Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już drugi dzień całkowicie nie pale :naughty:

Tabax rządzi :kox:

Zobaczysz jak dlugo bedzie rzadzil :gwizdanie:

Mam motywacje :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już drugi dzień całkowicie nie pale :naughty:

Tabax rządzi :kox:

Zobaczysz jak dlugo bedzie rzadzil :gwizdanie:

Mam motywacje :decayed:

jaką że tak skutkuje :gwizdanie:

Opublikowano

jaką że tak skutkuje :gwizdanie:

Nie chce by moja córeczka czuła smród petów ode mnie :wink4:

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Zona-Goloty-Adamek-wykorzystal-Andrzeja,wid,11626951,wiadomosc.html

Żenua jak c**j :polew: :polew:

Mariola :kox: :kox:

Opublikowano

raggaman, ten powód jest na miejscu :wink4:....

Ale ta Mariola musi go kochac :decayed:...

Opublikowano

Już drugi dzień całkowicie nie pale :naughty:

Tabax rządzi :kox:

Chyba Tabex :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 15:39_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=Ys5JWO-nCxc&feature=response_watch

:polew: :polew:

Opublikowano

słyszeliście coś że w wtorek na Torwarze jakiś ekstra spot :mysli: ja tylko wiem tyle ze Poziek coś szykuje :naughty:

:gwizdanie:

lepiej :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

Kto dostał moda? Dajcie mnie ! :kox:

Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

Kto dostał moda? Dajcie mnie ! :kox:

Degradacja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

Kto dostał moda? Dajcie mnie ! :kox:

Degradacja :polew: :polew: :polew:

za rasizm :kox::afro:

Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

Kto dostał moda? Dajcie mnie ! :kox:

Degradacja :polew: :polew: :polew:

za rasizm :kox::afro:

Chyba seksizm :decayed:

Opublikowano

Chyba seksizm :decayed:

znaczy, żeby d*p nie było w klubie ?? :naughty::kox:

Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

totalnie się zgadzam .... ni chuujca nie pasuje :no:
Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

Kto dostał moda? Dajcie mnie ! :kox:

Degradacja :polew: :polew: :polew:

ale bije po oczach :decayed:

Opublikowano

Chyba seksizm :decayed:

znaczy, żeby d*p nie było w klubie ?? :naughty::kox:

No nie do końca :decayed:

totalnie się zgadzam .... ni chuujca nie pasuje :no:

No nie :naughty:

Michał przeszedł na emeryturę.. prawie jak WIT :decayed::kox:

Opublikowano

spójrzcie na to z tej strony:

teraz mogę napisać że czarnuchy są tylko do rapu i koszykówki, laski na forach motoryzacyjnych szukają tylko chętnych do jebanka i że z radumia są dziwni jacyś :decayed:

Opublikowano

spójrzcie na to z tej strony:

teraz mogę napisać że czarnuchy są tylko do rapu i koszykówki, laski na forach motoryzacyjnych szukają tylko chętnych do jebanka i że z radumia są dziwni jacyś :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

totalnie się zgadzam .... ni chuujca nie pasuje :no:

Tobie też ale bałem się głośno mówić :dziura:
Opublikowano

Choojowo Ci w fiolecie :tongue4:

totalnie się zgadzam .... ni chuujca nie pasuje :no:

Tobie też ale bałem się głośno mówić :dziura:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry: Wieczór!!

Panowie ma ktoś zamiar się pojawić we wtorek w Stolicy na spocie??

Vag mile widziany przeze mnie...

pozdr...

Opublikowano

:bry: Wieczór!!

Panowie ma ktoś zamiar się pojawić we wtorek w Stolicy na spocie??

Vag mile widziany przeze mnie...

pozdr...

No pewnie :good: Na Torwarze będzie klubowicz Adecneo :naughty: i będzie miał VAGa i będzie gotowy do vaginowania :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.