Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stare, ale jare :decayed:

Dlaczego kobiety chodzą na szpilkach, malują się i używają perfum ?

- Bo są małe,brzydkie i śmierdzą.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dobra to i ja czymś starym rzucę...

Dziewczyny są jak Warszawa.

Z jednej strony Wola i Ochota,

A z drugiej Brudno i Włochy

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra, to ja też mam dwa seksistowskie..

A po co kobietom nogi ??

-Żeby nie zostawiały śladów jak ślimak ..

Pewnie każdy zna:

-Co to jest kobieta ??

** Złośliwa narośl wokół ci*ki..

:gwizdanie:

Opublikowano

Na Targówku reklamuje sie nowy Superb ..a jest taka hostessa zę mózg wysiada :naughty:

Ide co by mnie pokazała jak sie bagażnik otwiera . . . :decayed::D

zrob zdjecia ......... hostessy ... :evil:

Jak bede w poniedziałek to zrobie ..z autografem dla Ciebie :decayed:[br]Dopisany: Październik 10, 2008, 04:55:51 pm_________________________________________________A skoda ... biedna w śodku ..syf :thumbdown:

Opublikowano

Co chcesz od Skody... :kox:

Sam mam jeszcze Skodę Felicje :cool1: :cool1: :cool1:

I teraz jak kupiłem Audi to chce sprzedać Skodę :D:evil::chytry:

Tylko niestety nie ma chętnego :kwasny::wallbash::confused4::(:wallbash:

Opublikowano

Tylko niestety nie ma chętnego

Pewnie drogo ja cenisz :cool1:

Opublikowano

właśnie nie... za samochodzik chciałbym ok.7tyś.zł.

Opublikowano

właśnie nie... za samochodzik chciałbym ok.7tyś.zł.

No nie mówiłem :decayed:

Opublikowano

Siedzę trzeźwy, więc poród się przedłuża :D

Opublikowano

Słuchajcie mam pytanie do tych co będą na spocie we wtorek czy ktoś dałby rade pomóc mi przy wymianie uszczelek w pompie paliwowej??? I drugie pytanie jakie te uszczelki kupić???

Opublikowano

zasmucacie mnie, CV jakie ludzie przysyłają to załamka, serwisant pomp, sprzedawca z mediamarketu :wallbash:

Może powinienneś dać ogłoszenie w Wielkiej Brytani :laghing2:

Opublikowano

o shit ale jestem zjebany - od 8 rano w terenie

a tu małe co nie co :decayed:

img2148qo5.jpg

ciut nie wyszło

img2150km9.jpg

Opublikowano

adaho

Widziałem wczoraj Twój opis na NK :decayed: Wiedziałem , że bedziesz sie kurzył w weekend :kox:

Fajne foty :good:

Zostajesz przy 2 śladach czy przesiadasz sie na 4 ? :guma:

Opublikowano

adaho

Widziałem wczoraj Twój opis na NK :decayed: Wiedziałem , że bedziesz sie kurzył w weekend :kox:

Fajne foty :good:

Zostajesz przy 2 śladach czy przesiadasz sie na 4 ? :guma:

Bravo Ragga - myślałem ze jajo zniose ale dzisiaj odbiłem sobie i na tydzień mam spokój

Zdecydowanie zostaje przy moto ale tylko 4T - to inną jazda. Kiedy będziesz miał sprzecik ?

Opublikowano

Zdecydowanie zostaje przy moto ale tylko 4T - to inną jazda

:naughty:

Pojemność bedzie większa ? :cool1:

Kiedy będziesz miał sprzecik ?

Jak wygramole sie z dołka finansowego :thumbdown:

Myśle (oby) wiosna 2009 . I tylko Y... 250 :decayed:

Opublikowano

Ja się dopisuję.. Ale kompletnie nie wiem co kupić :confused4: Brak doświadczenia w temacie.. Adaho pomożesz jak coś :gwizdanie:

Ragga sprowadzisz za pół darmo :polew:

Opublikowano

Ale kompletnie nie wiem co kupić :confused4

Ja kawasaki skreślam na samym początku :cool1: bo to syf :decayed:

Suzuki nie to ...KTM i Husq..za drogie w servisie ..a zamiłowanie do marki podpowiada Yamahe :mysli:

Silnik 125 za mało ..200-250 w sam raz na pocżątek i wydaje mi sie że ta wersja silnikowa potrafi jeszcze wybaczyć błędy ..czego nie można powiedzieć o 450 :hi:

Ragga sprowadzisz za pół darmo :polew:

Sprowadze na ziemie :decayed:

Jak coś bedzie ciekawego to dam znać :wink4:

Opublikowano

Zdecydowanie zostaje przy moto ale tylko 4T - to inną jazda

:naughty:

Pojemność bedzie większa ? :cool1:

Kiedy będziesz miał sprzecik ?

Jak wygramole sie z dołka finansowego :thumbdown:

Myśle (oby) wiosna 2009 . I tylko Y... 250 :decayed:

4T nie musi być odrazu w większej pojemności choć do latania z górek lepiej nadają się dwsuwy -są lzejsze i w momencie lądowania nie czujesz się jak czołg

Co do pojemności to nie jest tak jak myślisz, 2T 250 idą w tej samej klasie co 450 tyle ze w 4T. YZ250 na początek nie polecam - straszny potwór, ponad 50KM - na tym sprzeciw startują zawodnicy w X-fighters ;-) pogadamy na spocie jeszcze

Nosfer - nie ma problemu :-).

Opublikowano

moja strzała nareszcie ożyła :evil: wymiana turbo pomogła, teraz boje się nim jeździć :decayed:

pracująca sobota z kluczami, dzisiaj zakwasy jakbym na siłke poszedł po rocznej przerwie ale było warto, jak się wczoraj przejechałem wieczorkiem to aż się musiałem upić ze szczęścia (oczywiście po odstawieniu fury na parking :cool1:), zagotowałem hamulce na modlińskiej :decayed: jak robiłem logi :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.