Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słuchajcie mam pytanko gdzie wymienia gobrze i nie drogo pompe paliwa??

pewnie Przasnyska 2b :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

słuchajcie mam pytanko gdzie wymienia gobrze i nie drogo pompe paliwa??

pewnie Przasnyska 2b :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gdzie Adrian ?? :naughty::decayed::naughty: :naughty: :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam

Czy jutro (14.10.2008) zbieracie się Arkadii?

Chetnie bym się przyłączył i poznał troche tajników klubowych - jestem tu nowy

pozdrawiam

Mv

Opublikowano

Witam

Czy jutro (14.10.2008) zbieracie się Arkadii?

Chetnie bym się przyłączył i poznał troche tajników klubowych - jestem tu nowy

pozdrawiam

Mv

Tak, jak najbardziej. Serdecznie zapraszam :)

Opublikowano

powiem tak ja o nich pierwszy raz słyszę...

ja też

Ciekawe czy to kolejny wał .. bo juz mnie sie nie chce iść na te rozmowy z yjinteligentmymy pseudo " przedsiębiorcami" :evil:

Opublikowano

to może lepiej nie idź...

I tak apropo ile u nich kosztuje zrobienie pompy???

Opublikowano

to może lepiej nie idź...

Przegryze sie z tym pomysłem .. ostatnie frajerstwo to nawet nie miało swojej strony internetowej a w necie wyhaczyłem info , że to wałki ..zobaczymy co mają dopowiedzenia :decayed:

Opublikowano

Witam

Czy jutro (14.10.2008) zbieracie się Arkadii?

Chetnie bym się przyłączył i poznał troche tajników klubowych - jestem tu nowy

pozdrawiam

Mv

Tak, jak najbardziej. Serdecznie zapraszam :)

Dzieki za info.

Jak was rozpoznam? żart.. ;)

chetnie dotre jutro na poziom -2 (zawsze parkuje na -1)

do jutra

Marcin

Opublikowano

Jak was rozpoznam? żart..

Idz za odgłosem klekotu TDI :D

Opublikowano

ragga, masz jakies wyksztalcenie? co potrafisz? co chcialbys robic?

Opublikowano

ragga, masz jakies wyksztalcenie? co potrafisz? co chcialbys robic?

PW :decayed:

Opublikowano

ragga, masz jakies wyksztalcenie? co potrafisz? co chcialbys robic?

PW :decayed:

don't be shy guy .. tell us plisssssssssssss :decayed:

Opublikowano

raggaman pisz tu wszystko :D[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 14:42_________________________________________________

Jak was rozpoznam? żart..

Idz za odgłosem klekotu TDI :D

Właśnie zawsze słychać Hondy które obok nas staja :D

Aha informacja miejsce przy kontakcie jest moje :D:D:D

Opublikowano

ragga, masz jakies wyksztalcenie? co potrafisz? co chcialbys robic?

PW :decayed:

oj , pochwal się , nie bądź taki

Opublikowano

ragga, masz jakies wyksztalcenie? co potrafisz? co chcialbys robic?

PW :decayed:

don't be shy guy .. tell us plisssssssssssss :decayed:

:jaaaaa:

Szukam czegoś dodatkowego .. jako przedstawiciel handlowy .. :decayed:

[br]Dopisany: Październik 13, 2008, 02:48:27 pm_________________________________________________

Aha informacja miejsce przy kontakcie jest moje :D:D

Napisz kiedy masz urodziny ..sprezentuje Ci przedłużacz :decayed:

Opublikowano

miałem w czwartek :D Ale zamiast przedłużacza wolałbym pompę paliwa bo mi cieknie :kox:

Opublikowano

miałem w czwartek :D

Ano tak ... to nie zapomnij przywieźć krowy na spot :decayed:

Ale zamiast przedłużacza wolałbym pompę paliwa :kox:

..dostaniesz trytytkę z mojego zderzaka :D

Opublikowano

Kto będzie jutro na spocie?

Pomożecie mi przenieść 100 kg kamienia z Leroy Merlin do bagażnika .... :naughty: Co będę 2 zł na wózek marnował ... :nabijasie:

Już zamówione, odebrać trzeba :decayed:

Opublikowano

trzyfx, Ty byles ostatnio na spocie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.