Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile jest za przejechanie torowiska ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(...)

no jak już nie było korków :naughty: byli jeszcze najwytrwalsi :decayed:

Uff - bo już myślałem, że znów Cię z kimś pomyliłem :polew:

Opublikowano

Byłbym rozczarowany, gdyby J. jeszcze nie wiedziała.

Dotychczas nie zawodziła :polew: :polew: :polew:

żeby było jasne: ja nawet nie mam koma do J. więc nie mogłem jej raportować :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Byłbym rozczarowany, gdyby J. jeszcze nie wiedziała.

Dotychczas nie zawodziła :polew: :polew: :polew:

żeby było jasne: ja nawet nie mam koma do J. więc nie mogłem jej raportować :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

No, jeśli chodzi o męską solidarność, to myślę, że jesteś jednym z bardziej zaufanych :cool1:

Opublikowano

No, jeśli chodzi o męską solidarność, to myślę, że jesteś jednym z bardziej zaufanych :cool1

jest tutaj taki co jak mu się cos powie to normalnie jak kamień w wodę :naughty::decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No, jeśli chodzi o męską solidarność, to myślę, że jesteś jednym z bardziej zaufanych :cool1

jest tutaj taki co jak mu się cos powie to normalnie jak kamień w wodę :naughty::decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Myślisz o ...

Czy o ...

Bo się pogubiłem :D

Opublikowano

Myślę o. :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Acha :D

[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 13:24:56_________________________________________________Strasznie nie chce mi się dziś pracować. Czekam tylko wieczora, zeby się w trasę urwać.

Do końca tygodnia już będzie luz.

Opublikowano

Widać Wiciu, widać :wink4::tongue4:

Opublikowano

Strasznie nie chce mi się dziś pracować. Czekam tylko wieczora, zeby się w trasę urwać.

Do końca tygodnia już będzie luz.

Poziek, jedziemy z nim do Ełku - jakąś popijawę ma ... hmmm ... eee ... to znaczy szkolenie ma ? :polew:

Opublikowano

Wiciu ?? Wkręcisz nas ??

Opublikowano

Strasznie nie chce mi się dziś pracować. Czekam tylko wieczora, zeby się w trasę urwać.

Do końca tygodnia już będzie luz.

Poziek, jedziemy z nim do Ełku - jakąś popijawę ma ... hmmm ... eee ... to znaczy szkolenie ma ? :polew:

Rwa - tutaj akurat nie chcecie. Dziś na noc Ełk, z rańca do sądu - będę walczył, żeby mnie od razu nie zamknęli :polew:

A potem jak Bozia pozwoli - poginam do Poznania.

Dopiero tam będzie mozna się coś napić - ale w sposób kontrolowany :angry:

Life is tough.

POdrzucilibyście jakieś fajne linki, tylko bez gołych bab, bo niestety służbowy proxy wszystko wycina

Opublikowano

Rwa - tutaj akurat nie chcecie. Dziś na noc Ełk, z rańca do sądu - będę walczył, żeby mnie od razu nie zamknęli :polew:

A potem jak Bozia pozwoli - poginam do Poznania.

Dopiero tam będzie mozna się coś napić - ale w sposób kontrolowany :angry:

Może być i takie coś :polew:

Podrzucilibyście jakieś fajne linki, tylko bez gołych bab, bo niestety służbowy proxy wszystko wycina

Podejrzewam, że cokolwiek podrzucimy to i tak zostanie u Ciebie wycięte.

Chyba, że chcesz linka do pogody na jutro :polew:

Opublikowano

Wiciu ?? Wkręcisz nas ??

Wkręcić, to ja Was mogę w Poznaniu.

Tylko są 2 założenia.

1) 75% Dyrektorek u mnie to kobiety

2) 85% z tych 75% to próchna albo paszczaki.

Jak nadal są jacyś chętni, to wyciągnąć z szaf garniaki ślubne (Poziek- maturalny) i dawać!

Opublikowano

wiciu otwieraj wszystko co podrzuca przez ta stronkę http://www.hidemyass.com/ a nic ci służbowy proxy nie wytnie :naughty::decayed:

Opublikowano

1) 75% Dyrektorek u mnie to kobiety

2) 85% z tych 75% to próchna albo paszczaki.

Czyli jest jakaś szansa, że trafimy nate 15% z tych 75% Dyrektorek czy wszystkie z założenia już są trafione przez innych ? :naughty::polew:

Poznań to mi nawet na rękę, bo w piątek lub w sobotę podjechałbym podpisać jedną umowę :mysli:

Opublikowano

1) 75% Dyrektorek u mnie to kobiety

2) 85% z tych 75% to próchna albo paszczaki.

Czyli jest jakaś szansa, że trafimy nate 15% z tych 75% Dyrektorek czy wszystkie z założenia już są trafione przez innych ? :naughty::polew:

Poznań to mi nawet na rękę, bo w piątek lub w sobotę podjechałbym podpisać jedną umowę :mysli:

Które trafione, to wiedzą tylko trafione i trafiający...no i może czasem jakieś 1000 osób.

Napewno wszystkie z tych 15% są obstawione :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 13:51:22_________________________________________________

wiciu otwieraj wszystko co podrzuca przez ta stronkę http://www.hidemyass.com/ a nic ci służbowy proxy nie wytnie :naughty::decayed:

Dobre.

I działa :decayed:

Opublikowano

Które trafione, to wiedzą tylko trafione i trafiający...no i może czasem jakieś 1000 osób.

Napewno wszystkie z tych 15% są obstawione

To najwyżej odstąpisz nam te dwie co je osobiście obstawiłeś :polew:

Opublikowano

Które trafione, to wiedzą tylko trafione i trafiający...no i może czasem jakieś 1000 osób.

Napewno wszystkie z tych 15% są obstawione

To najwyżej odstąpisz nam te dwie co je osobiście obstawiłeś :polew:

Pytałem i nie chcą :embarrassed:

Opublikowano

podpisać jedną umowę :mysli:

bo na razie masz ustną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.