Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale gra powstała pewnie z 30 lat po zbudowaniu tego czegoś :decayed:

gra powstała 4-5 lat temu , mi nie chodzi o to co było pierwsze tylko o to , że juz widziałem coś podobnego. :tongue4:

co jak co , ale napęd ciekawy , nie ???

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na polskie drogi idealny :D

Opublikowano

Jak komuś sie nudzi w drodze do pracy to polecam audycje " Poranny WF - Wojewódzki i Figurski " w Radiu Eska Rock :good:

To leci chyba od 8 do 10 ..ale masakra śmiechowa :kox:

Opublikowano

Tja... dobry byl dzis motyw z pobiciem maseraka... Dzwonili i w tle bylo slychac respirator :decayed:

Opublikowano

wczoraj dzwonili do "Unicef"-u i chcieli kupić małego murzynka :decayed:

Opublikowano

wczoraj dzwonili do "Unicef"-u i chcieli kupić małego murzynka :decayed:

Ta ruska gadka mnie rozjebła na części pierwsze :D

Tja... dobry byl dzis motyw z pobiciem maseraka... Dzwonili i w tle bylo slychac respirator :decayed:

To było wczoraj chyba :decayed:

Dziś było o wysyłanie smsów w ramach kondolencji ... Ksiądz Misiura :polew:

Opublikowano

Moze wczoraj... ale slyszalem dzis miedzy 7 a 8, pewnie powtorka.

Opublikowano

dobrze wiedziec... to ustawie sobie eske rock

Opublikowano

wie ktoś gdzie w W-wie mogę wymienić plecionke ( poza Przasnyską - brak terminów ) ??

dzwoniłem do ASO - plecionka jako taka nie występuje, tylko w zestawie rura + kat - cena elementu 2700 pln :polew:

Opublikowano

raggaman chyba się dziś nudzisz co...

No.

W pracy jestem :nose:

Opublikowano

raggaman chyba się dziś nudzisz co...

No.

W pracy jestem :nose:

Ja też :D qr** do 21 pracuje ;( ;( :wallbash: :wallbash: Nie dość że długo to jeszcze w urodziny :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

raggaman chyba się dziś nudzisz co...

No.

W pracy jestem :nose:

Ja też :D fajans do 21 pracuje ;( ;( :wallbash: :wallbash: Nie dość że długo to jeszcze w urodziny :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w takim razie najlepszego :hi:

Opublikowano

Najlepszego :good:

Opublikowano

jak się rzucili... :kox: :kox: :kox:

Niedługo trzeba otworzyć butelkę wina które się sprzedaje :naughty:

Ma ktoś może naklejki klubowe na samochód??

Opublikowano

jak się rzucili... :kox: :kox: :kox:

:wtf::black:

Przypominamy Ci o obowiązku przytaszczenie krowy na następny spot .. :decayed:

Inaczej Krzyniek zajmie Twoja miejscówke przy gniazdku i nie posiedzisz se na naszej klasie :polew:

Opublikowano

jakiej krowy?? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

jakiej krowy?? :mysli: :mysli: :mysli:

Odpowiedniej :decayed:

Reszte informacji znajdziesz w temacie ..wystarczy poczytać :kox:

Dużo tych stron nie ma :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.