Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba w Wordzie :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i od razu laska lepiej wygląda. Można by jej zamiast worka dać partiotyczny motyw czyli flage.

i jechać ją za ojczyzne :polew:

Opublikowano

ELO2 jest i tak najlepsze :polew: :polew:

Opublikowano

Spokojnie juz SMSa jej wysłałem :):kox: :kox: :kox:

134a82959a1a422e83e4afb83ae941c9,21,1.jpg

Opublikowano

Bez rewelacji... lala barbie

Mikey - zawsze możesz dmuchnąć Kazie Szczuke :polew:

Opublikowano

fajne :kox:

Opublikowano

fajne :kox:

:good::slina::kox:
Opublikowano

ale...

1254134923_by_houklight2_500.jpg

te tez niczego sobie

fajna%20sexy%20laska%20%5Bpoprawione%20na%20%5D%20%20%28%20http%3A%2F%2Fwww.mojefotkionline.pl%20%29

fajna%20bluzeczka%20%5Bpoprawione%20na%20www.edytorek.pl%5D

i rowek

bikini14

Opublikowano

pany , jezdziłem dzisiaj znajomka AWX-em , czy to normalne ze to auto jedzie dopiero od 2300 Rpm ???? :shocked:

Opublikowano

pany , jezdziłem dzisiaj znajomka AWX-em , czy to normalne ze to auto jedzie dopiero od 2300 Rpm ???? :shocked:

Tak nie może być.

:vaglogi:

Opublikowano

pany , jezdziłem dzisiaj znajomka AWX-em , czy to normalne ze to auto jedzie dopiero od 2300 Rpm ???? :shocked:

Tak nie może być.

:vaglogi:

przyjedzie jutro na spota , pomóżcie mu , podepnijcie kompa , on bardzo chce objechać moją parówe ale niestety z tym co teraz przedstawia jego auto jest to niemożliwe

Opublikowano

moskal znów nie będziesz na spocie ?

Opublikowano

no wlasnie, :wtf:

Opublikowano

moskal znów nie będziesz na spocie ?

a idź do chója :confused4: miałem być , zobaczyć wasze zakazane ryje ,przy okazji zrobic sobie logi , podmienić przepływke z Bubą , pochwalić sie lampami które rzeźbie dziś przez pół dnia to mi sie goście wysrali :thumbdown:

Opublikowano

nie pitol :thumbdown: gloduje od dwoch dni zeby do mc'a pojsc

Opublikowano

nie pitol :thumbdown: gloduje od dwoch dni zeby do mc'a pojsc

toż poważnie , wkórwiłem sie jak c**j bo nie moge odmówić

BTW , chyba do BK a nie MC :kox:

Opublikowano

pany , jezdziłem dzisiaj znajomka AWX-em , czy to normalne ze to auto jedzie dopiero od 2300 Rpm ???? :shocked:

nie[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________

pany , jezdziłem dzisiaj znajomka AWX-em , czy to normalne ze to auto jedzie dopiero od 2300 Rpm ???? :shocked:

Tak nie może być.

:vaglogi:

przyjedzie jutro na spota , pomóżcie mu , podepnijcie kompa , on bardzo chce objechać moją parówe ale niestety z tym co teraz przedstawia jego auto jest to niemożliwe

spoko - przekaż mu tylko jak znaleźc Oniaka bo tylko on zawsze ma VAGa :decayed:

Opublikowano

pany , jezdziłem dzisiaj znajomka AWX-em , czy to normalne ze to auto jedzie dopiero od 2300 Rpm ???? :shocked:

Totalnie nienormalne, zdrowy AWX zapi@#$*@#ala juz od 950 RPM. :good:

Rzućcie okiem bydlaki :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/warsaw_carting_crew-t102417.0.html

Opublikowano

spoko - przekaż mu tylko jak znaleźc Oniaka bo tylko on zawsze ma VAGa :decayed:

juz mu mówiłem , ma szukać goscia z wiecznie przymróżonymi oczami i wzrokiem sikającym na cały świat :kox:

jak mu nie pójdzie , ma szukać BOBRA :wink4:

Totalnie nienormalne, zdrowy AWX zapi@#$*@#ala juz od 950 RPM. :good:

to widocznie ma niezdrowego :kox:

ja tam na gnojowozach sie nie znam , myślałem ze ten tak ma , ale on do 2300 wogóle nie jedzie , potem cug jak c**j :good:

bedzie na blachach WGM , srebrno/błękitny sedan, taki chłystek w okularach , postury gęsi wyścigowej :decayed: , pomóżta chłopakowi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.