Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale Kaśka wczoraj dziewczęco na spocie wyglądała :gwizdanie: I kolczyki miała :decayed::tongue4:

Dziękuję ci bardzo słoneczko za miłe słowa. :)

Jak chcesz to Ci czasem pożyczę moich kolczyków. :tongue4:

hmmm ale wiesz co ja mam przekute?? w sumie nawet fajnie by tam twoje wyglądały :kox: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Jestem w stanie je poświęcić, jeśli dostane potem fotkę jak je masz założone :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmm ale wiesz co ja mam przekute?? w sumie nawet fajnie by tam twoje wyglądały :kox: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Sutki? :kox:

Jak Jame Gumb "Buffalo Bill" z "Milczenia Owiec"? :naughty:

Opublikowano

hmmm ale wiesz co ja mam przekute?? w sumie nawet fajnie by tam twoje wyglądały :kox: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Jestem w stanie je poświęcić, jeśli dostane potem fotkę jak je masz założone :polew: :polew:

Eeeee tam, nie będzie to ciekawie wyglądać ... najpierw będzie widać kolczyk, a potem długo długo nic ... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Jestem w stanie je poświęcić, jeśli dostane potem fotkę jak je masz założone :polew: :polew:

Gdyby nie Przemo to zaproponowałbym ci sesję zakładania kolczyka live ale wiesz są zasady :naughty::tongue4: :tongue4: :tongue4::polew:

Opublikowano

...sa po to by je lamac :tongue4:

Opublikowano

hmmm ale wiesz co ja mam przekute?? w sumie nawet fajnie by tam twoje wyglądały :kox: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Jestem w stanie je poświęcić, jeśli dostane potem fotkę jak je masz założone :polew: :polew:

Eeeee tam, nie będzie to ciekawie wyglądać ... najpierw będzie widać kolczyk, a potem długo długo nic ... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Grzebyszkiem zrobi przedziałek i może Kaśce słać :nabijasie::cool1:

Opublikowano

Dlaczego nikt wczoraj nie przyszedł po naklejki 3D ???? Hornet ciebie tez sie to tyczy.

A Ty tez zapomniałeś stalówek ode mnie zabrać ...sklerotyku :tongue4:

zajebałem sie , a ze miałem muze na full to nie słyszałem tel.

dopadliscie tego z Vectra club polska ????? :kox: :kox:

Opublikowano

dopadliscie tego z Vectra club polska ????? :kox: :kox:

chyba nie :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

ANGELA!!! :decayed:

ale się najebałem.. chyba ide w ślady gornieta pijaka :tongue4:

dobranoc

Będziesz zdychał jutro jak ja dzisiaj :confused4:

Opublikowano

dopadliscie tego z Vectra club polska ????? :kox: :kox:

I nawet mamy dowody :rtfm::wink4:

Opublikowano

Tomek odezwij się na GG do mnie to wytłumaczę Tobie co i jak.

Opublikowano

Wczoraj upalałem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wczoraj upalałem :naughty: :naughty: :naughty:

I?????

Opublikowano

Wczoraj upalałem :naughty: :naughty: :naughty:

kogo ????

Opublikowano

Wczoraj upalałem :naughty: :naughty: :naughty:

kogo ????

czym ??? :shocked:

Opublikowano

kogo ????

siwego :naughty:

czym ??? :shocked

gazem :decayed:

Opublikowano

kogo ????

siwego :naughty:

czym ??? :shocked

gazem :decayed:

I pewnie coś się zepsuło. :gwizdanie:

Opublikowano

I pewnie coś się zepsuło. :gwizdanie:

tym razem koła całe :naughty:

Opublikowano

znowu nocą :polew:

Opublikowano

znowu nocą :polew:

Mniejszy ruch po prostu :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.