Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeczekaj to..

Stary ja czekam od 2 miesiecy i uruchamia sie sporadycznie ..ze 3 razy :sick3::acute:

Poczekaj jeszcze troche.. :przebiegly:

A ściągnij inna wersję jeszcze.. A może Ci wywala jakiś inny program - komunikator jakis, nie wiem Mega zabezpieczający Firewall z funkcją GG BLOCK czy coś..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poczekaj jeszcze troche.. :przebiegly

Da ..poczekam jeszcze ze 2 miesiące :decayed:

Mam teraz aktualna wersje..czyli co sciągać starszą ? :mysli:

Opublikowano

Sciągnij starszą.. :rolleyes:

Odezwij się jeszcze do "wiesz kogo" o "wiesz co" :cool1: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Odezwij się jeszcze do "wiesz kogo" o "wiesz co" :cool1: :gwizdanie: :decayed

No dobra :naughty:

A ty dowiedz sie o te kompy co wczoraj gadaliśmy :cool1:

Opublikowano

Sciągnij starszą.. :rolleyes:

Odezwij się jeszcze do "wiesz kogo" o "wiesz co" :cool1: :gwizdanie: :decayed:

a ja "wiem za ile" :kox::naughty:

Opublikowano

Sciągnij starszą.. :rolleyes:

Odezwij się jeszcze do "wiesz kogo" o "wiesz co" :cool1: :gwizdanie: :decayed:

a ja "wiem za ile" :kox::naughty:

:mysli: a "wiesz kiedy".. :co::decayed:

Opublikowano

Dobra Nosfer nie ma co sie pytać bo znalazłem na Ceneo :decayed:

http://www.ceneo.pl/1038586

:sarcastic::nabijasie:

Opublikowano

Dobra Nosfer nie ma co sie pytać bo znalazłem na Ceneo :decayed:

http://www.ceneo.pl/1038586

:sarcastic::nabijasie:

.. dołożysz sobie do tego komputera poniżej, tego o którego pytałeś i będziesz miał komplet..

279896476_036bd78df9.jpg?v=0

Jak dla Ciebie 400zł / za czarnego pytola musisz dopłacić wyjdzie 600 zł / dodatkowe opcje extra.. :decayed:

_________________________________________________

Ewentualnie na gwint mogą Ci nakręcić Ananasa, bo podobno to to już dla Ciebie nuda... :polew: :polew:

Opublikowano

Przemek odgrywasz sie za to że wczoraj przyczaiłem Cie na takiej akcji ... :decayed:

30053975008f48009faowz5.jpg

30053975008f48009faowz5.17ff408b51.jpg

Nastepnym razem pohamuj sie stary bo za dziurawienie plakatów to kara podobno jest :sarcastic::polew:

kompa juz nie chce bo widze że wyprzedajesz swoje kolekcje :polew:

[br]Dopisany: Lipiec 16, 2008, 11:45:00 _________________________________________________Nosfer szykujesz kontre? :D:kox:

Opublikowano

Dobra.. słuchaj.. Są dwa rodzaje, tylko jeszcze nie wiem jak jest z dostępnośćią.. zaraz wyślę Ci parametry i ceny na PW.

Opublikowano

Fakt Kubki są mega giciarskie :kox:

Teraz przyznać się kto mi nakleił naklejkę na lusterka od wewnątrz? Bo kufa jakoś tak marnie to zrobił :gwizdanie:

Dobra mogę się przyznać, że to...Przemek. :>

Opublikowano

Dobra mogę się przyznać, że to...Przemek. :>

No i luz, pomęcze go, z wyprostowaniem mojej stalówki :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

Dobra mogę się przyznać, że to...Przemek. :>

Skarżypyta :tongue4:

Opublikowano

Ale Kaśka wczoraj dziewczęco na spocie wyglądała :gwizdanie: I kolczyki miała :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ale Kaśka wczoraj dziewczęco na spocie wyglądała :gwizdanie: I kolczyki miała :decayed::tongue4:

A kiedy Ty żeś na spocie był do pyty!!!
Opublikowano

On przyjezdza zawsze jak my odjezdzamy :decayed:

Opublikowano

Proste!!

Poziowi FMIC nie wydala... w nocy jest niższa temperatura i tylko wtedy mu fura jakoś jeździ.. :kox:

Opublikowano

Proste!!

Poziowi FMIC nie wydala... w nocy jest niższa temperatura i tylko wtedy mu fura jakoś jeździ.. :kox:

wy sukinkoty rozgryźlista mnie... :kox::naughty:

Opublikowano

Ale Kaśka wczoraj dziewczęco na spocie wyglądała :gwizdanie: I kolczyki miała :decayed::tongue4:

Dziękuję ci bardzo słoneczko za miłe słowa. :)

Jak chcesz to Ci czasem pożyczę moich kolczyków. :tongue4:

Opublikowano

Ale Kaśka wczoraj dziewczęco na spocie wyglądała :gwizdanie: I kolczyki miała :decayed::tongue4:

Dziękuję ci bardzo słoneczko za miłe słowa. :)

Jak chcesz to Ci czasem pożyczę moich kolczyków. :tongue4:

hmmm ale wiesz co ja mam przekute?? w sumie nawet fajnie by tam twoje wyglądały :kox: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.