Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy wiecie że ma być przedłużenie stanów zjednoczonych w kierunku pragi.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Modlińska - opóźniona :wallbash:

Modlińska? W którym miejscu? :mysli:

na zwężce przed Jabłonną.

Opublikowano

Modlińska - opóźniona :wallbash:

Modlińska? W którym miejscu? :mysli:

na zwężce przed Jabłonną.

Już ruszyło :good: Od wczoraj :evil::radocha::buhaha:

ZTCW można dziękować za opóźnienie mieszkańcom, którzy najpierw nie chcieli ekranów dźwiekochłonnych a później ich zapragnęli :evil:

Opublikowano

nie mowcie juz otworzyli nastepne pasy?

Opublikowano

Wprowadzaj sie do mnie, sa jeszcze mieszkanka i garaze na wageny, na Ursynow :naughty:

dafaj namiar :good:[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 14:28_________________________________________________

Modlińska - opóźniona :wallbash:

Modlińska? W którym miejscu? :mysli:

na zwężce przed Jabłonną.

dzisiaj jechałem - hulają już po 3 pasy w obie strony :good:

Opublikowano

dzisiaj jechałem - hulają już po 3 pasy w obie strony :good:

Dzieki temu korki przed Ekspresową są jeszcze większe ... :naughty::polew: :laghing2: :nabijasie:

Opublikowano

dzisiaj jechałem - hulają już po 3 pasy w obie strony :good:

Dzieki temu korki przed Ekspresową są jeszcze większe ... :naughty::polew: :laghing2: :nabijasie:

6:20 am. nie ma czegoś takiego jak korki - więc generalnie mi to LOTTO :decayed:

Opublikowano

To ci Andy nie poszło :polew: :polew:

Opublikowano

moskal, tak z ciekawosci - ktoredy Ty pchales sie do Arkadii z Piaseczna?

Opublikowano

najgorsza trasą z możliwych : Puławska- Al. Niepodległości. podobno wjeżdzając z Wisłostrady na most Grota jest lepiej

Opublikowano

A czy wiecie że ma być przedłużenie stanów zjednoczonych w kierunku pragi.

Tu masz wszystko :)

http://www.siskom.waw.pl/obwodnica-sr-wschod.htm

Wybrany został wariant III z długim tunelem

Opublikowano

najgorsza trasą z możliwych : Puławska- Al. Niepodległości. podobno wjeżdzając z Wisłostrady na most Grota jest lepiej

Sie wcale nie dziwie , że tyle jechałeś ..dawaj przez Grota .. :good:

jest jeszcze jedna opcja zjazdu z Wisłostrady i wyjeżdża sie przy Gdańskim ..ale nie wytłumacze bo nie znam ulic .. :guma::oczko:

Opublikowano

dobra dobra ja teraz jestem w wawie i na spetsnaza czekam ;p

Opublikowano

najgorsza trasą z możliwych : Puławska- Al. Niepodległości. podobno wjeżdzając z Wisłostrady na most Grota jest lepiej

Nie no... poprostu nie wiem, czy smiac sie czy plakac. Kto w godzinach szczytu jezdzi przez centrum?

Z Piaseczna tniesz: Pulawska > Wislostrada (czyli Dolina Sluzewiecka > Sikorskiego > Czerniakowska) > Plac Wilsona > Arkadia

Jedyne miejsce gdzie moze sie zakorkowac to Starowka, ale niewiele dalej zjezdzasz na Pl. Wilsona.

Opublikowano

To my z lukaszem zapinamy na spota :) Zobaczymy jaka bedzie dzis frekwencja :naughty:

Opublikowano

To my z lukaszem zapinamy na spota :) Zobaczymy jaka bedzie dzis frekwencja :naughty:

ja też startuje - dzisiaj vaginowanie wagena by Łukaszr :rtfm:

Opublikowano

To ja dociazam tyl :kox::polew:

Opublikowano

Pociskam na zpoda :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.