Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo na razie masz ustną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1

Dokładnie, a tak czy siak muszę podpisać własnoręcznie :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byłbym rozczarowany, gdyby J. jeszcze nie wiedziała.

Dotychczas nie zawodziła :polew: :polew: :polew:

żeby było jasne: ja nawet nie mam koma do J. więc nie mogłem jej raportować :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

dobra dobra ..a gołębie bujasz niby dla czystego hobby :decayed:

Opublikowano

podpisać jedną umowę :mysli:

bo na razie masz ustną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Masz na myśli oralną :mysli:

Nie kumam Lukaszr ma orala a będzie poginał do Poznania, żeby mieć to zrobione ręcznie :blink:

No, nie wiem, ja to bym się chyba nie zdecydował ...

Byłbym rozczarowany, gdyby J. jeszcze nie wiedziała.

Dotychczas nie zawodziła :polew: :polew: :polew:

żeby było jasne: ja nawet nie mam koma do J. więc nie mogłem jej raportować :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

dobra dobra ..a gołębie bujasz niby dla czystego hobby :decayed:

Oj nie drąż już tego drażliwego tematu :polew:

Jakby nie miał - wstydziłby się przyznać.

Tym bardziej, że ja do Q już od dawna mam :D

Opublikowano

Nie kumam Lukaszr ma orala a będzie poginał do Poznania, żeby mieć to zrobione ręcznie

o karwa Witek spadłem z krzesła :polew: :polew: :polew: :polew:

precyzując - to że jest Umowa nie znaczy że on ma mieć Oral i nie jest tez jasne kto komu ręcznie :cool1: może lepiej Łukasz weź od Pożka gołębia - nie ryzykuj chłopie :decayed:

Opublikowano

Ale się przez was uśmiałem :D :D

wiciu otwieraj wszystko co podrzuca przez ta stronkę http://www.hidemyass.com/ a nic ci służbowy proxy nie wytnie :naughty::decayed:

To też dobre :D

Zakładam krzyniu, że goat.sx (czy jakoś tak), 2 girls 1 cup masz w zakładkach obok hidemyass :gwizdanie:

Opublikowano

Nie kumam Lukaszr ma orala a będzie poginał do Poznania, żeby mieć to zrobione ręcznie :blink

Ręcznie to taki skrót myślowy w sensie osobiście.

Umowa jak umowa, ale każdą umowę trzeba jakoś uczcić :naughty:

Opublikowano

Zakładam krzyniu, że goat.sx (czy jakoś tak), 2 girls 1 cup masz w zakładkach obok hidemyass :gwizdanie:

oj nie chcesz wiedzieć co mam w zakładkach :gwizdanie:
Opublikowano

Mod był pierwszej klasy - a Malik miał już nic nie robić przy aucie:

b174aba2b744e17e.jpg

BIG ..puff puff :cygaro::nabijasie::radocha:

..albo parktronik :tongue4:

Opublikowano

zdecydowanie Parktronic na dwa czujniki (dla ubogich) :polew:

Opublikowano

ragga a to to jest to urządzenie żeby przodu auta do góry nie podrywało jak startuje :naughty::kox:

Opublikowano

zwykły bagażnik na rowery a Wy robicie wielką sprawę...

Opublikowano

To są typowe taczki. Sugeruję jeszcze, żeby na końcach pozakładać gumowe rączki - będzie wygodniej trzymać. :good:

Opublikowano

jakby to norbi napisał...umierłem :polew: :> :polew:

Opublikowano

oooo kufa przyznać się który to :shocked::polew: :polew:

No, jak to który?

A w Klubie jest wielu cross-owców? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oooo kufa przyznać się który to :shocked::polew: :polew:

No, jak to który?

A w Klubie jest wielu cross-owców? :polew: :polew: :polew:

masz już jakieś typy ? :naughty::polew:

Opublikowano

oooo kufa przyznać się który to :shocked::polew: :polew:

No, jak to który?

A w Klubie jest wielu cross-owców? :polew: :polew: :polew:

masz już jakieś typy ? :naughty::polew:

No właśnie, kurcze - czasem mylę nicki :tongue4:

Opublikowano

ragga a to to jest to urządzenie żeby przodu auta do góry nie podrywało jak startuje :naughty::kox:

Sanki znaczy się :decayed:

:drunk:

Opublikowano

oooo kufa przyznać się który to :shocked::polew: :polew:

No, jak to który?

A w Klubie jest wielu cross-owców? :polew: :polew: :polew:

ja mam teraz 4T - wiec to nie ja :decayed:, osa śmiga ewidentnie na 2T

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.