Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde pijany byłem ? :naughty:

O ile pamiętam to wtedy grane były żeberka i jedno tyskie :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niet :decayed:

Ktoś się pochwalił za Horniego :decayed::polew: :polew: :przebiegly:

Pedro Poź coś tam pisał na forum. Żeby nie było niedomówień to mam 75 E :evil::decayed:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 19:44_________________________________________________

kurde pijany byłem ? :naughty:

O ile pamiętam to wtedy grane były żeberka i jedno tyskie :decayed::naughty:

To gdzie on jeszcze opowieści snuł ? Rega pucuj się na ten tychmiast :disgust:

Opublikowano

Hornet... O tym to i Ja słyszałem, mimo, że nie znamy się osobiście :gwizdanie:

Ale.. kiedyś sam pisałeś co tam w domu przetrzymujesz... :naughty::P

Opublikowano

Hornet... O tym to i Ja słyszałem, mimo, że nie znamy się osobiście :gwizdanie:

No cóż są sławne ale nie liczcie na fote :tongue4:

Opublikowano

hornet skad masz zdjecie mojej zony !

heehe

Opublikowano

hornet skad masz zdjecie mojej zony !

heehe

Witam w klubie dużych naturalnych cyców - a te dzikusy niech się ślinią na widok bimbuchów :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no teraz ma troche wieksze bo wciazy :kox:

Opublikowano

no teraz ma troche wieksze bo wciazy :kox:

To poduszek nie potrzebujesz ? :decayed:

Opublikowano

chcecie foty to na NK :naughty:

Opublikowano

no cos ty juz od dłuższego czasu ale i tak spimy osobno bo podobno cos gadam w nocy o audi hehehehehi przeprowadzonych modach hehehehehe :polew:

Opublikowano

chcecie foty to na NK :naughty:

Miała matka syna bez zęba ? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

panowie mogli byscie zrobic spota 26 w pon a nie we wtorek ?

Opublikowano

panowie mogli byscie zrobic spota 26 w pon a nie we wtorek ?

Jasne. Zrobimy na Torwarze :good: :good: :good: :good: :kox:

Opublikowano

to jakies namiary prosze bo bym wpadł skopal kilka d*p hehehe :gwizdanie:

Opublikowano

to jakies namiary prosze bo bym wpadł skopal kilka d*p hehehe :gwizdanie:

Wpisz w nawigację: Jaskinia Rozkoszy Torwar Warszawa

:decayed:

Opublikowano

oki spoko to o ktorej ?

Opublikowano

75 E :evil: :decayed

Fantastisz :kox: :kox:

To gdzie on jeszcze opowieści snuł ? Rega pucuj się na ten tychmiast :disgust

Bardzo wąskie grono :wink4: 3 osoby w tym jedna nie w temacie :tongue4::naughty::decayed:

Poziowy jak mówił to z taką zazdrością w głosie , normalnie aż go nie poznałem :D:D

Opublikowano

skopal kilka d*p

jak Cię poznamy ? :mysli:

umówmy się że będziesz trzymał w górze szalik Wisły :naughty: tylko tak żebyśmy z daleka widzieli że to TY :kox::decayed:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:05_________________________________________________coś dla żonatych http://i.demotywatory.pl/uploads/1255698660_by_kiellas_500.jpg

Opublikowano

spoko tylko gdzie ja szalik kupie wisly - moze rogal bedzie mial hehehe zapytam

Opublikowano

spoko tylko gdzie ja szalik kupie wisly - moze rogal bedzie mial hehehe zapytam

cuber ma to pożycz :decayed:

wiesz tam na tym Torwarze to można śmiało machać szalikami to jest takie miejsce że nikt Cię nie ruszy :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.