Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokażę Wam jak skończyła żywot raggaman-owa wiagra ;( http://picasaweb.google.pl/kontakt.event/Crash#

;( :shocked: ostre dobrze że się nic im nie stało;/[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 16:14_________________________________________________on w jakiś słup wjechał czy co bo ja nie w temacie;/
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak w słup zawalił :wallbash:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :naughty: :naughty: :naughty::decayed:
Opublikowano
  • Autor

:shocked: :shocked: :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

w strefie śmiechu było :wink4: jest jeszcze druga część :kox:

Opublikowano

hello tuzinkowcy :)

ma ktoś na sprzedaż lub zna dokładne rozmiary dekielka, lub posiada takie dekielki i chce oddać do felg 17" ? :

http://is.gumtree.com/ad_image/live/big/268937420.jpg

268937420.jpg

Opublikowano

:shocked: :shocked: :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Ile razy to będzie ? było, było było, ale zj** niezły heheheh widać że nalany jak beka

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

...

W każdym razie ja spie***m na P strzeżony.

ale Ty tylko przeglądasz gadżety klubowe i Spoty Warszawskie :decayed:

SIE WIE, CO NAJLEPSZE :wink4:

A jak już się mijamy na drodze, to wal długimi - bo ja z reguły nie jeżdżę prawym pasem :kox:

Opublikowano

Pokażę Wam jak skończyła żywot raggaman-owa wiagra ;( http://picasaweb.google.pl/kontakt.event/Crash#

:(

Obrotomierz stanął na 4 tys/rpm...jedna wielka demolka :no:

Opony z tego co widzę to jeszcze Maxisy zimowe . . .

Marek to miał w ogóle zapięte pasy ? :shocked:

Pozdrów Siostrę i życz szybkiego powrotu do zdrowia. Marka..no cóż pozdrów też..

Rozumiem, że Viagra leci na żyletki, czy rozbiórka a reszta na szrot ?

Opublikowano

po wyglądzie kierownicy śmiem wątpić ;/ ale demolka ostraaa

Opublikowano

ragga miałeś/masz jazdy ze s[rzedanym na allegro LG :):kox:

Opublikowano

ragga miałeś/masz jazdy ze s[rzedanym na allegro LG :):kox:

Nie.

Sprzedałem go już :)

Opublikowano

Ty masz brachu nick: ragaman555 :mysli:

Opublikowano

Ty masz brachu nick: ragaman555 :mysli:

Ta :naughty:

A o co chodzi ? :cool1:

Opublikowano

...

Rozumiem, że Viagra leci na żyletki, czy rozbiórka a reszta na szrot ?

A co tam zostało do rozbiórki chyba relingi z dachu :decayed: reszta to jak widać szkoda cokolwiek wyciągać bo jak widać zdemolowane.

Pasy musiał mieć zapięte bo inaczej to chyba by nie przeżył a tak tylko miednicę ma złamaną

Opublikowano

A co tam zostało do rozbiórki chyba relingi z dachu :decayed: reszta to jak widać szkoda cokolwiek wyciągać bo jak widać zdemolowane.

Carbony jak dobre to wyciągac :naughty:

Szyby, fotele klapa..to co dobre :wink4:

A reszta na szrot :decayed:

Pasy musiał mieć zapięte bo inaczej to chyba by nie przeżył a tak tylko miednicę ma złamaną

To miał farta jak ja pier**le.

Opublikowano

ale tu cisza :decayed:.. walka Gołoty z Adamkiem wszystkich wciągneła :kox:

Opublikowano

ale tu cisza :decayed:.. walka Gołoty z Adamkiem wszystkich wciągneła :kox:

Weessało mnie po same trampki :decayed::kox:

Opublikowano

ale tu cisza :decayed:.. walka Gołoty z Adamkiem wszystkich wciągneła :kox:

Adamek poboksował worek przy publiczności :polew: Oklepał go jak dziecko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.