Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie mi pogratulować AWANSU

:naughty::good::dance2: Samodzielne stanowisko; sprawy karne: wyłudzenia, oszustwa, przestępstwa gospodarcze etc. :thankyou2:

- Czyli wszytko to co wampiry lubią najbardziej

:decayed::tongue4:

Zapraszam wszystkich zainteresowanych*

*dotyczy tylko gorących kobiet :kox:

Zrzuciłeś jarzmo parzenia kawy i latania po gazety ? :polew:

Gratulejszyn Nosferatu.. będziesz miał swoją sekretarkę? :naughty:

Bierz tą nowo przyjętą laseczkę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jakaś cisza....

to wkleje dupe :)

z7178394X.jpg

Idealne cycki, fajna twarz i usta :kox: :kox: :kox: :kox:

..ale jakby do tego miała..

1256279085_by_tigerland_500.jpg

Taki tyłek to już orgazm bez czymanki :kox::decayed::cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ściema jakaś .. przecież ludzie by ich spalili na stosie za wprowadzenie takich opłat :evil:

Osobiście podłożył bym kilka okraglaczków drewna co by się dłużej paliło :decayed:

Opublikowano

a to widzieli ? http://www.efakt.pl/300-zl-miesiecznie-za-jazde-autem,artykuly,55136,1.html chociaż to mało wiarygodna gazeta....

Kupie ten chip i zostawię go w domu :kox:. Okaże się ze robię 0km rocznie. Co wtedy??. A sam pomysł debilny strasznie. Nie dosc ze juz raz wszyscy placa podatek drogowy, to trzeba kierowcom dowalic kolejny. Zlodzieje :bicz3: Mysle ze to nie przejdzie, bo kierowcy to spora siła. Moga swoim oburzeniem odstawic niektorych od koryta :hi:

Opublikowano

Posrało ich całkiem.

Jeszcze może niech podliczą to proporcjonalnie do spalania auta. To ja bede płacił 500 zł i kazdy bedzie zadowolony.... grrrr... debilizm :angry:

Opublikowano

SPOKOJNIE :wink4:

90% nie będzie jeździło z czipem...

:tongue4:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 16:29_________________________________________________a jak będa jakieś zawrotne kary to wezmę tego czipa ro***bie żeby nie działał i tak sobie będe z nim jeździł :naughty:

Opublikowano

nie ma szans zeby takie cos przeszlo. zreszta fakt to fakt :gwizdanie:

Poziek co ty za strony przegladasz w necie :shocked:

Opublikowano

!!! UWAGA !!!

Pilnujcie swoich samochodów!

Przed chwilą zadzwonił do mnie kumpel z zaufanej firmy, że po stolicy bardzo aktywnie działa grupa fanów cudzych aut ze stajni Audi VW.

Jak do tej pory interesują "ich": Passat'y, A4 i A6

Do samochodu dostaja się przez dzrzwi - bez niszczenia zamka, wywalania szyby i uruchamiania alarmu :shocked:

W środku ich ofiary zastawaly totalnie rozjebane stacyjki, panele sterujące (radio, klima) itp.

Jak narazie chyba nie doszło do żadnej kradzieży...

W każdym razie ja spie***m na P strzeżony.

Opublikowano

Dzieki za info. Dobrze ze ja parkuje na osiedlu zamkniętym. Bede spokojny. Ale tym którzy nie mają takiej możliwości radze naprawde uważać. Lepiej dmuchać na zimne niż wyjśc rano do auta którego nie ma... :confused4:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

:vaglogi:

Opublikowano

:siema:

:vaglogi:

dokładnie bo nie będziemy wróżyć z fusów :kox:
Opublikowano

Słuchajcie bydlaki, mam pytanie: mam na zbyciu 5L butlę oleju MOTUL 8100 X-CESS (do silników na pompach VP).

Może ktoś by chciał - została mi, bo jeden z forumowiczów z Warszawy zamówił i się nie odzywa, a zwrócić tego nie mogę :angry:

Opublikowano

Słuchajcie bydlaki, mam pytanie: mam na zbyciu 5L butlę oleju MOTUL 8100 X-CESS (do silników na pompach VP).

Może ktoś by chciał - została mi, bo jeden z forumowiczów z Warszawy zamówił i się nie odzywa, a zwrócić tego nie mogę :angry:

Lej po ryju nie pytaj. Zapytam jednego zioma co ma ibizę na Vp może będzie chciał.

Jaka cena ?

Opublikowano

Lej po ryju nie pytaj. Zapytam jednego zioma co ma ibizę na Vp może będzie chciał.

A szkoda gadać. Ludzi to powinni w szkołach uczyć kultury, a nie liczyć, bo jak widać z domów nie potrafią jej wynieść.

Opublikowano

Lej po ryju nie pytaj. Zapytam jednego zioma co ma ibizę na Vp może będzie chciał.

A szkoda gadać. Ludzi to powinni w szkołach uczyć kultury, a nie liczyć, bo jak widać z domów nie potrafią jej wynieść.

Cena ? Czy za free oddajesz ?

Opublikowano

...

W każdym razie ja spie***m na P strzeżony.

Lepiej zostaw w Zamościu i busem do W-wki jedź :polew: :polew:

Już Cię drugi raz opisałem w dziale Spotkania na drodzę ale Ty tylko przeglądasz gadżety klubowe i Spoty Warszawskie :decayed:

Opublikowano

:bry: wieczór :>

Zapewne było ale co tam :tongue4:

http://www.youtube.com/watch?v=zzzOqP8V-u0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.