich specjalnych ulubieńców :naughty::decayed::naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.