Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja złamałem palucha na łódce i chyba szybko na spota nie wpadnę :kwasny:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja złamałem palucha na łódce i chyba szybko na spota nie wpadnę :kwasny:

którego ?? :naughty:

Opublikowano

Jeśli jutro będzie taka sama pogoda jak dzisiaj to spot będzie w Promenadzie?

Opublikowano

a ja złamałem palucha na łódce i chyba szybko na spota nie wpadnę :kwasny:

którego ?? :naughty:

Z pewnością kciuka :polew:

Opublikowano

a ja złamałem palucha na łódce i chyba szybko na spota nie wpadnę :kwasny:

którego ?? :naughty:

Z pewnością kciuka :polew:

o bidula a miałeś odpocząć a nie łamać sobie palce :(

ale bardzo sie połamał ??

Opublikowano

Gra wstępna jest bez sensu.To tak jakby trąbić przez 15 minut przed wjazdem do garażu.

* * *

Jeżeli żona mówi Ci, że łóżko w sypialni nie stoi zgodnie z zasadami feng-shui, weź swój feng-shui i postaw go tak, jak ona chce...

Opublikowano

Kochani pomóżcie :confused4:

Zerwało mi się mocowanie czujnika poziomowania xenonów - taka blaszka, do której mocuje się czujnik, a którą skolei mocuje się do wahacza tylnego koła. Nie dość, że nie działa poziomowanie, to jeszcze się głośno tłucze cholerstwo :rant:

Ma ktoś jakiś pomysł, gdzie coś takiego mógłbym dostać :think2: Poza ASO oczywiście :wink4:

Chyba, że ktoś z Was dysponuje taką zbędną blaszką i chciałby się dla przykładu podzielić :naughty:

Opublikowano

Kochani pomóżcie :confused4:

Zerwało mi się mocowanie czujnika poziomowania xenonów - taka blaszka, do której mocuje się czujnik, a którą skolei mocuje się do wahacza tylnego koła. Nie dość, że nie działa poziomowanie, to jeszcze się głośno tłucze cholerstwo :rant:

Ma ktoś jakiś pomysł, gdzie coś takiego mógłbym dostać :think2: Poza ASO oczywiście :wink4:

Chyba, że ktoś z Was dysponuje taką zbędną blaszką i chciałby się dla przykładu podzielić :naughty:

jedz do ASO ... powinno kosztowac grosze ....

Opublikowano

czy będzie miał ktos dzisiaj na spocie może komputerek (laptoka)?

Opublikowano

Pilna sprawa

Znajdzie się dzisiaj jakieś specu-elektryk ?

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_sygnalizuje_otwarte_drzwi-t37549.0.html;msg429403#msg429403

Nie mogę zamknąć auta z alarmu, bo mi zaczyna wyć po chwili, w czasie jazdy się zapala lampka od "otwartych drzwi", do tego dzisiaj zauważyłem, że jak zamykam go z kluczyka i za jakiś czas wracam do auta to wszystkie "cycki" są podniesione.. :wallbash: Czyli to jakaś krańcówka w drzwiach kierowcy, albo pasażera ?

Może mi ktoś sprytny dzisiaj rzucić na to okiem ? :notworthy::mysli:

Opublikowano

A co tu rzucać okiem nosfer - na pewno któryś z czujników drzwiowych lub klap tył/przód przerywa (czyt. uszkodzony lub/i nie ma kontaktu z masą) i dlatego takie coś się robi. Przypomnij o tym na spocie to zobaczymy :good:

Opublikowano

A co tu rzucać okiem nosfer - na pewno któryś z czujników drzwiowych lub klap tył/przód przerywa (czyt. uszkodzony lub/i nie ma kontaktu z masą) i dlatego takie coś się robi. Przypomnij o tym na spocie to zobaczymy :good:

Niby oczywista oczywistość, ale póki co to z prądem mam tyle wspólnego co nic.. No może jak przed laty mnie grzejnik popie**olił :kox: Ale już chyba najwyższy czas odrobić zaległości :mysli:

Przypomnę się.. dzieki :good:

Opublikowano

Panowie bedzie dzis ktoś władający aparatem ...prosił bym o pare fotek :)

Opublikowano

raggaman - a co zamierzasz się jakoś specyficznie lansować :wink4:

Opublikowano

Niczym Gracjan Roztocki ? :polew:

Jeśli będę wracał po pracy do domu to wezmę aparat ...pablo - laptopa też mogę Ci wziąć..

Opublikowano

charlize.jpg

Charlize...i wszystko jasne :kox:

Opublikowano

raggaman - a co zamierzasz się jakoś specyficznie lansować :wink4:

TA..zajade przy okazji na stadion po nowe buty i dres do zdjęć :D

Tak na serio to przydało by sie pare fajnych zdjęć po delikatnych zmianach :tongue4:

Jeśli będę wracał po pracy do domu to wezmę aparat ..

A co masz ? :>

Charlize...i wszystko jasne :kox:

:kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

Charlize...i wszystko jasne :kox:

Jak byłem w zeszłym roku w stanach to akurat kręcili ten film w LA :naughty: Widziałem ją live :drool:

tutaj akurat widać jej tylko buty :P ale nie mam przy sobie innego zdjęcia

gallery-33535446.jpg

Aaa no i Angelina w NY :naughty:

gallery-35114254.jpg

_________________________________________________

Jeśli będę wracał po pracy do domu to wezmę aparat ..

A co masz ? :>

http://www.e-cyfrowe.pl/aparaty/sony-cybershot-t100-p-5467.html - sony t100 powinien podołać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.