Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A moje zderzaki dobrze by zrobil? :naughty:

Kolorek perła...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skoda dość mocno dłubnięta całkowicie zmieniony duł dmuchawka GT22 pompa 11 wtryski wolny wydech z kwasówki 2,5 cala itp ale w przejezdzie z Poziem kolega użył nitro plus 50KM, ogólnie wczoraj strzelał z nitro i po czasach widać że nitro daje dużo w dieslu...

Plany na kolejny sezon to całkowita przebudowa napędu i mody pod 300KM... :gwizdanie:

Opublikowano

z Poziem kolega użył nitro plus 50KM,

strzelił z nitro i zrobił 14,2 ? :decayed:

Opublikowano

Trochę zdjęć z Modlina:

http://www.sendspace.pl/file/QazJoXpb/

http://www.sendspace.pl/file/6OILPspP/

Oba pliki trzeba ściągnąć, na sendspace można umieścić plik max 200MB

Heh, no już pędzę ściągać 400MB :thumbdown:

Po pierwsze zmniejsz rozdzielczość tych plików. Po co ludziom foty w rozdzielczości 4000x3000px.

I wgraj to na jakąś picasse tak żeby można było sobie najpierw miniaturki zobaczyć.

Opublikowano

Heh, no już pędzę ściągać 400MB :thumbdown:

Po pierwsze zmniejsz rozdzielczość tych plików. Po co ludziom foty w rozdzielczości 4000x3000px.

I wgraj to na jakąś picasse tak żeby można było sobie najpierw miniaturki zobaczyć.

Jestem w pracy i tutaj co prawda jest szybkie łącze ale nie ma żadnych programów graficznych (nie ta branża) A i dodatkowego softu nie bardzo można instalować ;(

Ponad 150 ściągnięć mam na tych dwóch plikach. Więc nie jest to jakiś duży problem :wink4:

Opublikowano

Nie wiem jak Wam, ale mnie rozpakował się tylko jeden plik i to z crc. Dobry pomysł z picassą, rozmiar fot możesz mienić Microsoft Office Picture Manager.

Opublikowano

Rozmiar zdjęć można zmniejszyc za darmo programikiem ImageResizerPowertoySetup

Dostępny na stronie Mikroszita.

Opublikowano

Reklama:

mg7545fc5.jpg

Opublikowano

Nie wiem jak Wam, ale mnie rozpakował się tylko jeden plik i to z crc.

Zmieniłem linki z spakowanych 7-zipem na spakowane winrarem. Powinno być lepiej.

Opublikowano

Nie wiem jak Wam, ale mnie rozpakował się tylko jeden plik i to z crc.

Zmieniłem linki z spakowanych 7-zipem na spakowane winrarem. Powinno być lepiej.

nie jest, też nie idzie tego rozpakować. plik 299mb
Opublikowano

mnie tez juz ch u j strzela

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

spokojnie panowie

Opublikowano

nie jest, też nie idzie tego rozpakować. plik 299mb

mnie tez juz ch u j strzela

Ściągnęli OBA pliki? Której wersji Winzipa używają?

Jak wół jest napisane:

Oba pliki trzeba ściągnąć, na sendspace można umieścić plik max 200MB EDIT: 300MB

Opublikowano

nie jest, też nie idzie tego rozpakować. plik 299mb

mnie tez juz ch u j strzela

Ściągnęli OBA pliki? Której wersji Winzipa używają?

teraz poszło.. jak zacząłem ściagać ten 299mb to nie w pierwszym linku nie było jeszcze zmian.
Opublikowano

jak zacząłem ściagać ten 299mb to nie w pierwszym linku nie było jeszcze zmian.

Przed zmianami - spakowane 7-zipem - oba pliki miały po ok. 200MB

Po zmianach - spakowane winzipem - jeden miał 299MB, drugi - resztę. Innych wersji nie było.

Miłego oglądania :wink4:

Opublikowano

Na prawde sugeruje nastepnym razem wrzucac fotki na picasse. Zaoszczedzisz ludziom nerwów.

Rozmiar plików zmieniasz pod Win XP za darmo klikajac na nich i wybierajac "Send to -> mail recipient", a nastepnie "Make my pictures smaller". Przygotuje wtedy maila z przeskalowanymi (np do 1024x768px) zalacznikami. Takiego miala nie trzeba nigdzie wysylac. Wystarczt tylko kazac mu zapisac przeskalowane zalaczniki w katalogu. I zamiast po 5MB na fotkę masz po 100KB. 50 razy mniejszy plik.

Opublikowano

mało tych fot..

norbi powiedz co się stało z tą esą co startowała z wami i miała ciut lepszy czas od Ciebie ? :cool1:

Opublikowano

mało tych fot..

Mało, mało ;(

Qrfa, tam tak wiało, że wróciłem do domu wcześniej niż zakończenie imprezy z potwornym bólem zatok :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.