Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety nie. Jeśli będę zmuszony odebrać dług to tylko nielegalnie. :kwasny:

Tomek , jak byś zbierał ekipe to ja sie pisze na wyjazd do niedoszłego teścia

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nie masz to podsuń do podpisania weksel.

( http://www.ladona.com.pl/weksel_wl.htm ) nie ma co, nie wiem jak tam wygląda sytuacja, ale warto spróbować. W razie dużych problemów na jego podstawie możesz uzyskać klauzule wykonalności.. (gdyby już nie było wyjścia)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Prponuje poczytać na temat weksli i ich wykonalnośći

Faktyczna możliwość ściągnięcia długu od dłużnika, a samo uzyskanie kl. wykonalności na podstawie weklsa i późniejsze egzekwowanie należności to dwie rózne rzeczy.. Gdyby było tak łatwo się wymigać to mógłbym żyć z pożyczek i kredytów..

_________________________________________________

A jeśli weksel nie jest mocną podstawą do ściągniecia długu to co np. jest ? Tylko nie pisz mi, że doniczka z betonem, pałka i obcęgi :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Panowie wracajac troszke do tmatu Murzyn vs. Eska to jest fakt autentyczny sa swiadkowie jest film i niema tematu... Jechal tez z Infinity 3,5 l 280 kucy i dostal tylko o jedna dlugosc :shocked:

powiedz nam co murzyn ma w aucie ...? bo 1,9 asz (swap) w napędzie na jedną ośkę to furrrrory nie robi :gwizdanie:

to jest podstawowe pytanie ....

bo albo jest ostro dojebane koksu w TDI albo eSa to stary nie jezdzacy kibel ....

Opublikowano

Panowie wracajac troszke do tmatu Murzyn vs. Eska to jest fakt autentyczny sa swiadkowie jest film i niema tematu... Jechal tez z Infinity 3,5 l 280 kucy i dostal tylko o jedna dlugosc :shocked:

na spociki warszawskie też wpadła eska B5...ładnie wyglądająca...a ładowanie miała na poziomie 0,3 bara i jechała jak 1.8N/A

więc się chłopaki nie jarajcie sie, bo zdrowa esa robi z 2,5tdi po czipie wiatrak. Co może mieć w B6 2,5 tdi ? ogranicznik na pompie i max 200KM i 400-420Nm :) Zejdźcie na ziemię bo takie pierdoły opowiadać to aż wstyd :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co może mieć w B6 2,5 tdi ? ogranicznik na pompie i max 200KM i 400-420Nm

rozumiem ze zmienil auto .... ?

Opublikowano

Co może mieć w B6 2,5 tdi ? ogranicznik na pompie i max 200KM i 400-420Nm

rozumiem ze zmienil auto .... ?

ta teraz jest srebrna strzała B6 2,5 tdi - "objeżdżające eski" :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Co może mieć w B6 2,5 tdi ? ogranicznik na pompie i max 200KM i 400-420Nm

rozumiem ze zmienil auto .... ?

ta teraz jest srebrna strzała B6 2,5 tdi - "objeżdżające eski" :kox: :kox: :kox: :kox:

Ale jeśli ma tipa (KONIECZNIE) i chip w MTM/SS (KONIECZNIE) to może mieć więcej :polew: :laghing2: :nabijasie:

chipfl7.jpg

Opublikowano

ta teraz jest srebrna strzała B6 2,5 tdi - "objeżdżające eski" :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaa to nie ma tematu ....

Opublikowano

ta teraz jest srebrna strzała B6 2,5 tdi - "objeżdżające eski" :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaa to nie ma tematu ....

myślę że 3.0tdi po czipie też opierdoli :cool1:

Opublikowano

to tak reasumując to czym ten murzyn teraz jeździ?

a odbiegając od tematu Malik masz super-fajnego avatara :good: :drool: :kox:

Opublikowano

aaa ze niby B6 jest siostry a eske opierdoliła pistacja... :naughty: :naughty: :naughty:

Kraina Ozzz :polew:

Opublikowano

ta teraz jest srebrna strzała B6 2,5 tdi - "objeżdżające eski" :kox: :kox: :kox: :kox:

Objeżdża eSki, ale jeżeli kierowca eSki ma RT na poziomie 3-5 sekund :polew:

Opublikowano
Ciepły dałes mu sie objechac ????????????????????????????????? W S T Y D ! ! !
To nie moje eska :tongue4: A jezeli chodzi o ta z ktora murzyn jechal to bardzo zdrowy wozik, turbo laduje jak powinno dodam jeszcze ze ta wlasnie eska jadac z inna esą podkrecona do 350 km dostala tylko o dlugosc... Kazdy interpretuje to jak chce dwa wyscigi dwa razy wygral murzyn :gwizdanie:
Opublikowano
Ciepły dałes mu sie objechac ????????????????????????????????? W S T Y D ! ! !
To nie moje eska :tongue4: A jezeli chodzi o ta z ktora murzyn jechal to bardzo zdrowy wozik, turbo laduje jak powinno dodam jeszcze ze ta wlasnie eska jadac z inna esą podkrecona do 350 km dostala tylko o dlugosc... Kazdy interpretuje to jak chce dwa wyscigi dwa razy wygral murzyn :gwizdanie:

widze ze jestes mocno zorientowany w temacie .. to moze odpowiesz na jedna zasadnicze pytanie ?

Czym jechal Murzyn .... ??? [i co bylo w tym aucie zrobione]

Opublikowano

Murzyn jechal pistacja proste :kox:

Opublikowano

Murzyn jechal pistacja proste :kox:

coś na południu biedne te eski...większość na gazie zresztą :decayed:

a inne wyrezane na 350KM :kox: :gwizdanie:

skończ opowiadać bajki Ciepły :wink4: Bo żadna z tych esek nie była zdrowa i nie ładowała prawidłowo :)

Jechałem nie raz ze zdrową eską 265KM seria i uwierz mi, że dostawała mniejsze baty niż Murzyna pistacja w Wiśle :kox:

Opublikowano

Murzyn jechal pistacja proste :kox:

szkoda gadac ... :confused4:

p.s o Lepperze tez dawno nie bylo nic slychac wiec wymyslil cos zeby o nim znowu bylo glosno ... :wink4:

Opublikowano

p.s o Lepperze tez dawno nie bylo nic slychac wiec wymyslil cos zeby o nim znowu bylo glosno ... :wink4

sex afere :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przychodzi biały na basen, wkłada męskość do wody i mówi:

-Hmm... 33°C

Przychodzi czarny, wkłada i mówi:

-Hmm... Dwa metry głębokości

Wraca koles z safari w afryce i chwali sie kumplowi

- bylo swietnie. upolowalem 3 zyrafy, 2 lwy, 4 slonie, pare antylop i 40 plisnołów

- a co to te plisnoły?

- a to takie smieszne czarne. jak w nie mierzysz to uciekaja na drzewo i krzycza please no, please no

Rozbił się okręt. Na bezludnej wyspie wylądowało 50 facetów i 1 kobieta. Po miesiącu kobieta mówi:

- Dosyć tych świnstw! - i popełnia samobójstwo.

Po trzydziestu dniach zebrali się faceci i zadecydowali:

- Dosyć tych świństw! Trzeba ją pochować.

Mija następne 30 dni. Faceci podejmują decyzje:

- Dosyć tych świństw! Wykopujemy ją z powrotem.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.