Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

bedzie ogarnial pewnie fmic :naughty:

:no: , zimno , ale na pewno zadzwonie do ciebie w któryś dzień i podmienimy przepływke , zrobimy logi , do tego mam dostać Tipa na początku tygodnia , a w piątek jade na hamowanko :kox: :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa... jakims dziwnym trafem zaplacilem rate kredytu hipo - mniejsza o 18PLN. bank za przyslanie smsa z przypomnieniem policzyl sobie 50PLN, sk***ysyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa... jakims dziwnym trafem zaplacilem rate kredytu hipo - mniejsza o 18PLN. bank za przyslanie smsa z przypomnieniem policzyl sobie 50PLN, sku***ny...

ty jesteś stratny, oni nie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz do babic? jak mi sie uda wyjac turbine i wymienic WG to tez bym sie wybral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa... jakims dziwnym trafem zaplacilem rate kredytu hipo - mniejsza o 18PLN. bank za przyslanie smsa z przypomnieniem policzyl sobie 50PLN, sku***ny...

mi sami ściągają 15-go z konta

50 pln za esa ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

jedziesz do babic? jak mi sie uda wyjac turbine i wymienic WG to tez bym sie wybral.

jak , podmienimy przepływke i uda mi sie zamontować tipa to w piątek pojade do Babic , a ty jak pracujesz ??? . daj na PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa... jakims dziwnym trafem zaplacilem rate kredytu hipo - mniejsza o 18PLN. bank za przyslanie smsa z przypomnieniem policzyl sobie 50PLN, sku***ny...

:shocked:

W jakim Ty masz banku ten kredyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....bank za przyslanie smsa z przypomnieniem policzyl sobie 50PLN, sku***ny...

Chyba mają telefon "wRodzinie" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....bank za przyslanie smsa z przypomnieniem policzyl sobie 50PLN, sku***ny...

Chyba mają telefon "wRodzinie" :polew: :polew: :polew:

w telefonii cyfrowej ojca Tadeusza R. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smiejscie sie z Rydzyka bo patrzac obiektywnie na to co robi to jest mistrzem ekonomii. Pomijajac aspekty etyczne i inne zarzuty w jego kierunku to naprawde jest dobry w robieniu kasy.[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 14:53_________________________________________________

własnie odebrałem komplet swiec i zaworki DV :naughty: :naughty: Ciesze sie jak dziecko, które dostanie nową zabawke :>

A moze mi ktos pokazac jakoś gdzie te zaworki wogóle się znajdują? :P

Pod maska :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smiejscie sie z Rydzyka bo patrzac obiektywnie na to co robi to jest mistrzem ekonomii. Pomijajac aspekty etyczne i inne zarzuty w jego kierunku to naprawde jest dobry w robieniu kasy

dla mnie ten facet jest najlepszym biznesmenem w Polsce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smiejscie sie z Rydzyka bo patrzac obiektywnie na to co robi to jest mistrzem ekonomii. Pomijajac aspekty etyczne i inne zarzuty w jego kierunku to naprawde jest dobry w robieniu kasy

dla mnie ten facet jest najlepszym biznesmenem w Polsce :good:

ta i nie płaci podatków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie odebrałem komplet swiec i zaworki DV :naughty: :naughty: Ciesze sie jak dziecko, które dostanie nową zabawke :>

A moze mi ktos pokazac jakoś gdzie te zaworki wogóle się znajdują? :P

poooczekaj do "gwiazdki"............ to Ci powiemy :tongue4::decayed: [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 15:16_________________________________________________

kórwa , załatwiłem sobie cały przyszły wolny tydzień :kox:

tia ...ja prawie też ... jednak MMA to bardziej kontaktowy sport niż możnaby przypuszczać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia ...ja prawie też ... jednak MMA to bardziej kontaktowy sport niż możnaby przypuszczać :decayed:

gips ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...