Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EDIT: ..i ŁukaszowiRyry :polew:

Taaaaa teraz to się nie boisz co ? :kox:

Pomyśl przy następnym bzykaniu czy aby nie będzie z tego siostrzyczki albo braciszka :naughty: :naughty: :witch1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosfer dzięki,

wypatrujcie mnie w szarym metalizowanym "odkurzaczu" :embarrassed:, jak to mówi moja żona.

pozdrawiam i do zobaczenia

Opublikowano

mam wychwyconych kilkanaście nicków, oczywiście nie uwzględniając takich typów jak Mróweczka, Nike czy Silny (ja) :decayed::decayed:

no to się zgłoszę po te listę :decayed:

Opublikowano

Ale z tym Chamem to ameryki nie odkrył :polew:

To prawda...tylko, że teraz to będzie jeszcze gorzej bo nie muszę się starać być mniejszym chamem :kox: :kox: :kox:

Nie hamuj swojej prawdziwej natury :naughty: :naughty:

To tak jakbyś powiedział, że Moskal jest kulturalny , a Boberek nie ma nic wspólnego z pedałami :tongue4::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: Październik 25, 2009, 08:01:37 _________________________________________________

EDIT: ..i ŁukaszowiRyry :polew:

Taaaaa teraz to się nie boisz co ? :kox:

Pomyśl przy następnym bzykaniu czy aby nie będzie z tego siostrzyczki albo braciszka :naughty: :naughty: :witch1:

durex-maximum2.jpg

+

yasminelle.png

I Twoje czary mnie omijają :tongue4::naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

:yeah:

Opublikowano

I Twoje czary mnie omijają :tongue4::naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

:yeah:

Zdaje się, że to samo mówiłeś rok temu :naughty: :naughty: :naughty:

Poza tym gumy bywają zawodne :kox:

Opublikowano

Zostaje kalendarzyk...

Opublikowano

Zostaje kalendarzyk...

klubowy :polew:
Opublikowano

Zostaje kalendarzyk...

Jakbyście chcieli to mogę przygotować waszym dupencjom, żoneczkom takie indywidualne kalendarzyki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

po uprzedniej wizycie/konsultacji :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

po uprzedniej wizycie/konsultacji :kox: :kox: :kox: :kox:

:bicz::baseball:
Opublikowano

po uprzedniej wizycie/konsultacji :kox: :kox: :kox: :kox:

:bicz::baseball:

wszystko zostanie w rodzinie :naughty::decayed:

Opublikowano

po uprzedniej wizycie/konsultacji :kox: :kox: :kox: :kox:

:bicz::baseball:

wszystko zostanie w rodzinie :naughty::decayed:

nie ściemniaj.

Raguś miał być Twoim szwagrem i co ? :no:

Opublikowano

po uprzedniej wizycie/konsultacji :kox: :kox: :kox: :kox:

:bicz::baseball:

wszystko zostanie w rodzinie :naughty::decayed:

no dobra zrobimy wymianę :decayed: ja zajmę się Q :cool1:
Opublikowano

po uprzedniej wizycie/konsultacji :kox: :kox: :kox: :kox:

:bicz::baseball:

wszystko zostanie w rodzinie :naughty::decayed:

no dobra zrobimy wymianę :decayed: ja zajmę się Q :cool1:

normalnei był by już kropek i niezły wp***dol

będzie tylko wp***dol :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ściemniaj.

Raguś miał być Twoim szwagrem i co ? :no:

plany się zmieniły :naughty:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:36_________________________________________________

normalnei był by już kropek i niezły wp***dol

będzie tylko wp***dol :polew: :polew: :polew:

oj daj spokój nie dał bym Poźkowi kropka :wink4: on ma paszport polszmatu :kox:
Opublikowano

no dobra zrobimy wymianę :decayed: ja zajmę się Q :cool1:

wiem wiem, coś mi Q opowiadała jak podbijałeś w Sobieszewie :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

podeślij linka NK od tej swojej to pogadamy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no dobra zrobimy wymianę :decayed: ja zajmę się Q :cool1:

wiem wiem, coś mi Q opowiadała jak podbijałeś w Sobieszewie :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

podeślij linka NK od tej swojej to pogadamy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja :embarrassed::kox:

pomyślimy :decayed:

Opublikowano

SIEMA

Potrzebuję żeby ktoś mi sprwadził tego paździocha

http://moto.allegro.pl/item790347744_ford_mondeo_2_0tddi_ghia_skora_climatronic_okazja.html

POziek nie ma moderatora ? Co się pojebutało ???

Opublikowano

Hornet ,do h*ja walca ogarnij sie w końcu z tymi brykami, co tydzień szukasz innego , :polew:

Opublikowano

Poziek..za***isty avatar :polew: :polew: :polew: :polew:

no dobra zrobimy wymianę :decayed: ja zajmę się Q :cool1:

wiem wiem, coś mi Q opowiadała jak podbijałeś w Sobieszewie :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

podeślij linka NK od tej swojej to pogadamy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Krzyniu to stary koniobijca.. :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Horni kup skode :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.