Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeeep :

potrafisz zepsuć człowiekowi dzień :kwasny::disgust::polew:

Mówiłam Ci wczoraj, że w filmie Monster tak atrakcyjnie nie wyglądała. :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeeep :

potrafisz zepsuć człowiekowi dzień :kwasny::disgust::polew:

Mówiłam Ci wczoraj, że w filmie Monster tak atrakcyjnie nie wyglądała. :)

mnie tam taka styknie:

ch.jpg

:banan1::banan::banan1::banan:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma to jak polskie dziewczęta :naughty:

a4d5518fa2955d43.jpg

Opublikowano

A dzisiaj Pruszkowiacy się wybierają na Spocik ? :cool1:

Opublikowano

A dzisiaj Pruszkowiacy się wybierają na Spocik ? :cool1:

m.a.f.i.a ?? :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

podobno siedzą lub nie żyją

Opublikowano

podobno siedzą lub nie żyją

nie słyszałes o nowej fali "mlodych i gniewnych" ?? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

sorka ale jednak mnie nie będzie dzisiaj więc sprawa z kompem nie aktualna - owocnego spotkania

Opublikowano

A dzisiaj Pruszkowiacy się wybierają na Spocik ? :cool1:

m.a.f.i.a ?? :naughty::kox: :gwizdanie:

A twoje Wu-Pe-eRy to niby co ? :gwizdanie: "Secured by . . ." ?? :naughty:

Opublikowano

A dzisiaj Pruszkowiacy się wybierają na Spocik ? :cool1:

m.a.f.i.a ?? :naughty::kox: :gwizdanie:

A twoje Wu-Pe-eRy to niby co ? :gwizdanie: "Secured by . . ." ?? :naughty:

myself :naughty:

Opublikowano

podobno siedzą lub nie żyją

nie słyszałes o nowej fali "mlodych i gniewnych" ?? :cool1: :gwizdanie:

nosfer jest od nich ??? warto by sie "zakolegować"..

nosfer bedziesz dzis na spocie ?? Koniecznie musze cie poznac , mam kilka spraw do załatwienia na miescie :kox:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 15:29 _________________________________________________Poziek da rade softem i wydechem zrobic 150 kucy w adeerze ????

Opublikowano

Poziek da rade softem i wydechem zrobic 150 kucy w adeerze ????

tak jak wgrasz taki soft:

sprzedaj ADRa i kup 1.8T AEB i wsadź do siebie :kox:

Opublikowano

podobno siedzą lub nie żyją

nie słyszałes o nowej fali "mlodych i gniewnych" ?? :cool1: :gwizdanie:

nosfer jest od nich ??? warto by sie "zakolegować"..

nosfer bedziesz dzis na spocie ?? Koniecznie musze cie poznac , mam kilka spraw do załatwienia na miescie :kox:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 15:29 _________________________________________________Poziek da rade softem i wydechem zrobic 150 kucy w adeerze ????

Moskal Przywieź mi naklejki i pogadamy :kox:

Co do naszych ADR-ów to może znajdźmy dobrego kupca i wymieńmy sobie na 1.8 T :D

Opublikowano

No dziewczynki............przyjezdzac i odbierac przesylki od Slawka :naughty: bo mi miejsca w bagazniku brakuje :tongue4:

Bede po 20 :>

Opublikowano

Mam np. taką jedną B5 na wypasie dla zainteresowanych http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4662709

I nie pytajcie dlaczego tylko tyle :cool1:

_________________________________________________

Dobra, 8 godzin odwalone.. :heat: czas się zbierać, założyć strój wieczorowy i przyjechać do szanownych klubowiczów.. :thankyou2:

Opublikowano

tak jak wgrasz taki soft:

sprzedaj ADRa i kup 1.8T AEB i wsadź do siebie :kox:

to nie o mnie chodzi , ja wiem ze sie nie da , jeden koles w dziale "moja A4" napisał ze ma 150 kucy w silniku 125KM + LPG i dlatego z ciekawosci pytam :polew::kox:

No dziewczynki............przyjezdzac i odbierac przesylki od Slawka

DZIEWCZYNKI ??? :baseball: :baseball:

Nosfer bede napewno z naklejkami

Opublikowano

DZIEWCZYNKI ??? :baseball: :baseball:

Nooo :decayed: tylko nie bijcie jak przyjade :polew:

Opublikowano

zobaczymy jak sie bedziesz sprawować :kox:

Opublikowano

A dzisiaj Pruszkowiacy się wybierają na Spocik ? :cool1:

sie wybieraja :hi:, jakas ustawka na spocik?

Opublikowano
K U R W A!!!!!! za***ać flaja!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.