Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może by ktoś na spota podrzucił?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też chyba mam, muszę sprawdzić w trytytka garage :kox:

Razem z Adasiem zalożyłes taki Garage :)

Opublikowano

a może by ktoś na spota podrzucił?

Moze będę we wtorek. Jak sie wczesniej nie wku..wie stojac w korku na JP2. Szufladę mam na pokładzie :hi:

Opublikowano

Też chyba mam, muszę sprawdzić w trytytka garage :kox:

Razem z Adasiem zalożyłes taki Garage :)

dokładnie :kox: a ty wciąż jesteś zazdrosny o mój podpis i o to, że to był moskal a nie ty :kox:

Opublikowano

a gdyby ci powiedzieli, żebyś blondynek nie jechał w dupala to też byś przestał ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :tongue4:

Jeeeeeebany zgrywus :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Też chyba mam, muszę sprawdzić w trytytka garage :kox:

Razem z Adasiem zalożyłes taki Garage :)

Adaś jest głównym udziałowcem...Poziek tylko zamiata :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

Też chyba mam, muszę sprawdzić w trytytka garage :kox:

Razem z Adasiem zalożyłes taki Garage :)

dokładnie :kox: a ty wciąż jesteś zazdrosny o mój podpis i o to, że to był moskal a nie ty :kox:

no troche jestem roczarowany ze ty z moskalem razem ....

a czy to była laska czy nie to ja juz nie wnikam :)

moskal jak za Toba stał to wyobrażał sobie :)

spokojnie kózko spokojnie to nie boli :)

ciekawe po czym poznał :):kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mam cos podobnego w starej szufladzie na napoje. Sprzedam ja na czesci :decayed:

Też chyba mam, muszę sprawdzić w trytytka garage :kox:

No to PANY sprawdźcie i dajcie znać może sobie za waszą przyczyna wyreperuję popielniczkę:) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a czy to była laska czy nie to ja juz nie wnikam :)

i tu jest sedno sprawy :kox: ty nie wnikasz a dla moskala czy dla mnie to najistotniejsza sprawa :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :polew:

Opublikowano

miniatura.php?kat=2009-11&n=27df6de5cee78f9a2dd4ca7801c2f08c&w=750[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 14:14_________________________________________________miniatura.php?kat=2009-11&n=0b8761f94cec099c888501fcd2a6a4ec&w=750

miniatura.php?kat=2009-11&n=6890eb487f5e2bb007e92c2a66820286&w=750

miniatura.php?kat=2009-10&n=dcefcdcd7136da49f5f9dae317b937c6&w=750

Opublikowano

Moorph .. co to do kurewa za kapiszony .. porzygać się można

Opublikowano

Moorph .. co to do kurewa za kapiszony .. porzygać się można

Pisalem juz mu o tym pare stron wczesniej... :naughty:

Opublikowano

Moorph .. co to do kurewa za kapiszony .. porzygać się można

szkoda ze te rózowe spodenki jeszcze jej z tyłu nie weszły :)

Opublikowano

zal.pl :sick3: zmien strone z porosami :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Futrzaku Boberkowy gdzie się podział twój wpis, w którym darłeś łacha z :witch1: ???? :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

pamietam tylko jak dzwoniłes do mnie ze 4 razy co masz zrobic z ta koszulką :)

wytrzeć sobie trwarz czy brzuch i chodzic w niej jesszzce 12 godzin :):kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pisalem juz mu o tym pare stron wczesniej... :naughty

i jak widać ma to nadal w doopie :decayed:

Opublikowano

pamietam tylko jak dzwoniłes do mnie ze 4 razy co masz zrobic z ta koszulką :)

wytrzeć sobie trwarz czy brzuch i chodzic w niej jesszzce 12 godzin :):kox: :kox: :kox:

700 69 69 69 to twój numer ? bo taki mam w kontaktach u siebie :naughty::decayed::naughty::decayed::tongue4::polew:

Opublikowano

To na pobudzenie, bo dzis taka fajna pogoda..

Opublikowano

To na pobudzenie, bo dzis taka fajna pogoda..

Na pobudzenie takie paszkwile? Nigdy by sie czlowiek nie obudzil.

Opublikowano

No MoorPH czasami jak doj**ie paszkwilem to aż boli :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.