Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cwierc mili we wrześniu rzadko kiedy nie wiało, sierpień byłby lepszy :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mało tych fot..

norbi powiedz co się stało z tą esą co startowała z wami i miała ciut lepszy czas od Ciebie ? :cool1:

Kurde nie wiem gość zniknął nagle. Nauczyłem go strzelać ze sprzęgła(pierwszy raz startował) i jak widać nauczyłem lepiej niż siebie :cool1:

Różnica w czasie była chyba w trzeciej cyferce po przecinku, ale nie ma tego złego, gdyby nie padła mu fura byłbym prawdopodonie trzeci na pudle a tak najszybszy w klasie... prawie :mysli: no gdyby nie ten Lancer z 4 z przodu :chytry:

Opublikowano

bo dla lancerów powinna być oddzielna klasa :naughty:

Opublikowano

szkoda że bartte nie startował :)

Opublikowano

szkoda,że Adamooo nie startował :tongue4:

Opublikowano

szkoda,że Adamooo nie startował :tongue4:

:polew:
Opublikowano

szkoda,że Adamooo nie startował :tongue4:

hehe puchar bym miał :)

jak było 3 samochody tylko w mojej klasie :)

aaaaaaaaaaaaaaaale pracowałem :thumbdown::polew::tongue4:

Opublikowano

Zawsze możesz przyjechać za tydzień w sobote 04.10.08 do Ryk na WST tam będzie kolega AW golfem wspomniana Octavia :gwizdanie: Audi A3 240KM +... także konkurencja będzie

Opublikowano

o żęęęęęesz qźwa..ale sie we głowowie kręci od tej aspyryny :evil: :doh1: :drinks::JC_fan::takiego::ssij::beksa::lol1::dziura::beach::vaglogi::silacz::grzywa::OMG: oniaaaak dawaj jedziem na maka :bicz: :drool: :thumbup::polew:

Opublikowano

RRRRRRRRRRRRRWA MMMMMMMMMMMMMAĆ!!!!

Speca w Wawie od CB pilnie potrzebuję.

Odkąd zrobiłem przedłużkę na kablu antenowym - zrobił się jeb*ny szumofon.

PILNE, bo czeka mni kilka trasek.

LukaszR - nie waż się pytać, czy jeżdżę na FM czy AM :disgust::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dostałeś przelew :)

:good: Dzisiaj poleci kurier.. :wink4:

Opublikowano

SŁUCHAJCIE, ZACZEŁO SIĘ!!

Przejeżdżałem dziś obok Stadionu Dziesięciolecia. Rozbierają starocie!! :radocha::brawo::travolta::punk:

Qrde, szczerze się wzruszyłem :decayed:

----

Naprawdę, wielkie ciężarówki do wywozu piachu, gruzu, koparki :kox:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano
  • Autor

To jeszcze ja dorzucę kilka :wink4:

http://picasaweb.google.pl/grigorij.kolkov/Modlin28092008#

Generalnie impreza :kox: , ale fakt troszkę wiało...

za***iste zdjęcia.. :good:

sęk ju :rolleyes:

SŁUCHAJCIE, ZACZEŁO SIĘ!!

Przejeżdżałem dziś obok Stadionu Dziesięciolecia. Rozbierają starocie!! :radocha::brawo::travolta::punk:

Qrde, szczerze się wzruszyłem :decayed:

najwyższy kurde czas, bo zegar tyka...

Opublikowano

SŁUCHAJCIE, ZACZEŁO SIĘ!!

Przejeżdżałem dziś obok Stadionu Dziesięciolecia. Rozbierają starocie!! :radocha::brawo::travolta::punk:

Qrde, szczerze się wzruszyłem :decayed:

No i odkryją sie zapomniane dziuple z łiskaczami robionymi z dykty i bejcy do podłóg :D

O nie..gdzie ja teraz sie bede ubierał :decayed:

Opublikowano

LukaszR - nie waż się pytać, czy jeżdżę na FM czy AM

:polew: :polew:

Opublikowano

LukaszR - nie waż się pytać, czy jeżdżę na FM czy AM :disgust

Wiciu, czy Ty czasem znowu nie przełączyłeś przełącznika AM/FM ??? :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

SŁUCHAJCIE, ZACZEŁO SIĘ!!

Przejeżdżałem dziś obok Stadionu Dziesięciolecia. Rozbierają starocie!! :radocha::brawo::travolta::punk:

Qrde, szczerze się wzruszyłem :decayed:

No i odkryją sie zapomniane dziuple z łiskaczami robionymi z dykty i bejcy do podłóg :D

O nie..gdzie ja teraz sie bede ubierał :decayed:

trzeba jechać może jakiś "kałach" się znajdzie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.