Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze znaja tam ten klub :decayed:. Ja też im się zawsze przypominam. No i widzą ramki :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pociska ktoś jutro z Tarcho na spot ? Zabrał bym sie z kimś jesli była by taka możliwość :embarrassed:

nie widzę problemu :)

Opublikowano

Pociska ktoś jutro z Tarcho na spot ? Zabrał bym sie z kimś jesli była by taka możliwość :embarrassed:

nie widzę problemu :)

:notworthy:

Opublikowano

raggaman jak co mogę po Ciebie podjechać... Tylko że ja będę jechał gdzieś tak na 21...

Dobra widzę że się spóźniłem :D

Opublikowano

Dobrze znaja tam ten klub :decayed:. Ja też im się zawsze przypominam. No i widzą ramki :naughty:

Jak teraz będę to im nakleję naklejkę na tablicę ogłoszeń :naughty:

Opublikowano

raggaman[/b] jak co mogę po Ciebie podjechać... Tylko że ja będę jechał gdzieś tak na 21...

Dzięki wodzu za chęci .. :wink4:

Opublikowano

adaho, ja dzis bylem tam 1 raz, odstawilem auto, na razie pozytywne wrazenia. Razem ze mna stala kolejka klientow :)

Opublikowano

raggaman[/b] jak co mogę po Ciebie podjechać... Tylko że ja będę jechał gdzieś tak na 21...

Dzięki wodzu za chęci .. :wink4:

raggaman polecam się na przyszłość :P:P:P

Jak coś to wystarczy zadzwonić :D

Opublikowano

Pociska ktoś jutro z Tarcho na spot ? Zabrał bym sie z kimś jesli była by taka możliwość :embarrassed:

luz - zadzwoń do mnie sąsiedzie ok 15, 16:00 - już bedę wiedział czy mam fure i jakby co taxóweczka pod Alcatraz podjedzie :decayed:

tel poleciał na pv[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 12:27_________________________________________________

Adaho powiedz, że kolega Michał P. od siwego A4 polecił Ci ten serwis.

spoko :good: chyba to zanotuje żeby nie pomieszać kto jest czyim kolegą :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 12:29_________________________________________________

adaho, ja dzis bylem tam 1 raz, odstawilem auto, na razie pozytywne wrazenia. Razem ze mna stala kolejka klientow :)

a co robisz poza hamulcami ?

Opublikowano

adaho

Dzięki ..juz omówiłem sie wstępnie z Sebkiem :hi:

Jak bedziesz wracał później to mogę sie zabrać z Tobą w drodze powrtonej :decayed::notworthy:

Opublikowano

a co robisz poza hamulcami ?

Czyszczenie ICków, przegląd zawiechy, płyn ham. i wspom. + pare pierdół.

Opublikowano

a co robisz poza hamulcami ?

Czyszczenie ICków, przegląd zawiechy, płyn ham. i wspom. + pare pierdół.

I może w końcu chips .... :kox::naughty:

Jak ma się coś wysrać to niech to zrobi szybciej i w wielkim stylu :decayed:

Opublikowano

Czipsa tez planuje... choc moja chlodnica oleju na serii nie wyrabia czasami i tu mam zgryz.

Za to zadnego kulera paliwa nie mam :gwizdanie:

Ty masz.

Opublikowano

Czipsa tez planuje... choc moja chlodnica oleju na serii nie wyrabia czasami i tu mam zgryz.

Skąd to wiesz? Po logach?

Jak ta chłodnica wygląda i gdzie jest umieszczona?

Za to zadnego kulera paliwa nie mam :gwizdanie:

Ty masz.

Podobno mam. Nie widziałem :naughty: Patrząc na przykłady kompletowania A4 to chyba tylko po VINie w głównej bazie sprawdzic można co w danym egzemplarzu zamontowano :naughty:

Opublikowano

Na VAGu podczas jazdy przeciez widac temp.

Kiedys w lato robilismy z lukaszem logi i latwo osiagnac prawie 120 stopni na seryjnym sofcie, a co dopiero po koksie...

Opublikowano

słuchajcie mam pytanie jakiego VAG-a używacie?? Bo ja od mechanika dostałem Polskiego VAG-a ver.4,9

Opublikowano

Zna ktoś tą firmę http://mediacyfrowe.pl/ ..mają siedzibę na Magazynowej 7 M okotów ? :)

Opublikowano

powiem tak ja o nich pierwszy raz słyszę...

Opublikowano

ja też

Opublikowano

słuchajcie mam pytanko gdzie wymienia gobrze i nie drogo pompe paliwa??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.