Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

izi kałboj :decayed: jedzie na VAgsa wiec o so chodzi

nating dude, chill out :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

izi kałboj :decayed: jedzie na VAgsa wiec o so chodzi

nating dude, chill out :tongue4:

not et ol zioom :naughty:

Opublikowano

Byłem ..błąd serowaniem turbawki .. zrobione :good:

Audi bez porównania ze stanem poprzednim :dance: Auto bez kata i puchy środkowej jedziee duużo lepiej :kox:

Dzięki Poziowy za przekonanie do pousuwania puszek :wink4:

Opublikowano

Byłem ..błąd serowaniem turbawki .. zrobione :good:

Kolejny argument na to, że posiadanie VAGa i podstawowych informacji czyni cuda :tongue4::wink4:

Opublikowano

Byłem ..błąd serowaniem turbawki .. zrobione :good:

Audi bez porównania ze stanem poprzednim :dance: Auto bez kata i puchy środkowej jedziee duużo lepiej :kox:

Dzięki Poziowy za przekonanie do pousuwania puszek :wink4:

no i Poziu ...respekt :good:

Opublikowano

Byłem ..błąd serowaniem turbawki .. zrobione :good:

Kolejny argument na to, że posiadanie VAGa i podstawowych informacji czyni cuda :tongue4::wink4:

Dowiedziałem sie jeszcze , że musze zbierać na wtryski :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Byłem ..błąd serowaniem turbawki .. zrobione :good:

Kolejny argument na to, że posiadanie VAGa i podstawowych informacji czyni cuda :tongue4::wink4:

Dowiedziałem sie jeszcze , że musze zbierać na wtryski :decayed:

No i gitarra :)

Zobaczę jak to wygląda i chyba też się pozbędę balastu :evil:

Opublikowano

Auto bez kata i puchy środkowej jedziee duużo lepiej :kox:

ORLY?

To się nazywa 'efekt placebo' :nabijasie::wink4:

Opublikowano

jak wcześniej nie jeździło, bo się zepsuło to teraz zapie%@#$ :evil:

Opublikowano

Dowiedziałem sie jeszcze , że musze zbierać na wtryski :decayed

Korekcje słabe czy po czymś innym ktoś to zdiagnozował ?

Opublikowano

Auto bez kata i puchy środkowej jedziee duużo lepiej :kox:

ORLY?

To się nazywa 'efekt placebo' :nabijasie::wink4:

Wiesz jak sie ma pod maską cały wuj tych koni to zmiana jest odczuwalna .. :wink4:

Przymajmniej dla mnie .. :punish:[br]Dopisany: Październik 03, 2008, 01:03:18 pm_________________________________________________

Dowiedziałem sie jeszcze , że musze zbierać na wtryski :decayed

Korekcje słabe czy po czymś innym ktoś to zdiagnozował ?

A w to to sie nie zagłębiałem :embarrassed:

Mam inne plany co do tego silnika :przebiegly:

Opublikowano

Wiesz jak sie ma pod maską cały wuj tych koni to zmiana jest odczuwalna .. :wink4:

Przymajmniej dla mnie .. :punish:

Kolega z pracy opowiadał mi o kolesiu, który rezał mechanicznie Mazdę RX8 (kolega też ma takową, żółtą :kox: ). Koleś był podjarany bo po zmianach zaczęła mu lepiej jeździć. Pojechał na hamownię. Okazało się, że ma 20 KM, ale mniej :polew:

=====

dla niewtajemniczonych: RX8 = silnik Wankla

Opublikowano

W takim razie razie trzeba bedzie porównać na spocie ..Kolkow ma mniej wiecej to co ja ..na światłach szliśmy równo :wink4:

Opublikowano

..na światłach szliśmy równo :wink4:

to ciekawe jak będzie bez świateł :polew: a wycieraczki mieliście załączone czy nie [to też bardzo ważne] :naughty::decayed::polew: :polew:

Opublikowano

..na światłach szliśmy równo :wink4:

to ciekawe jak będzie bez świateł :polew: a wycieraczki mieliście załączone czy nie [to też bardzo ważne] :naughty::decayed::polew: :polew:

:ssij::piroman:

Opublikowano

to skoro już Jetseśmy w problemach technicznych odgrzeje koteleta z CHECK ENGINE

jak u Was jest ( niewiem czy w b5 są wogóle ) ale u mnie nie świeci ... powinno być tak że po przękreceniu kluczyka C-ENGINE świeci się a po zapłonie ( jeżeli wszystko OK ) gaśnie .... u mnie niestety nie świeci wogóle :disgust:

Opublikowano

to skoro już Jetseśmy w problemach technicznych odgrzeje koteleta z CHECK ENGINE

jak u Was jest ( niewiem czy w b5 są wogóle ) ale u mnie nie świeci ... powinno być tak że po przękreceniu kluczyka C-ENGINE świeci się a po zapłonie ( jeżeli wszystko OK ) gaśnie .... u mnie niestety nie świeci wogóle :disgust:

Czyli silnik zawsze jest w perfekcyjnym stanie :polew:

Podpinałeś VAGa? Możliwe jest, że sama kontrolka się spaliła? :mysli:

Opublikowano

to skoro już Jetseśmy w problemach technicznych odgrzeje koteleta z CHECK ENGINE

jak u Was jest ( niewiem czy w b5 są wogóle ) ale u mnie nie świeci ... powinno być tak że po przękreceniu kluczyka C-ENGINE świeci się a po zapłonie ( jeżeli wszystko OK ) gaśnie .... u mnie niestety nie świeci wogóle :disgust:

Czyli silnik zawsze jest w perfekcyjnym stanie :polew:

Podpinałeś VAGa? Możliwe jest, że sama kontrolka się spaliła? :mysli:

tak - test wskaźników OK, C-E poświetla się wtedy, żadnych błędów w silniku... ale się pinda nie świeci przy rozruchu :confused4:

Opublikowano

Adaho jedź na przasnyską :kox::naughty:

Opublikowano

Adaho jedź na przasnyską :kox::naughty:

a coś więcej - masz dzisiaj dobry dzień Poziu w rozwalaniu problemów z furami :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.