Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziu dostał baty od mojego kumpla w niebieskiej Octavi 1.9 TDI tak mocno dłubniętej :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

misie...miałem włączone esp...odcięło mi paliwo na całej jedynce, ale fakt możecie się śmiać, to był mój błąd...

wnioski na przyszłość to wyciągnąć bezpiecznik na początku imprezy :)

Najnowsze S3 jest mega. Z rolki idziemy równo do moich 6000rpm. Potem mu odjeżdzam. Z kreski chłopak jeszcze nie ogarnia. I jechałem z nim na 19" felach i z pełnym wyposażeniem więc znowu dezinformacja :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

misie...miałem włączone esp...odcięło mi paliwo na całej jedynce,

Jak nie urok to sraczka :decayed:

Poziu! No ale ze Skodą?!! I to ośką!!! :wallbash: Ty, który wciągałeś RS4 :polew:

Opublikowano

Poziu! No ale ze Skodą?!! I to ośką!!! :wallbash: Ty, który wciągałeś RS4 :polew:

mój błąd, pożywka dla szydery dla was :naughty: Dla mnie to jak puszczenie bąka :] strasznie kopciła ta skoda :naughty: :naughty:

Opublikowano

Foty fajne - szkoda, że nie mogłem podjechać.

POź - gratulacje.

A jednocześnie ... współczuję - te baty od Skody, to my Ci teraz 30 lat wypominać będziemy :polew:

Opublikowano

te baty od Skody, to my Ci teraz 30 lat wypominać będziemy

niby z kozą miało być podobnie a jakoś wam przeszło :tongue4:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 09:37_________________________________________________Wyniki skody: 2 3087 Grzegorz Walecki SKODA OCTAVIA 15.253 14.254

| RT 0.999, 60ft 2.195, ET 14.254 @ 156.33 KPH | RT 1.018, 60ft 2.258, ET 14.361 @ 155.80 KPH | RT 1.011, 60ft 2.227, ET 14.432 @ 155.90 KPH | RT 1.351, 60ft 2.230, ET 14.311 @ 158.81 KPH | RT 1.928, 60ft 2.294, ET 14.524 @ 153.96 KPH |

wyniki moje: 7 3108 Michał Poźniak AUDI A4 14.256 13.335

| RT 0.921, 60ft 1.778, ET 13.335 @ 162.27 KPH | RT 1.119, 60ft 1.781, ET 13.281 @ 167.09 KPH | RT 1.367, 60ft 1.787, ET 13.175 @ 167.79 KPH | RT 1.121, 60ft 1.916, ET 13.638 @ 163.98 KPH | RT 1.388, 60ft 1.996, ET 13.532 @ 164.87 KPH | RT 1.020, 60ft 2.693, ET 15.391 @ 160.35 KPH |

powtarzalność wyników swiadczy jedynie o moim błędzie :decayed:

Opublikowano

Jak mocno ta Szkoda byla grzebnieta?

Opublikowano

no-no... :wink4:

Gratulacje Panowie.. Poziek czas uaktualnić podpis :naughty:

Fajne foty :good:

Opublikowano

Norbiasty ogromny buziak i gratulacje za pucharek. :notworthy:

Poziowiec, rewelacyjny czas. :kox: :oklaski:

Opublikowano

Norbiasty ogromny buziak i gratulacje za pucharek. :notworthy:

Poziowiec, rewelacyjny czas. :kox: :oklaski:

ta Norbiasty buziaka dostał...dla mnie już nie starczyło :tongue4::polew:

Opublikowano

Jak mocno ta Szkoda byla grzebnieta?

sluszna uwaga .. :wink4:

Opublikowano

Norbiasty ogromny buziak i gratulacje za pucharek. :notworthy:

Poziowiec, rewelacyjny czas. :kox: :oklaski:

ta Norbiasty buziaka dostał...dla mnie już nie starczyło :tongue4::polew:

Koza czeka :D

(kto Cię oszukał, że nam przeszło :polew:)

Opublikowano

Jak mocno ta Szkoda byla grzebnieta?

sluszna uwaga .. :wink4:

srała ogniem :naughty:

Opublikowano

Norbiasty ogromny buziak i gratulacje za pucharek. :notworthy:

Poziowiec, rewelacyjny czas. :kox: :oklaski:

ta Norbiasty buziaka dostał...dla mnie już nie starczyło :tongue4::polew:

Poziowiec specjalnie dla Ciebie :buziak::wink4:

Opublikowano

Poziowiec specjalnie dla Ciebie :buziak: :wink4

no już lepiej :tongue4:

Opublikowano

Trochę zdjęć z Modlina:

http://www.sendspace.pl/file/n9qHyVrt/

http://www.sendspace.pl/file/tJNVY9qT/

Oba pliki trzeba ściągnąć, na sendspace można umieścić plik max 200MB

-----

Czy powiadamianie o nowych postach przestało działać? :mysli:

Opublikowano

I ja gratuluje ....Norbi ...Poziu :good: :oklaski:

A teraz troche z innej beczki...

Chlopaki ma ktos z was jakis namiar na dobrego blacharza-lakiernika? :embarrassed:

Opublikowano

Chlopaki ma ktos z was jakis namiar na dobrego blacharza-lakiernika? :embarrassed:

Radek: 603 526 517

Opublikowano

Chlopaki ma ktos z was jakis namiar na dobrego blacharza-lakiernika? :embarrassed:

A co znowu zmalowalas? :decayed:

Opublikowano

A co znowu zmalowalas? :decayed:

eeee nic......tylko takie tam male bum :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 10:50_________________________________________________Dzieki Poziu :)

I kiszka...najblizszy termin za miesiac :(

Ma ktos jeszcze jakis dobry namiar?

Opublikowano

ja mam :) Pan Adam 501141458 dobrze maluje..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.