Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:cwaniak1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:cwaniak1:

alez musi Ci sie nudzic :bicz::polew:

Opublikowano

:cwaniak1:

alez musi Ci sie nudzic :bicz::polew:

Fleja ty spamerze w spocikach warszawskich :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Na drugi raz weź chociaz wklej zdjęcie Charlize :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
K U R W A!!!!!! za***ać flaja!!!!!!!!!!!!!!!!

:blink::shocked:

qr**, dopiero teraz odsłuchałem ...

Sekta, jak w mordę sekta ...[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 16:48 _________________________________________________

Na drugi raz weź chociaz wklej zdjęcie Charlize :good: :good: :good: :good: :good:

Mówisz, masz

charlize-theron-wallpapers-9-800.jpg

"kilka" innych .... http://images.google.pl/images?hl=pl&q=charlize%20theron&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

Opublikowano

Czego chcecie?? Ostro rokowa kapela jadzie z kuksem :kox: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 16:50 _________________________________________________

te galerie juz znam od rana na pamięć :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zabawny jest kontrast między np. tym:

charlize-theron-wallpapers-9-800.jpg

a tym:

charlize4split_468x504.jpg

ach, ten fotoszop, cuda robi, cuda .... :evil:

Opublikowano

coscie powariowali na punkcie starej aktorzyny, a tyle nowych slicznych gwiazdek porno?

Zabawny jest kontrast między np. tym:

charlize-theron-wallpapers-9-800.jpg

a tym:

charlize4split_468x504.jpg

ach, ten fotoszop, cuda robi, cuda .... :evil:

Opublikowano

bede na spocie napewno :)

Jako ze jestem nowy szukajcie wystrachanego kolesia w Avancie :) granatowym :)

potwierdzam aparat lap i vag bedzie ze mna :)

aha zapomnialem dopisac ze bede ok 20

Opublikowano

a ja miałem dzisiaj...lenia :tongue4:

Opublikowano

a ja miałem dzisiaj...lenia :tongue4:

Ty ostatnio ciagle masz lenia :bicz: :bicz: :tongue4:

powiedz chociaz czy odebrales kubki od Oniaka i czy sie podobaly ? :decayed:

Opublikowano

Mimo wszystko uważam, że Charlize to za***ista laska :good: Jedna z ładniejszych aktorek.

Opublikowano

hmm..poprosiłem oniaka o odbiór i się do niego nie pofatygowałem jeszcze :embarrassed:

chyba mi wybaczy :mysli::wink4:

na pewno do poniedziałku muszę towar odebrać bo hhacek jest w PL i może zabrać swoje kubeczki :)

Opublikowano

hmm..poprosiłem oniaka o odbiór i się do niego nie pofatygowałem jeszcze :embarrassed:

chyba mi wybaczy :mysli::wink4:

na pewno do poniedziałku muszę towar odebrać bo hhacek jest w PL i może zabrać swoje kubeczki :)

to sie pospiesz....bo Oniak jutro na urlop wyjezdza :D

Opublikowano

o w mordę :shocked: a myślałem, że on juz na urlopie, dlatego tak sie nie spieszyłem

Opublikowano

o w mordę :shocked: a myślałem, że on juz na urlopie, dlatego tak sie nie spieszyłem

:polew: :polew:

Opublikowano

Żółwik, zostawie ci gdzieś i jutro sie zgadmy :)

Opublikowano

Dlaczego nikt wczoraj nie przyszedł po naklejki 3D ???? Hornet ciebie tez sie to tyczy.

Opublikowano

Moje możesz dać Adasiowi niech u niego leżą. Odbiorę pewno tak jak smycze od Lukasa już pół roku :polew: :polew:

Opublikowano

Moje możesz dać Adasiowi niech u niego leżą. Odbiorę pewno tak jak smycze od Lukasa już pół roku :polew: :polew:

i kubki..... :bicz: :bicz:

musze sie zastanowic czy ich gdzies nie opchnac ...... :decayed::polew:

Opublikowano

a ja wczoraj ogoliłem sobie obie stalówki na krawężniku :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.